Пиене на вода

  • 5 554
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 358
малко OFF

..... С ниско кръвно съм и ако не пия вода ми става зле....
Гери, аз също съм с ниско кръвно. Като ми стане лошо пия вода с малко сол, не се наливам само с вода. Солта помага на организма да задържи водата.

# 31
Аз спокойно си правя 2 литра на ден вода, ако е топло и повече.  Embarassed Не я разпределям. Пия почти постоянно през деня.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 388
Когато съм на компютъра, гледам винаги да имам до мен  една бутилка вода. Лятото изпивам 2-3 литра, но не винаги, когато съм в движение е по-трудно, а също и през зимата

# 33
  • Мнения: 8 505
Аз спокойно си правя 2 литра на ден вода, ако е топло и повече.  Embarassed Не я разпределям. Пия почти постоянно през деня.  Simple Smile

Същата съм и аз.Скъпия също.Една 6-литрова туба ни покрива дневните нужди от вода Crazy

# 34
  • Мнения: 4 621
Пия поне по 2 литра течности, литър вода и литър сок Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 427
Около 3 литра на ден пия.Преди пиех до 5 Rolling Eyes, но изпитвам такава жажда, защото кърмя!

# 36
  • Мнения: 88
Аз пък не мога да си създам навика да пия по повече вода.Има дни когато изпивам само по 2-3 чаши.

# 37
  • Мнения: 4 473
Много малко вода пия. Има дни, в които е само 1 чаша. Консумирам други течности обаче. И да знам, водата не може да бъде заместена. Ще си взема бележка Blush

# 38
  • Мнения: 686
Пия по много вода - 2-3 л на ден. Гледам да не е преди и веднага след хранене. Но по принцип като ми се пие - пия.

# 39
  • Мнения: 7 914
Пия предимно вода( сок един два пъти в седмицата, чай и кафе не пия) около 3-4 литра дневно

# 40
Аз пък не мога да си създам навика да пия по повече вода.Има дни когато изпивам само по 2-3 чаши.

Същият проблем има и аз. Докато четох темата изпих една чаша, което е истинско постижение за мен

# 41
  • Мнения: 1 495
И аз съм от камилите, мъча се да пия повече вода. Слагам 0.5л шише с вода до компютъра, но я изпия две, я не. А като съм си вкъщи, карам почти без течности.

# 42
  • Мнения: 2 897
Между 1.5l-3.0l,зависи от много неща Simple SmileНапример,аз още кърмя и от самия процес(може и да си втълпявам,но е факт за мен),много ми се пие вода,така,че и повече съм изпивала...

# 43
За водното натравяне, става въпрос да не се изпива повече от 1.5 литра НАВЕДНЪЖ, не е често срещано, не мисля че някой може да изпие толкова много вода на един път, най-малкото корема ти ще се подуе ужасно!!

# 44
  • Мнения: 597
И аз съм поредната камила..мога изобщо да не се сетя днес за вода..това е ненормална работа.Сега като ви 4ета, ще започна и аз да се разхождам с една бутилчица в ръката и съвсем целенасочено да се наливам..то моето наливане ако стигне до литър ще е героизъм.Може и затова да свалям трудно ... newsm78...направо само като чета че пиете по 3 литра вода и се чудя как го правите,вижда ми се толкова трудно...

Общи условия

Активация на акаунт