Спешно: за новите епилиращи ленти Veet

  • 2 399
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 074
Днеска трябва да се обезкосмя по някакъв начин, за целта съм си приготвила новите ленти за епилация, тези дето ги рекламират (мацката със счупения крак и непоникналите дори след 4 седмици косми...). Пише че са ленти със студен восък, водоразтворими, отмиват се лесно. На картинки е показано как се използват - разделя се една слепена лента ( т.е. стават 2 ), залепва се на крака, дърпа се, после се измива..нищо работа, само дето като дърпам нищо не се отскубва Confused Къде е трябвало да съхранявам лентите? на студено или на топло? Трябва да е по-течно това на лентите или да си е твърдо? Малко тъпо го обясних, но така си е...не знам защо не става, аз ли не правя нещо както трябва newsm78 Дано не съм дала 9 лв напразно, че...

Дано някой ми помогне, а ако ги е пробвал още по-добре Simple Smile Предварително благодаря.

# 1
  • софия
  • Мнения: 376
аз също ги пробвах и имах същия проблем опитах няколко пъти и ги зарязах,може би не трябва да се търкат много между дланите,за да е по-твърд восъка

# 2
  • Мнения: 1 540
Съжалявам, че сте си пропиляли парите, но пък благодаря, че ни известихте за "недействието" на лентичките.   bouquet

# 3
  • Мнения: 9 074
 rotfImao rotfImao

Яко, мнооого яко...Карай, ще го преживея Simple Smile Дано и друг не се подведе Simple Smile

# 4
  • Мнения: 870
Аз си бях взела една лента за подмишниците, помолих една приятелка да ми помогне, спазвах точно инструкциите и накрая нищо, сега си карам с епилатора...

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Снощи се епилирах с тях. Да, така е - не скубят. По бедрата, където са ми по-нежни космите се справиха идеално. Но с бикини линията и краката до коленете - нъц. Е, то всеки се учи от грешките си Wink

# 6
  • Мнения: 1 813
Току що си направих мишниците с тези ленти както правя от 2 месеца насам и ефекта си е налице.Много съм доволна,скубе всичко като се има в предвид,че косъма е черен и твърд тъй като преди се бръснех там  Peace

Общи условия

Активация на акаунт