Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Предварително моля за извинение,ако темата се повтаря  bouquet

Чудя се от известно време дали да не сменя АМ на малкия за разнообразие?
Започнахме с НАН ХА за застраховка,после продължихме с НАН2(слагам го в пюретата и кашите,понеже се кърмим още).Добре го възприема детето,но прочетох много добри отзиви за Аптамил-а и ми се иска да го пробваме...Вие какво ще ме посъветвате,по-сладък ли е,защото моят син май не е голям фен на сладкото,какви са му предимствата,е,и недостатъците,(освен това ,което изчетох от темата за сравнение състава на различните АМ)и т.н.
Цитирай

Белгия/София

Не. Няма смисъл. Бебетата на този етап нямат нужда от разнообразие. Смяната на млеката не е безобидно и не е препоръчително, освен когато дадено мляко не се възприема добре от детето. Щом си пие НАН и няма проблем, продължавай си с него. И то е хубаво мляко  Peace
Цитирай

София

Както ти е казала Блонди, щом го приема добре, не мисля, че трябва да го сменяш. Аз ги смених 3 пъти, докато накрая купих Аптамил, на своя глава. Но ние не понасяхме другите. Аптамилът наистина е хубав.
Цитирай

И моят съвет е да не го сменяш.Не знаеш как ще му подейства другото мляко.Дъщеря ми определено си напати от смяна на млека,затова ти поднасям отговора от тази гледна точка.
Цитирай

Varna

Не е хубаво да се сменят ей така за разнообразие  Naughty По добре недей  Hug
Цитирай

Чудя се от известно време дали да не сменя АМ на малкия за разнообразие?
за разнообразие за себе си сменяй яденето, но на малкия НЕ Naughty Wink
Цитирай

София

Благодаря ви,убедихте ме Hug
В стремежа си да осигуря най-доброто за бебето си стигам до такива чуденки като за млякото,за това и питам,да не свърша някоя глупост Wink
Цитирай

London, Sofia

Благодаря ви,убедихте ме Hug
В стремежа си да осигуря най-доброто за бебето си стигам до такива чуденки като за млякото,за това и питам,да не свърша някоя глупост Wink
А какво не харесваш на НАН? newsm78 Гери беше на НАН - ХА /като вас - за застраховка/, след това на НАН - 2 и в момента на Нестле джуниър - определено й харесват всички Peace
Цитирай

София

А какво не харесваш на НАН? newsm78 Гери беше на НАН - ХА /като вас - за застраховка/, след това на НАН - 2 и в момента на Нестле джуниър - определено й харесват всички Peace

Всичко ми харесва PeaceНАН ХА му беше малко горчиво на вкус и променяше вкуса на пюретата,за това му се мръщеше,но пак си го ядеше.С НАН2 нямаме проблеми Very Happy(просто повече отзиви за Аптамил съм чела,отколкото за НАН и реших,че е по-предпочитано)Вече няма значение,защото си продължаваме както до сега Smile
Цитирай

На запад...след София...в Люлин

Понеже сподели ,че кърмиш
Защо слагаш АМ в пюретата и кашите
Изцеждай и слагай кърма Smile

Иначе не е добре да сменяш АМ освен ако не се налага , но това е ако е на АМ ......ако е само за пюретата.....не знам
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.