Помощ! Търся склад за платове на едро в София

  • 8 207
  • 8
  •   1
Отговори
Мами, случайно да знаете къде мога да намеря склад за платове на едро в рамките на София? За работата ми е..... Благодаря на всички предварително  bouquet

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз търся..........не ми е за работа

# 2
  • Мнения: 205
на черни връх,мисля че беше завод витоша,там трябва да питаш,гръцки платове,друго незнам

# 3
  • Мнения: 188
в блока в който живее майка ми има фирма вносител на платове, казва се РИС заема двата апартамента на първия етаж.
имат май доста голям асортимент
адрес:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=c5bb72cc20ceba7023f38e048db1fe … d=2717&num=12
П-к Дрангов 12
лесно се намира, зад театър София, един тъмен блок /6 етажен/ срещу старата бензиностанция на Петрол
ако се заинтересуваш мога да накарам майка ми да им вземе телефония номер

# 4
  • Мнения: 8 917
Знам, че има някъде в Люлин, но трябва да питам къде точно се намира Peace

# 5
Не мога да повярвам! Много ви благодаря на всички! Днес се счупих от обикаляне, намерих само един склад в селото ооооОбеля, насочиха ме към тесните улички на пазара Кирков.... И утре ще обиколя всичко което сте ми препоръчали. Горещо благодаря.

Опитвам се да започна един много интересен нов бизнес, но не знаех откъде да купувам платове. Ако всичко потръгне ще трябва да се посъберем и да почерпя...

Много целувки на всички от мен! smile3501 newsm24 newsm51

# 6
  • Мнения: 1 000
При нас в Люлин има два магазина
намират се на кооперативния пазар зад търговския дом има пазарче САН МАРИНО .....едни къщички са
единия е за платове на парче....другия е за платове на килограм
зависи какъв материал търсиш...
Ако споделиш ..... знам складове за хасе....за трикотажни.....за полар
Пиши ми на лични.....да не спамим темата....а и за да не я търся за отговор,че може и да забравя

# 7
BIJ TAZI FIRMA: http://evroplat.hit.bg/sklad.html IMAT I MAGAZIN NO PRODAVAT I NA EDRO V SKLADA SI.  Peace

# 8
  • Мнения: 7
nameri li sklad? vij v imot.bg   Hug Складова база в Кубратово на 9км. от "Ал.Невски".ТИР достъп.Добра инфрастуктура, с лице на асфалтирана улица,канализация,вода и паркомясто.Масивната постройка на застроенната 250 квадрата площ е монолитна и включи и обзаведено офис-помещение(10м2) с интернет LAN,телефон.Пред нея има циментова площадка за 200кв.м.Подходяща за малки-средни фирми с дейност дистрибуция и представителство на чуждестранни фирми.Отделно ние разполагаме с 2 пикапа Peugeot Expert и опит в дистрибуция и сътрудничество, от които една фирма с цел дистрибуцие може да се възползва отлично.Опция за охрана.  В обявената цена от 540ЕUR е включена и нова едноетажна къща 2006г, обзаведена лукс.Телефоните на собственика за директен контакт се намират в другата обява за къща под наем в Бенковски,гр.София.  Складовата база и къщата могат да се наемат и по-отделно,но за предпочитане е заедно !!!Частно лице:тел:02/8396197, 0887600380 
cenata samo na skladovo pome6tenie i ofis e 270Eur

Общи условия

Активация на акаунт