Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Мамиииииииии, помагайте! smile3511  Имам корем и не знам как да го сваля. Пробвах диети. Пробвах диети заедно със спорт. Ама не, не и не. Стои си гадният търбух. Направо ми иде да ревна с цяло гърло.  smile3514
Цитирай

От кога го имаш!? Наскоро родила ли си или си просто пълничка!? Thinking

Ами, това е - глад и спорт и повече инат.  Peace За друго не се сещам. И аз сега по боря моя търбух с променлив успех...  Rolling Eyes А и още нещо - носенето на ластични много тесни гащи донякъде помага - най-малкото попроменя силуета и те стимулира да продължиш да дерзаеш.
УСПЕХ! Hug
Цитирай

Диета и спорт,друго няма. Laughing
Цитирай

НВД и бягане+коремни преси. Дори направих зачатъци на плочки.
Цитирай
А това важи ли за долната част на корема. Дали помагат коремните??? Искрено се надявам, защото ще се мъча, ще пъшкам, но ще ги правя Confused
Цитирай

София

А това важи ли за долната част на корема. Дали помагат коремните??? Искрено се надявам, защото ще се мъча, ще пъшкам, но ще ги правя Confused

Важи Peace
Има упражнения специално за долната част на корема.
Цитирай

СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ

ЗНАЕШ ЛИ КОЕ ИМАШЕ ХУБАВ РЕЗОЛТАТ ПРИ МЕН-КОГАТО ЧИСТЕХ ВКЪЩИ СИ СЛАГАХ ОТ ДОМАКИНСКОТО ФОЛИО, ТОЕСТ НЕ ФОЛИОТО АМИ НАЙЛОНА МНОГО ТЪНАК И ФИН.И ОТГОРЕ НЯКОЯ ПО-ПЛЪТНА ПЛУЗКА И ТАКА СЛЕД 1 ЧАС ЧИСТЕНЕ КОРЕМЪТ МИ БЕШЕ ВИНАГИ МОКАР
Цитирай

Преди години,известно време бях без пералня и като се наведа да пера,един час без да се изправя.Като свършех с прането,коремът ми беше целият мокър от пот,ама и без кръст оставах. Laughing
Цитирай

Толбухин

Диета,упражнения,Аura Slim и домакинско фолио.
Цитирай

София

една авантюра, ама да ти вземат ума и си във форма  Mr. Green
иначе момичетата са ти казали - глад и движение, а за долната част на корема легни по
гръб и вдигай събрани и изпънати краката нагоре до откат, всеки ден качвай бройката поне с 5
и след 3 месеца ми се обади  Peace
Цитирай

Ох..давайте насам повечко от авантюририте,че и аз си се разхождам с един шкембак.....а съм родила преди 10 год.и от тогава и съм го имала,и съм го нямала...ха нагоре,ха надолу с килцата..сега пак съм в "пикова форма".... Embarassed
Цитирай

София

аз от опит препоръчвам (добавка към глад и движение; и в никакъв случаи преяждане, по какъвто и да е повод!!!!)-въртене на обръч! Laughing Годинките нямат значение-наблюденията ми са, че наистина помага!!!!!! Party А на фона на приятна музика е даже приятно! Успех!! (след раждането и аз ще въртя колелото Wink)
Цитирай

Мерси мамчета. Абе може да съм малко изостанала, но какво е това Aura slim  newsm78
Цитирай

sofia

Аз имам същия проблем.Сега съм се заела с Тае-Бо,и много коремни.Дано да го махна това нещо,защото се опасявам,че слвд някоя друга година май ще започна да го настъпвам Embarassed
Цитирай

Ако ще говорим за настъпване Embarassed Аз не знам дали ще го настъпя, но сигурно ще мога да си поставям чашата с кафе  smile3518
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора