ГОЛЯМ корем

  • 1 826
  • 19
  •   1
Отговори
Мамиииииииии, помагайте! smile3511  Имам корем и не знам как да го сваля. Пробвах диети. Пробвах диети заедно със спорт. Ама не, не и не. Стои си гадният търбух. Направо ми иде да ревна с цяло гърло.  smile3514

# 1
  • Мнения: 2 631
От кога го имаш!? Наскоро родила ли си или си просто пълничка!? Thinking

Ами, това е - глад и спорт и повече инат.  Peace За друго не се сещам. И аз сега по боря моя търбух с променлив успех...  Rolling Eyes А и още нещо - носенето на ластични много тесни гащи донякъде помага - най-малкото попроменя силуета и те стимулира да продължиш да дерзаеш.
УСПЕХ! Hug

# 2
  • Мнения: 3 537
Диета и спорт,друго няма. Laughing

# 3
  • Мнения: 5 605
НВД и бягане+коремни преси. Дори направих зачатъци на плочки.

# 4
А това важи ли за долната част на корема. Дали помагат коремните??? Искрено се надявам, защото ще се мъча, ще пъшкам, но ще ги правя Confused

# 5
  • Мнения: 2 897
А това важи ли за долната част на корема. Дали помагат коремните??? Искрено се надявам, защото ще се мъча, ще пъшкам, но ще ги правя Confused

Важи Peace
Има упражнения специално за долната част на корема.

# 6
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
ЗНАЕШ ЛИ КОЕ ИМАШЕ ХУБАВ РЕЗОЛТАТ ПРИ МЕН-КОГАТО ЧИСТЕХ ВКЪЩИ СИ СЛАГАХ ОТ ДОМАКИНСКОТО ФОЛИО, ТОЕСТ НЕ ФОЛИОТО АМИ НАЙЛОНА МНОГО ТЪНАК И ФИН.И ОТГОРЕ НЯКОЯ ПО-ПЛЪТНА ПЛУЗКА И ТАКА СЛЕД 1 ЧАС ЧИСТЕНЕ КОРЕМЪТ МИ БЕШЕ ВИНАГИ МОКАР

# 7
  • Мнения: 3 537
Преди години,известно време бях без пералня и като се наведа да пера,един час без да се изправя.Като свършех с прането,коремът ми беше целият мокър от пот,ама и без кръст оставах. Laughing

# 8
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Диета,упражнения,Аura Slim и домакинско фолио.

# 9
  • Мнения: 324
една авантюра, ама да ти вземат ума и си във форма  Mr. Green
иначе момичетата са ти казали - глад и движение, а за долната част на корема легни по
гръб и вдигай събрани и изпънати краката нагоре до откат, всеки ден качвай бройката поне с 5
и след 3 месеца ми се обади  Peace

# 10
  • Мнения: 597
Ох..давайте насам повечко от авантюририте,че и аз си се разхождам с един шкембак.....а съм родила преди 10 год.и от тогава и съм го имала,и съм го нямала...ха нагоре,ха надолу с килцата..сега пак съм в "пикова форма".... Embarassed

# 11
  • Мнения: 269
аз от опит препоръчвам (добавка към глад и движение; и в никакъв случаи преяждане, по какъвто и да е повод!!!!)-въртене на обръч! Laughing Годинките нямат значение-наблюденията ми са, че наистина помага!!!!!! Party А на фона на приятна музика е даже приятно! Успех!! (след раждането и аз ще въртя колелото Wink)

# 12
  • Мнения: 152
Мерси мамчета. Абе може да съм малко изостанала, но какво е това Aura slim  newsm78

# 13
  • Мнения: 157
Аз имам същия проблем.Сега съм се заела с Тае-Бо,и много коремни.Дано да го махна това нещо,защото се опасявам,че слвд някоя друга година май ще започна да го настъпвам Embarassed

# 14
  • Мнения: 152
Ако ще говорим за настъпване Embarassed Аз не знам дали ще го настъпя, но сигурно ще мога да си поставям чашата с кафе  smile3518

Общи условия

Активация на акаунт