Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

Свищов

Здравейте на всички мами! Smile
Днес се регистрирам, така че ако има нещо, което съм объркала моля да ме извините!
Бременна съм в шестия месец - трябва да родя през декември. Бих искала да питам дали е удачно новороденото бебче  newsm78 може да се гледа на климатик.
Предварително ви благодаря
« Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 15:43 от Reza »
Цитирай

София; Дружбето

Аз ще раждам януари живот и здраве и мисля да го гледам на климатик , като си купя овлажнител за въздуха.  Mr. Green Дали е удачно обаче не мога да ти кажа:)
Цитирай

Varna

Ние го гледаме на климатик, нямали сме проблем. Трябва да не е насочен да духа към кошарката, това е най-важното  Peace Леко раждане!!
Цитирай

В света на мечтите

и аз съм се приготвила да гледам бебка на климатик. Дано да не е вредно нещо. А за овлажнител на въздуха не съм мислила - далли е задължително да имам? newsm78
Цитирай

там където ми харесва

Ние го гледаме на климатик, нямали сме проблем. Трябва да не е насочен да духа към кошарката, това е най-важното  Peace Леко раждане!!

Аз родих в началото на януари, малко след като ни изписаха хванаха големите студове, "да чукна на дърво" с климатик я гледахме и с такъв ще я гледаме за напред.  Peace
Цитирай

London, Sofia

Здравейте на всички мами! Smile
Днес се регистрирам, така че ако има нещо, което съм объркала моля да ме извините!
Бременна съм в шестия месец - трябва да родя през декември. Бих искала да питам дали е удачно новороденото бебче  newsm78 може да се гледа на климатик.
Предварително ви благодаря

Гери беше така - направихме го да духа нагоре и в обратната посока и нямахме никакви грижи Peace
Цитирай

Бургас

И ние от първия ден в къщи сме с климатик в детската стая.
Цитирай

София

Няма проблем- и аз имах подобни притеснения отначало  Hug
Цитирай

София

Няма никакъв проблем Hug
Цитирай

ГО

Движението на въздуха в стаята на бебчо не трябва да е повече от 0,05км.в час,пък било то и топъл.Движението на въздуха е течение,което не е хубаво за малки деца.
Това ми го каза техник на климатици.Не е само за исушаването на въздуха,ами и опасноста от настинки и др.
Все пак всеки си решава как ще се отоплява или охлажда.
Цитирай

Virginia

Мнго хубава рубрика!!! Бременна съм в 7ми месец и си задавам хиляди въпроси и продължавам да се интересувам от какво ли не  #Crazy ... Примерно като това - четох, че не е хубаво да се спи на дясната страна, тъй като се притискали някакви кръвоносни съдове? Чували ли сте такова нещо, момичета?  newsm78
Цитирай

София

За спане на дясно не съм чувала, но се редува ту наляво, ту на дясно го слагаш при приспиването Mr. Green
Цитирай

ГО

Мнго хубава рубрика!!! Бременна съм в 7ми месец и си задавам хиляди въпроси и продължавам да се интересувам от какво ли не  #Crazy ... Примерно като това - четох, че не е хубаво да се спи на дясната страна, тъй като се притискали някакви кръвоносни съдове? Чували ли сте такова нещо, момичета?  newsm78
Не става ясно за твоето спане или за това на бебето като се роди?
Цитирай

Ямбол

krisa_pashunova, здравей и добре дошла!
Относно климатика, ние нямаме проблем. Дъщеря ми я гледам и зиме и лете все с него. Не се е разболявала до сега.
Относно течението, аз не вярвам на това, все едно, ако те духа вятъра, същото е. Болестите се причиняват от вируси, не от течения и студ.
Цитирай

gatorland

Ние сме на климатик от самото начало, не сме имали проблеми до сега.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора