Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 112 отговора

Е ,това е въпроса.
Завистта усещате ли я като такава или личи по други признаци?
Цитирай

София

Не ми завиждат и не съм усещала завист, иначе нямаше да са ми приятелки вече.
Цитирай

anywhere

Надявам се - не!  Rolling Eyes
Цитирай

София

Нямам от тия "големите" приятелки дето през ден са ти в къщата ,само 2 момичета с които си пия кафето от време на време  Rolling Eyes
Цитирай

София

Не знам  Rolling Eyes
Цитирай

София

Ами аз имам една две близки приятелки,с тях се срещам рядко,но не мисля,че ми завиждат.Имам познати обаче,които го правят...жалкото е,че доста късно го разбрах. Sad
Цитирай

Варна

Определено-НЕ!От форума усещам  една такава нескрита завист от Маленна, но ч преживявям- все пак не ми е приятелка Laughing
Цитирай

Atlanta ,USA

Не ми се вярва .Имам повече познати и по-малко верни приятели .С годините се пресяват кой е истински и кой е насреща в труден момент .Аз също не завиждам ,бих казала ,че се радвам на успеха на другите и винаги е от сърце .
Цитирай

Ами аз имам една две близки приятелки,с тях се срещам рядко,но не мисля,че ми завиждат.Имам познати обаче,които го правят...жалкото е,че доста късно го разбрах. Sad
Това имах предвид,как да разберем,че ни завиждат.
Цитирай

София

Ако ми завиждат, значи не са в списъка на близките приятелки. За останалите хич не ми пука.
Нямам такива сетива - не разбирам кога ми завижда някой, кога им върти интрижка...
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Имам много малко приятелки, достатъчно интелигентни и специални хора са, за да проявяват такава дребнавост.
Според мен завистта е присъща на елементарни, първосигнални хора.
Цитирай

София

Не мисля...подбирам си приятелите, все пак Wink
Цитирай

София

Как да разберем,че ни завиждат?
Според мен ще си проличи. Отношението им ще се промени, ще има някоя и друга злобна забележка, може и приказки зад гърба ни.....разни такива неща.
Цитирай

Стара Загора

Не, доколкото знам поне Mr. Green. newsm78Ама щом са приятелки, би трябвало да не завиждат Thinking.
Цитирай

Пловдив

Не, приятелките ми точно не ми завиждат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 112 отговора