Въпрос за бебешкото олио?

  • 1 211
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
     Здравейте мами,
въпросът ми е къде съхранявате бебешкото олио - в хладилник или на стайна температура?

Този въпрос ми хрумна докато перях хавлийката на Криска - като, че ли ми замириса неприятно от олиото. Дали е възможно да е грънясало. В срок на годност е до април 2008 а и самото олио ухае приятно, но като попие в дреха...или вече си внушавам...
Ние ползваме олио на Бюбхен, и все още всяка вечер /след баня/  масажирам с него Криската.
При вас как е? Случвало ли ви се е и какво олио ползвате/по колко време?/
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 newsm78Ами предполагам, че няма да има проблеми да стои на стайна температура, НО аз нямам дете и не съм сигурна Thinking.
Наистина незнам.

# 2
  • Мнения: 949
newsm78Ами предполагам, че няма да има проблеми да стои на стайна температура
Peace

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
Винаги е стояло на стайна Т Peace

# 4
  • Мнения: 4 242
Аз ползвах олио до 6-я месец, после минахме на млякото на Бюбхен, та и до днес. Не ми се е случвало олиото да гръняса  Rolling Eyes

ПС. темичката ти не е за тук

# 5
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Няма проблем да стои на стайна температура Grinning

# 6
  • Мнения: 742
Благодаря за отговорите  bouquet Съвсем се сбърквам на тема хигиена Rolling Eyes

п.п не можах да измисля къде да я прехвърля тази тема - за което се извинявам  Embarassed Нека модераторите я преместят
Благодаря  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 026
 Ползвам Бюбхен , държа го на стайна температура и не съм имала проблеми.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 119
Аз ползвам предимно олиото на Нивея. Винаги е стояло на стайна температура. Последния път имаше само на Бюбхен и се наложи да го взема него. По-различно е от Нивеята. Някак си ми изглежда по тежко, по-плътно. А и има странен цвят в синьо. Може така да си мирише и да не е развалено.

# 9
  • Мнения: 2 019
Винаги е стояло на стайна Т Peace
Peace

# 10
  • Мнения: 1 896
На мен ще ми е гадно някой да ме масажира с олио от хладилника.
Не вярвам, че може да граняса.

# 11
  • Мнения: 359
Ползвам олио Бюбхен на стайна Т, ако е в хладилника ще и е студено като го нанасям тя и сега понякога си поревава.

# 12
  • Мнения: 3 760
На стайна.

# 13
  • София
  • Мнения: 97
И ние сме ползвали Bubhen и никога не сме имали проблеми. Аз затова правя масажите върху специална пеленка - само за това.

# 14
  • Мнения: 321
И ние сме ползвали Bubhen и никога не сме имали проблеми. Аз затова правя масажите върху специална пеленка - само за това.
и също  стои и на стайна Т  (сега чака зимата), в момента се масажираме с млякото на чико, което също съхранявам на стайна Т.  Peace 

Общи условия

Активация на акаунт