Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
сина ми има пъпки по лицето и всяка по стара баба казва че това е мундарлък,което означава че когато го е видяла някоя жена за първи път е била неразположена.и наистина вече 6 месеца не му минават пъпките.чували ли сте нещо за това?помагаите! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Няма такова нещо.Пъпки излизат и от мърсотия например-бабите ги зарежи!Колко е голямо детето и мажеш ли му с нещо лицето?Дерматолог посетила ли си, след като те притеснява това?
Цитирай

Карлово

Да, бе, да. И според нашата баба щото прането не съм го прибирала вечерно време, след залез слънце, затова пъпчасоло бебето  #CrazyА то си беше просто по-упорито бебешко акне. Мазах с Мустела и за два дена почти изчезна. Но 6 месеца си е множко време, как може да слушаш баби и да не го заведеш на лекар newsm78
Цитирай
Да, бе, да. И според нашата баба щото прането не съм го прибирала вечерно време, след залез слънце, затова пъпчасоло бебето  #CrazyА то си беше просто по-упорито бебешко акне. Мазах с Мустела и за два дена почти изчезна. Но 6 месеца си е множко време, как може да слушаш баби и да не го заведеш на лекар newsm78
водих го поне 10 пъти на лекър и съм го мазала с много неща а това на мустела какво е
Цитирай

сина ми има пъпки по лицето и всяка по стара баба казва че това е мундарлък,което означава че когато го е видяла някоя жена за първи път е била неразположена.и наистина вече 6 месеца не му минават пъпките.чували ли сте нещо за това?помагаите! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Защо не........т.е. някаква........ намси к'ва кокова инфекция
Цитирай

Карлово

Това на Мустела е овлажняваща крем-емулсия за суха и атопична кожа Stelatopia . Не е лекарство, но се продава само в аптеките. Цената е малко височка - 25,20 лв, но е 200 мл, което на мен ми стигна за 4 месеца.
Цитирай

Какви са пъпките? ЛОшо че са толкова упорити. Бебко в началото имаше пъпчици по брадичката и лекарката каза да мажем с отвара от тетра. За около седмица минаха.
Цитирай

DE

Леле какви щуротии! Заведи детето на дерматолог!
Цитирай

високо

може да е стафилококова инфекция, може да е от топлото или от праха за пране... кърмиш ли го? може да е от АМ, ако не го кърмиш...изобщо има много варианти, но този на бабата не ми се струва читав Wink
моето мнение е, че в 98% от случаите кожните проблеми не се лекуват с мазане. тя са проява на нещо вътрешно и когато то се оправи, обривът изчезва.
Цитирай

Ееее, има много бабешки съвети, които са добри и помагат. Но този е глупост  Very Happy
Едно време са смятали жените в цикъл за нечисти, това е било мит създаден в помощ на жените - за да не изпълняват съпружеските си "задължения" в такъв момент и да си докарат гинекологичен проблем.

Намери проблема за пъпчиците с помощта на дерматолог. Изпробвай нали няма да минат, ако не прегряваш детето с дрехи, смениш праха за пране, смениш някоя от по-съмнителните храни....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.