пак бабини дивотии

  • 3 494
  • 9
  •   1
Отговори
сина ми има пъпки по лицето и всяка по стара баба казва че това е мундарлък,което означава че когато го е видяла някоя жена за първи път е била неразположена.и наистина вече 6 месеца не му минават пъпките.чували ли сте нещо за това?помагаите! Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 9 990
Няма такова нещо.Пъпки излизат и от мърсотия например-бабите ги зарежи!Колко е голямо детето и мажеш ли му с нещо лицето?Дерматолог посетила ли си, след като те притеснява това?

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да, бе, да. И според нашата баба щото прането не съм го прибирала вечерно време, след залез слънце, затова пъпчасоло бебето  #CrazyА то си беше просто по-упорито бебешко акне. Мазах с Мустела и за два дена почти изчезна. Но 6 месеца си е множко време, как може да слушаш баби и да не го заведеш на лекар newsm78

# 3
Да, бе, да. И според нашата баба щото прането не съм го прибирала вечерно време, след залез слънце, затова пъпчасоло бебето  #CrazyА то си беше просто по-упорито бебешко акне. Мазах с Мустела и за два дена почти изчезна. Но 6 месеца си е множко време, как може да слушаш баби и да не го заведеш на лекар newsm78
водих го поне 10 пъти на лекър и съм го мазала с много неща а това на мустела какво е

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
сина ми има пъпки по лицето и всяка по стара баба казва че това е мундарлък,което означава че когато го е видяла някоя жена за първи път е била неразположена.и наистина вече 6 месеца не му минават пъпките.чували ли сте нещо за това?помагаите! Cry Cry Cry

Защо не........т.е. някаква........ намси к'ва кокова инфекция

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Това на Мустела е овлажняваща крем-емулсия за суха и атопична кожа Stelatopia . Не е лекарство, но се продава само в аптеките. Цената е малко височка - 25,20 лв, но е 200 мл, което на мен ми стигна за 4 месеца.

# 6
  • Мнения: 936
Какви са пъпките? ЛОшо че са толкова упорити. Бебко в началото имаше пъпчици по брадичката и лекарката каза да мажем с отвара от тетра. За около седмица минаха.

# 7
  • Мнения: 1 817
Леле какви щуротии! Заведи детето на дерматолог!

# 8
  • Мнения: 4 414
може да е стафилококова инфекция, може да е от топлото или от праха за пране... кърмиш ли го? може да е от АМ, ако не го кърмиш...изобщо има много варианти, но този на бабата не ми се струва читав Wink
моето мнение е, че в 98% от случаите кожните проблеми не се лекуват с мазане. тя са проява на нещо вътрешно и когато то се оправи, обривът изчезва.

# 9
  • Мнения: 2 660
Ееее, има много бабешки съвети, които са добри и помагат. Но този е глупост  Grinning
Едно време са смятали жените в цикъл за нечисти, това е било мит създаден в помощ на жените - за да не изпълняват съпружеските си "задължения" в такъв момент и да си докарат гинекологичен проблем.

Намери проблема за пъпчиците с помощта на дерматолог. Изпробвай нали няма да минат, ако не прегряваш детето с дрехи, смениш праха за пране, смениш някоя от по-съмнителните храни....

Общи условия

Активация на акаунт