менструация след Дуфастон?

  • 21 029
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 130
 ooooh!ох,  и  аз не знам защо се получава така, аз го пия  заради неспукан фоликул. Вече  7 ден от както го спрях  имам предменструални симптоми и мисля, че  утре вече ще ми дойде  Thinking
какво да се прави...........организъм

# 16
  • Мнения: 375
на мен ми дойде снощи,но е много слабо необичайно за първите дни.
Успех мила и късмет Hug

# 17
  • Мнения: 130
на мен още не  Thinking
но ще чакам друг  избор нямам

# 18
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
За съжеление освен да чакаш, за сега няма какво друго да направиш. До колкото мога да сметна днес ти е осми ден  newsm78 Ако обаче не дойде до 10-я си направи още един тест, та туко виж той излезне положителен  Wink

# 19
  • Мнения: 130
9-ти ден,  а  още  я  няма  newsm78
теста  е отрицателен
но мисля, че сутринта вече ще ми дойде
чудя се  ако не ми се  е спукал този фуликул, дали може  това да  е причина да ми зъкъснява или да не ми дойде М  Thinking

# 20
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Аз в петък си свърших Дуфастона и днес ми дойде М., но явно много зависи от организма  newsm78

# 21
  • Мнения: 130
мисля си, след като на 06.08 ми дойде  слабо  и  тече 5 дни  и на шестия ден докотора като видя неспукания фоликул и ми преписа дуфастона, още на следващият ден на 11.08 ми дойде менструацията  и ми тече нормално,  дали  от  11.08 не трябва да минат 28 дни за да ми дойде пак.
Втози случай  дуфастона  дали  има значение  и  независимо от всичко, дали след приключването му трябва да ми дойде?

# 22
  • Мнения: 130
11-ти  ден,  а  още не ми  е дошло. Преди малко направих тест и  е  отрицателен.
Незнам какво става с мен  Thinking newsm78
Кажете  ако  не се  е спукал фоликула  има ли вероятност да не ми дойде?
За първи път ми се случва такова нещо и се надявам, че  е  и за последен  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 7 716
Задържането на фоликула не е причина за липса на менструация.

# 24
  • Мнения: 2 768
Знаеш ли ins, когато на мен ми предписаха Дуфастон-а имах огромни различия в дните на които ми идваше, между 25 и 35 дневен цикъл. Тогава ми казаха, че имам неузрели фоликули (нещо подобно на твоя проблем).

# 25
  • Мнения: 130
eta  ако тези две прекрасни дечица са твои се радвам, че имам твоя проблем  Simple Smile
днес 14 ден, снощи леко цапащо течение  и толкова. Тестът категорично  е отрицателен.
Кжи като си  имала такъв проблем как се оправи всичко.
Кой доктор посещаваше  и  помогна ли ти той д завърши всичко добре.
За първи път имам такъв проблем с М  и се надявам  и за последен.
След два  аборта /първият септември 2005г. заради кухо  яйце, вторият март 2006 поради това, че по лабораторни оказатели  бременност  имаше, но нищо не се виждаше / не зная къде да ходя  и с кого да се консултирам.
Препоръчаха ми д-р Дуковски, но във форума не чета цветущи неща за него иначе вторият аборт ми го прави д-р Николова от І-ва АГ и мисля пак при нея да отида.
Посъветвай ме какво да правя  Thinking

# 26
  • Мнения: 2 768
Момичетата от София ще те посъветват кой доктор може да ти помогне, надявам се всичко да има добър край!

А иначе проблема при мен беше, че цикъла ми беше абсолютно нередовен в един период, по-горе писах, че се колебаеше м/у 25-35 дена. Бях махнала спиралата с цел забременяване  Flutter, но 5-6 месеца без резултат. Тогава отидох на лекар, при прегледа се установи, че фоликулите ми са малки и незрели (нещо подобно на твоя проблем). Изписаха ми Дуфастон и още същия месец бях бременна. Аз също съм имала кухо яйце, цели 2-пъти при това  Sad . И изследвания пращаха в София, причина не бе установена. Не съм лекар, но при такива съвпадения си мисля, че проблема с фоликулите е възможна причина?...

Най-искрено ти пожелавам да те видя в отчетните много скоро  Hug

# 27
Здравейте, страхотни сте! искам да ви питам пия Duphaston, за да ми дойди, 7*3хапчета, вече ги спрях, кога ще ми доите, а може ли да съм забременяла, докато го пия, имам нередовен цикъл, заради  на яйчниците.Гърдите са ми напрегнати, корема ми е подут и съм много изнервена, така съм от 4-5 дни, дали да не си направя едно тест4е?

# 28
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте! тъй като през целия август нямах цикъл/това не ми се е случвало преди/, в сряда ходих на лекар, който каза, че имам увеличена матка, но не се вижда бременност, а ако има такава ще се види другата седмица. предписа ми Дуфастон и каза да пия 5 дни, а 3 дни, след като го спра, ще ми дойде/ако става дума за хормонален проблем/. от сряда го пия, но преди един час, като пишках, видях по хартията бледо розово слабо течение. опитвам се да се свържа с доктора ми, но не успявам:( това течение в момента го няма, беше еднократно. възможно ли е да ми идва, след като пия дуфастон? благодаря предварително!

# 29
  • Мнения: 4 324
А тест за бременност прави ли?

Общи условия

Активация на акаунт