менструация след Дуфастон?

  • 20 995
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
здравейте,  искам да попитам след прием на дуфастон, колко дни след приключването му трябва да ми дойде менструацията?
А историята ми  е: 28 дневен цикъл, неспукан фоликул този месец, прием 15 дни на дуфастон и вече 5 дни след като го спрях не ми  идва / а доктора каза ,  че  до 3-4 дни трябва да ми дойде/  newsm78

# 1
  • Мнения: 9 074
Аз знам, че до 10 .

# 2
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Аз също съм в момента на Дуфастон и утре го свършвам. Пия го 14 дни 3х1 и ми каза доктора, че 3-4 дена след това трябва да ми дойде М. Ако не дойде - тест за бременност Simple Smile, а ако се появи ме иска на 11-я ден, но при мен имаше спукан фоликул. Така, че моя съвет е бягай на доктор... Стискам палци да е нещо много хубаво  Praynig

# 3
  • Мнения: 7 716
Направи тест за бременност.

# 4
  • Мнения: 130
благодаря ви момичете за страхотното пожелание, още  утре  сутринта ще направя тест! Ивсе пак си  мисля, че ми закъснява не защото съм бременна. Преди малко се чух с доктора  и той каза , че трябва да ми дойде тези дни  newsm78

# 5
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
мен лекаря ми каза, че трябва да ми дойде от 3 до 5 дни след спиране на приема на дуфастон - е ... по стечение на обстоятелствата ще ми дойде някъде януари-февруари Wink

# 6
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
KayRenn, дано има повече момичета с късмет като твоя  Praynig
ins_dimitrova, искрено се надявам съмненията ти да се опровергаят  Laughing и сигрна ли си, че фоликула не се е спукал  Wink

# 7
  • Мнения: 2 768
И на мен лекарката след Дуфастон-а ми каза, че трябва да имам М до 7 дена, но...не ми дойде!... Laughing
Направи си тест!   Peace

# 8
  • Мнения: 130
СТРАХОТНИ СТЕ  Laughing Heart Eyes развеселихте ме  и  ме  успокоихте. Утре ще ви пиша какво  е станало с теста  Praynig / всъщност теста дали ще  отчете толкова рано/
БЛАГОДАРЯ ВИ! МНОГО ВЕСЕЛИ  ЕМОЦИИ  И  КЪСМЕТ!  Simple Smile

# 9
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
аз правих тест на 7 дни след спиране на дуфастона - положителен, въпреки че втората чертичка беше много бледичка, на 10 ден след спирането на хаповете катогорично положителен Simple Smile

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Аз вече втори месец пия Дуфастон - предният път ми дойде на 4 ден. За този месец утре ми е последен ден с хапчетата и имам чувството, че ще ми дойде пак до 3-4 дни.

# 11
  • Мнения: 130
soff най искренно ти желая да е ти дойде Simple Smile  и  да си най-щастливата мама  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 130
току що направих тест, никакви наченки на втора чертичка  Sad
всъщност  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 4 302
Когато пиех дуфастон, менструацията ми идваше около 2-3 дни, след спирането на хапчетата.

# 14
  • Мнения: 375
ins_dimitrova аз спрях дуфастона преди 7дни и още не ми е дошло,пих го 10дни*2табл на ден.Започнах да се притеснявам преди малко направих тест -отицателен newsm78.аз го пиа за киста

Общи условия

Активация на акаунт