Препоръчайте ми крем за лице на малко дете,предпазващ от студа

  • 1 912
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 846
Малката ми дъщеря,на близо две годинки,миналата зима имаше проблем с бузките при студено време.Използвахме Бюбхен,но нямаше ефект.Ходихме и на дерматолог,който ни изписа Тридерм-от него получи страхотна алергична реакция,обрина се цялата,стана тъмночервена по клепачите.Чувам добри отзиви за Мустела.Какво бихте ме посъветвали вие?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 6 164
Нашият е на Мустела - за студ и вятър, доста е добър! Peace

# 2
Аз съм доволна от Клоран

# 3
  • Мнения: 5 140
Има на Бюбхен за лошо и студено време и е много добър, можеш и ти да се мажеш с него.

# 4
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Бюбхен Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 9 846
Има на Бюбхен за лошо и студено време и е много добър, можеш и ти да се мажеш с него.
Аз по-горе написах,че ползвахме Бюбхен миналата зима,но нямаше абсолютно никакъв ефект Wink.

# 6
  • Мнения: 1 910
Аз го мажех с ланолин.
Или с едно флаконче на Авнт за мазане на зърната при проблеми с кърмене, а също и с един правен в аптека крем. И никакви проблеми нямахме, преди това все получаваше обриви от сухата си кожа. Даже и сега редувам ланолино съсържащ крем с един крем на СебаМед за лице.

# 7
  • София
  • Мнения: 9 846
Даже и сега редувам с един крем на СебаМед за лице.
Би ли ми казала този крем на Себамед за какво е,против студ и вятър ли е?Ние ползваме шампоана на СебаМед и съм доволна.Доколкото зная това е фирма за медицинска козметика,нали? newsm78

# 8
  • Мнения: 449
Нивея против студ и вятър със защитен фактор 4 -много съм доволна Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
От Нивеята против студ и вятър /но май без защитен фактор/ останах много доволна. След едно-две намазвания, бузките й се оправиха, при това трайно.

# 10
  • Мнения: 1 910
Валенцето, ами не е за студ и вятър. Пише само крем за лице. Ползвам го за след къпане. Купих си го в България. Тук, уви, го няма.

А избрах ланолина, като решение, защото моя син често си търка лицето, а и често си лапа ръцете и не ми се щеше  да му попада в устата каквото и да е. Сега, като е по-голям го карам по-спокойно. Иначе и аз съм най-доволна от Себа Мед.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
Даже и сега редувам с един крем на СебаМед за лице.
Би ли ми казала този крем на Себамед за какво е,против студ и вятър ли е?Ние ползваме шампоана на СебаМед и съм доволна.Доколкото зная това е фирма за медицинска козметика,нали? newsm78

Май нямат крем за студ.
http://www.sebamed.com/index.php?id=231

# 12
  • Мнения: 1 448
Миналата година ползвах Чико  Hug

# 13
  • Мнения: 70
Mustela -Cold cream и ние имахме проблеми с бузките Simple Smile и това ни помагаше

# 14
Soothing Magic Cream на Avent, предполагам, че ще останеш доволна

Общи условия

Активация на акаунт