Кърмене и месечен цикъл

  • 3 151
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 748
кърмя на поискване и още нямам цикъл. Peace
на няколко пъти се гласеше да ми идва, особено като бебка на 2 пъти беше решила да не яде през нощта, но с по-често кърмене се размина работата. Sunglasses

# 46
  • Мнения: 3 478
Ами аз съм предимно на цедене, но отговорих с първа опция.

# 47
  • Мнения: 422
От миналия месец вече имам , въпреки че се кърмим на поискване..и то доста често.. Cry

# 48
Дойде ми на втория месец, а кърмих до четвъртия. После кърмата ми спря.

# 49
  • Мнения: 2 171
Гласувах с "Кърмя на поискване и ИМАМ цикъл", защото когато ми дойде за пръв път след раждането, кърмех на поискване. Сега се кърмим само вечер и много рядко през деня, но цикъла ми е редовен от втория месец след раждането. Според мен не бива да се притесняваш, всеки организъм е различен.

# 50
  • Мнения: 1 353
 Кърмя на поискване и ми дойде за първи път когато Але беше на точно пет месеца и десет дни.

# 51
  • Мнения: 988
Нели, разби ме! Тъкмо щах да пиша - кърмя на поискване  и ми дойде когато беше на пет месеца и 11 дни, т.е. оня ден  Sad и е много гадно, обилно и болезнено, уви...

# 52
  • София
  • Мнения: 3 390
Имала съм 2 пъти цикъл, но скоро не се е повявал-откакто започна да се храни и нощно време /от около месец/.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 164
Дойде ми 6 месеца след раждането. Кърмех на поискване.

# 54
  • Мнения: 42
кърмя на поискване и нямам цикъл

# 55
  • Мнения: 57
кърмим се на поискване и ми дойде след 8 месеца и нещо.Около 2-3 месец се появи леко зацапване, но се размина.И един тест правих в пристъп на паника.Сега ми е интересно дали ще е редовен?

# 56
  • Мнения: 3 550
Кърмя на поискване и имам цикъл. Възвърна се, когато малкият беше на 4 месеца.

# 57
  • Мнения: 293
кърмя на поискване и още нямам цикъл

# 58
  • Мнения: 942
И ние сме на поисване ама с цикъл от два дена насам Sad

# 59
добре де, но не можах д а разбера, нормално ли е да не е редовен цикълът, че при мен вече повече от 2 седмици ми закъснявал Чакам го за 3-ти път, а втория си беше на време и вече много се притеснявам, Дудка е на 5 месеца без  3 дена- какво да правя

Общи условия

Активация на акаунт