hepatit B i bremennost

  • 873
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 338
 hepatit B i bremennost

# 1
  • София
  • Мнения: 9 846
Темата ти не е за тук,но сигурно ще я преместят модовете Wink.
По въпроса-аз съм с хепатит Б,носител на вируса съм.Беше ми открит при втората бременност.Направиха ми подробни изследвания,при които се оказа,че съм изкарала вируса на крак без тежки последствия и няма опасност за бебо.Задължително си направи пълни изследвания,моите ги правиха в София,с/у Централния затвор има един институт,така и не му запомних името.Направи си тези изследвания! Peace

# 2
  • Мнения: 338
благодаря за отговора.доста съм прочела по въпроса, посещавам специалист, който следи състоянието ми и въпреки това ужасно се притеснявам за бебето-терминът ми е през октомври

# 3
  • Мнения: 338
Валенце аз също съм от Плевен, но от 2 год. не живея там

# 4
  • София
  • Мнения: 9 846
О,то е съвсем скоро.Моята малка дъщеря вече е на почти две годинки,точно с нея като бях бременна ми откриха хепатита.Веднага като се роди и биха ваксина против хепатит,даже я кърмих известно време,казаха,че не е опасно.Успех! Hug
Аз не съм от Плевен,съпруга ми е военен и ни преместиха от София в плевен,но тук ни харесва и сме решили да се установим за постоянно в града. Grinning

# 5
  • Мнения: 338
Ние със съпругът ми сме кадрови войници-той в Пловдив, а аз в Асеновград. Откриха, че съм носител в началото на 5-ти месец, направих подробни изследвания-всеки ме успокоява, но определено психясях на тази тема. Аз съм решила да кърмя, мисля, че опасност няма след като е ваксинирано детето. След самото раждане слага ли се нещо друго на детето освен ваксина?

# 6
  • София
  • Мнения: 9 846
Ами слага се,доколкото зная,само ако майката е..как да кажа...много болна,ако определени клетки са над нормалното ниво.Тогава се слага допълнително гамаглобулин/не знам така ли се пише/.Но това се вижда на изследванията,щом не са ти казали-няма страшно.Аз раждах секцио и по-особеното беше,че най-отгоре на картона ми пишеше Австралийски антиген+,това с огромни червени букви.Спазваше се страхотна хигиена при операцията и после след операцията изчистиха и дезинфикцираха старателно операционната.Почувствах се като болна от СПИн,но това всъщност е правилното поведение.

Общи условия

Активация на акаунт