Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
  Мами и татковци, нещо не потвърдиха, че ще скочат с 20% ел. уредите както беше гръмнало в пресата наскоро. Имате ли инфо??
Цитирай

Ще стане ясно само след 2 дни, няма смисъл да умуваме от сега дали ще стане Peace
Цитирай

Нали уж от 01.07 щяха да ги вдигат заради еко таксата, а се оказа че 2 седмици по-късно не само, че не ги вдигнаха ами и промоции пуснаха ooooh!
Цитирай

София

Вчера четох, че ще ги вдигат.
Цитирай

днес тук, утре там...

И аз бях чула ,че ще ги вдигат цените!
Цитирай

Софийското поле

на мен един управител на един такъв магазин ми каза, че ще ги вдигат. Да отбележа, че аз не съм му потенциален клиент, т ане ми го е казал, за да ме привлече като такъв.
Цитирай

София/Перник

Заради въвеждане на еко такса за битови отпадъци, цените на бялата и черната техника ще се покачат от 1-ви септември, но с различен %. Едни с 20%, други с 3% приемрно. В зависимост от килограмите на съответната техника. Това знам аз.
Цитирай

София

При положение, че вече има лицензирана организация за оползотворяване на електронен скрап, което ще рече, че вносителите, които се включат в нея ще плащат символична екотакса, повишаването на цените на уредите с повече от няколко лева ще е вид спекула. Според мен големите вносители и вериги няма да вдигнат цените си, а и отлагането на наредбата беше точно, за да се направи организация и да няма драстично повишение.
Цитирай

Варна

Е ние пак сме наопаки на света!  smile3515
В цял свят цените падат, а тук се вдигат!
Е това не ме учудвам никак даже.
ЛУДА ДЪРЖАВА!
Цитирай

софия

цените се вдигат според теглото на уредите- пропорционално, т.е. повишението е на кг.
Ще бъдат засегнати по-евтините марки повече в сравнение с по-скъпите, з-то теглото на уредите е приблизително еднакво.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.