За животните с вкус

  • 5 408
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 677
Истината е проста - който иска яде месо,който не иска  - не яде ! Нали така ? Въпрос на личен избор.Уважавам вегетарианците,уважавам и месоядните.
Що се отнася до животните,какво да кажа,израснах на село и съм присъствала на стотици заколения,даже и активно помагах.Свикнала съм и не ми прави впечатление нито блеенето,нито жалните погледи.
Не ме разбирайте погрешно,обичам животните и то много,но те открай време са служели за прехрана на човека и още доста време ще служат.Няма друг начин да бъдат приготвени за храна,трябва все някак да бъдат убити.Разбира се колкото по-хуманно,толкова по-добре Peace

е тва изби рибата..
очаква се появата на нов вид вегетарианци-ядящи месо от хуманно убити животни..

# 121
  • Мнения: 532
очаква се появата на нов вид вегетарианци-ядящи месо от хуманно убити животни..
hahaha smile3560

# 122
  • Мнения: 3 569
Ако да е вредно ...

# 123
  • Мнения: 2 784
Аз съм от месоядните, коравосърдечни същества, които не се привързват към пържоли, филета, контрафилета и прочее разфасовки. И на кюфтетата не им говоря, нищо че много ги уважавам.

За протокола смекчаващо вината обстоятелство: Не ям животни, които отглеждам.
Че то колко месо има в кюфтетата? newsm78 Mr. Green
И аз съм месоядно, не съм убивала животно, защото си има други хора за това. Ако се наложи- бих убила за да се нахраня. Сигурно и човешко бих яла, ако ме притиснат обстоятелствата, не дай Боже!!!

# 124
  • Мнения: 6 898
очаква се появата на нов вид вегетарианци-ядящи месо от хуманно убити животни..
Laughing Това ми звучи като яйца в Пикадили, на които пише, че са от "кокошки гледани на свобода".

# 125
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сигурна съм , че съвсем скоро ще започнат да се отглеждат само плешки, дробчета, бутчета и няма да има нужда да се убиват животни, за да се яде месо........науката доста е напреднала

# 126
  • Мнения: 412
Сигурна съм , че съвсем скоро ще започнат да се отглеждат само плешки, дробчета, бутчета и няма да има нужда да се убиват животни, за да се яде месо........науката доста е напреднала

 Laughing...сигурна съм, че (всички манджи) скоро ще ги предлагат и под формата на разноцветни бонбони и дражета. Тогава колористите ще станат барбекюристи, акварелистите ще бъркат супи, а фотографите ще редят салатки...и бързото хапване на крак ще се изпълни с един нов смисъл  Flutter

# 127
  • Мнения: 27 524
Сигурна съм , че съвсем скоро ще започнат да се отглеждат само плешки, дробчета, бутчета и няма да има нужда да се убиват животни, за да се яде месо........науката доста е напреднала

Да  Peace Някъде нали има пилета с 4 крака - едно пиле и 4 бутчета и 4 кълки   chef

# 128
  • Мнения: 5 877
Спирала съм да ям месо на два пъти... но не съм по природа човек на крайностите, ям по малко.
По тези съображения не ям заешко (и детето не е захранвано с такова) и дивеч, нещо ми се обръща.
Идеята да посочиш в скъп ресторант коя точно риба да ти сервират от аквариума също ми е гадна.

Но като дойдат гости, готвя някакво месо, не съм безгрешна.
А детето за мое изумление яде шунка и въобще не му пука, че била направена от прасета.

Както и да е, повече ме потриса убиването на животни за удоволствие, за украса на хола (с рога!), за направа на дамска чанта да кажем (Дъглас Адамс беше споменал за нещо, направено от кожите на амджикнайсет  хиляди гущера, които имали нужда от тези кожи, за да си държат някъде вътрешностите).

Общи условия

Активация на акаунт