Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-748 от 748 отговора
Кажете ми добър гинеколог в Стара Загора които да ми следи бременността!Да е добър специалист и с добро оборудване и добро отношение!Има ли такъв изобщо в нашият град???
Цитирай

д-р Главчев проследи моята бременност и съм много доволна. Не съм чувала до сега лоши отзиви за него. Знам, че го търсят и от др. градове. Кабинета му е в Търговски център Сити.
Цитирай

Аз ходих при Иван Тодоров и съм много доволна като преди да се спра на него разпитвах доста Не само мое мнение е че той е един от най -добрите дагностици в града Видеозона му е супер нов и модерен ако искаш телефон пиши В никакъв случай не ходи при Цонева и Лазаров За Бузалов отзивите също са много добри но нямам лични впечатления Късмет и леко раждане
Цитирай

Здравей.Може би си забравила коя съм.
д-р Главчев проследи моята бременност и съм много доволна. Не съм чувала до сега лоши отзиви за него. Знам, че го търсят и от др. градове. Кабинета му е в Търговски център Сити.
Не съм съгласна с  marti_80 Не съм чула нищо добро за него а пък и аз лично не сям доволна.
Доколкото разбрах (защото и аз се интересувам от това) най-добри в Ст. Загора са д-р Христов(той е шеф на гинекологията) и д-р Тодоров , но и двамата не работят с ЗК.
 sexy007  Имам личен въпрос към теб Искам някой да се занимава с дъщеря ми можеш ли да ми помогнеш.

Цитирай

Някой да знае нещо за д-р Дянкова. Има ли доволни/недоволни от нея. В момента тя ме лекува, но понеже нещата са сериозни ми се иска да чуя някакви отзиви.
Цитирай

Д-р Дянкова следи моята бременност. Много внимателна беше, много точно изчисляваше големината, положението на бебетата. Аз съм доволна от нея. Другите които ми помагаха през рисковата ми бременност са д-р Д.Енчева /Ависта/ и д-р Даков.
Цитирай

какво ще кажете за д-р М.Тодорова?
Цитирай

titini, въпросът ти е от няколко дена и сигурно вече имаш отзиви, но да си кажа и аз мнението. Преди няколко години още ходих при М. Тодорова, защото много ми я похвалиха, но останах разочарована. Предимно като внимание, а и все ми изписваше от най-скъпите лекарства като това определено не е гаранция, ако не си улучил лекарството. Така че аз нямам добри впечатления.
Много зависи за какво ти трябва специалит. Аз съм много доволна от Иван Тодоров, който следи бременността ми в  момента. А за Бузалов казват, 4е е един от най-добрите като хирург и диагностициране при такива слуаи.
Цитирай

От началото на бременноста си до 5 месец някъде,ходех при Д-р Салджийска...тя ми беше гинеколог още от преди да забремения...но останах доста разочарована в 5 месец защото спря да ми обръща нужното внимание като на бременна,нищо не ми обясняваше за бебето и ме притупваше за 5-10 мин.След това се преместих при Цонева и тя ме следеше до 9 месец а и си родих при нея с уговорка....Останах доста доволна от нея и нямам забележки  Peace
Цитирай

По добри от д-Саркисян и д-р Цонева не познавам !
Цитирай

За дядото(извинявам се за думата,ама нали е дъртичък) Peace-та за него незнам,ама за Цонева съм съгласна Peace
Цитирай

Тц, тц, тц... Мине се, не мине, един месец и айде хвалебствия за Цонева. Чак пък толкоз...

Всеки си има критерий за добър гинеколог. Този, който за мен е добър, на теб може да не ти допадне. Общо взето известните имена в града са споменати.
Гледам липсват д-р Кирчева, д-р Енчева, д-р Гидикова - и за трите съм чивала само добри впечатления от приятелки. Лични наблюдения нямам, защото ходя при Христов.

За дядото(извинявам се за думата,ама нали е дъртичък) :....

Ще спестя това, което ми е на езика, само ще кажа, че един ден всички ще остареем. Няма да си вечно на 20.
Цитирай

Лалка първо искам да те усведомя че от 2 години вече не съм на 20 и като стана на възраста на Саркисян естественно че ще ми вИкат бабичка-или май според теб ще съм леличка, или май какичка newsm78 Mr. Green..........Не мислиш ли че начина по -който се изказвам си е лично мое право Peace
А за Цонева, какво да ти кажа..... много съм доволна от нея и доста отговорно се отнесе към мен и моето положение на бременна, че и на родилка когата започнах да раждам-не се отдели от мен.... Peace през цялото време тя ми водеше раждането и една акушерка-никой друг не ме пипна с пръст(така исках аз) Peace ....след като родих отношението и си остана същото към мен(казвам ти го в случай че си мислиш че се е държала така защото ще си платя за раждането)-ДА,ама НЕ Naughty Crossing Arms
 без провокации моля те- Peaceвсеки си има мнение по въпроса за добрите лекари,и явно моето и твоено не си съвпадат.... Mr. Green
Цитирай

Аз съм за д-р Кадирева, но както е казала Лалка :

Всеки си има критерий за добър гинеколог. Този, който за мен е добър, на теб може да не ти допадне.

А относно Цонева не мога да се произнеса положително Naughty, вярно, че е прехвалена, но вече не я допускат до АГ-то (остана и само частното кабинетче)..... на доста мои познати им изигра номер през последните 3 мес. като им обещава, че ще им води раждането и когато  настъпва момента или не си вдигала тел. или казвала, че не е в града и все пращала Саркисян-сами си правете изводите....няма доблестта да им каже, че не я пущат в АГ-то....то бива лакомия за пари, ама чак толкова Mad....
Цитирай

А относно Цонева не мога да се произнеса положително Naughty, вярно, че е прехвалена, но вече не я допускат до АГ-то (остана и само частното кабинетче)..... на доста мои познати им изигра номер през последните 3 мес. като им обещава, че ще им води раждането и когато  настъпва момента или не си вдигала тел. или казвала, че не е в града и все пращала Саркисян-сами си правете изводите....няма доблестта да им каже, че не я пущат в АГ-то....то бива лакомия за пари, ама чак толкова Mad....
Това не го чувам само от едно място...просто почти всички мои познати ми казват така.
Аз съм за д-р Енчева...тя ми води и раждането Flutter
Цитирай

и аз трябва да се реша при кои да отида тези дни ...

Мисля да се насо4а към д-р Кир4ева. Ходила съм и при нея доволна съм. Като лекар е супер, но сякаш много бърза и не обяснява достатъ4но. Много съм доволна от д-р Бузалов беше страхотен но много малко време отделя за кабинети и днес е в един утре в друг и то по два 4аса не е много удобно и не работи със здр. каса.

Ина4е за останалите д-р Саркисян ме е израждал преди 30г. Наистина в възрастен по пък цял живот това е правил - не смятам това за минус.

Мнението на Валя за д-р Цонева съм го чувала доста пъти..........

Трудно се избира лекар!  #Crazy
Цитирай

и аз трябва да се реша при кои да отида тези дни ...

Мисля да се насо4а към д-р Кир4ева.
Д-р Кирчева не работи обаче в болницата...това в случай че незнаеш. И ако искаш да ти следи бременността ок...има много хулав апарат..но не изражда.
Аз също съм ходила при нея но нас ни изражда д-р Енчева.
Цитирай

Аз съм за  д-р Даков,супер много ми помогна на мен и на моето бебе при раждането, иначе бременността ми проследи д-р Дянкова,като се има в предвид че бях рискова - доволна съм.
Цитирай

Благодаря Херка. Знам 4е д-р Кирчева не ходи в болницата и това не ме притеснява. Сега разбрах 4е д-р Бузалов има нов кабинет а дали ве4е работи с касата?
Цитирай

С двете ръце съм за д-р Енчева. Тя беше нашия доктор през цялото време и ни наблюдава докато ни изпишат. Продължавам да си ходя при нея Smile
Иначе имам впечатления и от д-р Кадирева. Няма спор и за нейната компетенция, но не работи със НЗОК.
Приятелка ходи при д-р Бузалов и също е много доволна.
Успех при избора  Party
Цитирай

Сега разбрах 4е д-р Бузалов има нов кабинет а дали ве4е работи с касата?
Новият му кабинет на д-р Бузалов е до новото Па-Па /сигурно го знаеш/ но незнам дали работи със ЗК...като ходя до Па-па ще проверя.
Честита ти бременност и лека и безаварийна bouquet
Цитирай

За мен д-р Даков е изключителен  човек и специалист.Помогна ми , когато бях в доста притеснено и трудно състояние.Назначи ми адекватно лечение против стерилитет и ето , вече имам 10 годишна сладка дъщеря! Най-вече професионализмът и  човешкото му отношение ни даде сигурност, че всичко ще е наред, че и ние ще имаме свое дете.Не съм от Стара Загора и не съм виждала д-р Даков оттогава, но искам да му кажа:" Благодаря от все сърце,докторе!" smile3525
Цитирай

Аре ся малко пресилено -не мислиш ли?
Аз съм за Тодоров
Цитирай

Абсолютно съм недоволна от Главчев. При първата ми бременност бях при него. Не ми правеше всички необходими изследвания, не се съобразяваше с оплакванията, които имах, в резултат на което развих прееклампсия, която той не хвана, при раждането за малко да си отида аз, а бебето почина 3 дни по-късно. Сами си правете изводите.
Цитирай

И двете си деца родих при Д-р Трифонов и съм много доволна.Доколкото знам само той е работил в чужбина където е защитил дисертация.Просто за мен в момента е най-добрия!
Цитирай

След 6 години ходене по мъките с цел забременяване попаднах на Д-р Трифонов и с негова помощ миналата година се сдобихме с най-прекрасното бебе!Дълбок поклон пред златните му ръце!
Цитирай

Имам страхотни впечатления от д-рЕнчева.Не съм от Ст.Загора но преди 7години заедно с нея родих дъщеричката си.Сега отново съм се доверила на нея.Тя наблюдава бременноста ми но засега не сме говорили за раждането.Някой в близките 2-3 години раждал ли е при нея.С уговорка или случайно е попадал на нея.А уговорката включва ли пари и колко.Смятам чее важно да бъдеш спокойна по време на раждането и то да е без усложнения. newsm51 newsm51 newsm51 Hug
Цитирай

След 6 години ходене по мъките с цел забременяване попаднах на Д-р Трифонов и с негова помощ миналата година се сдобихме с най-прекрасното бебе!Дълбок поклон пред златните му ръце!

А знаеш ли дали прави кръвни имунологични изследвания?И въобще правят ли някъде в Стара Загора?
Цитирай

Имунологични изследвания правят в катедрата по Имунология на ТУ. Правят изследванията и по ЗК.  Доколко са точни обаче е друг въпрос. Нашият лекар в София не им вярва много.
Цитирай

.Някой в близките 2-3 години раждал ли е при нея.С уговорка или случайно е попадал на нея.
Аз родих при нея преди...виж лентичката ми Mr. Green С уговорка си бях..тя е така да кажа семейния ни гинеколог Flutter Всичките бебета в родата са нейно дело. Изключително доволна съм от нея..раждането ми беше песен..няма да разказвам но наистина ми помогна доста.
За имунологични изследвания - мисля, че в Ст-З да не си губите времето...или София или Плевен е решението.
Цитирай

Аз съм за Тодоров
Мнооооооооого корупция
Цитирай

За мен д-р Даков е изключителен  човек и специалист.Помогна ми , когато бях в доста притеснено и трудно състояние.Назначи ми адекватно лечение против стерилитет и ето , вече имам 10 годишна сладка дъщеря! Най-вече професионализмът и  човешкото му отношение ни даде сигурност, че всичко ще е наред, че и ние ще имаме свое дете.Не съм от Стара Загора и не съм виждала д-р Даков оттогава, но искам да му кажа:" Благодаря от все сърце,докторе!" smile3525
Цитирай

Наскоро бях за пръв път при д-р Бузалов,отношението му е страхотно,но да видим за напред.Била съм доста пъти и при др.Ен4ева опитваме за бебе от година и половина ,а тя винаги ми казваше,4е вси4ко е наред  не -предприемаше нищо друго.За сега ще посещавам Др.Бузалов ако пак нищо не се полу4и ще се обърна към клиника за стрилитет както ме посъветва Хера.
Цитирай

Аз съм за Тодоров
Мнооооооооого корупция

За Тодоров съм и аз Peace
Цитирай

Аз съм за д-р Тодоров,
все още не съм забременяла, от 4 мес опитваме, та реших да започна да ходя при него на консултации. Страшно внимателен е, не те претупва. Има съвременна апаратура и обяснява всичко спокойно и внимателно.
Преди това ходех при д-р Дянкова. Ужас, страшно е мълчалива. Аз и казвам че искам изследвания за хламидии и цитонамазка и МБ, тя ми вика ДОБРЕ ..............и ми взима секрет само за цитонамазка. Абе не ми хареса. Каза ми да си следя овуто с тестове и изобщо не спомена за фоликулометрия или някакви изследвания. Пази боже от доктори дето не си обичат работата, все едно че насила е станала такава.
За д-р Тодоров съм с две ръце, а ако и забременея скоро.................................... Very Happy Praynig
Цитирай

Знае ли някой д-р Бузалов дали работи със ЗК
Цитирай

Бузалов , не работи със здравната каса , но аз лично сън доволна от него. Ходила съм при различни лекари като за почнах от Кирчева , Христов , а сега при Бузалов. Ще ми каже ли някой Бузалов работи ли в частната АГ клиника?
Цитирай

доколкото знам можеш да си платиш и да си ввкараш лекар
Цитирай

Не мога да Ви разбера бъдещи майка защо вярвате на д-р Цонева една дете убийца с миловидно гласче и обещания за безпроблемно раждане -лекар ако може така да се каже -уж жена която е причинила смъртта на няколко новородени.Вярвайте ми работя в тази сфера. Добре , че я пази този дърт изкукуригал старец д-р Саркисян който на времето е бил добър а сега за една свирка на тази детеубийца е готов на всичко за нея. Ако не вярвате проверете колко дела има срещу нея за причиняване на смърт по непредпазливост .Поточно взима парите и бяга от отговорност това е типично в неин стил но с ласкавите и приказки за съвременен видеозон всички наивни майки се хващат на вълшебните и приказки. В момента лъже нови наивни майки в частната болница НиаМед. Ако искате да имате проблеми при раждането изберете д-р Цонева тя е Вашият гинеколог ако може така да се нарече и Успех майййки. 
Цитирай

Толкова много препоръки за добри гинеколози,но може ли някой да даде координати как да ги намеря?Адресче,телефон....и дали работят с Касата,че изследванията иначе са доста скъпички....
Цитирай

Аз също ще препоръчам д-р Бузалов. През август родих в "НиаМед"  с негова помощ. Ходих и на прегледи по време на бременността си при него.
GSM -а му е 0888377966, но не работи със здравната каса.
Много внимателен и толерантен човек.
Досега не съм чула някой да е недоволен от него.
А иначе може да си искате да ви се правят рутинните изследвания от лекаря , при който ходите,  на така да се каже , държавна консултация .
Цитирай

Много благодаря!Всъщност имам гинекологичен проблем (с жлезите),а не съм бременна.Искаше ми се да ползвам услугите на Касата-за какво им плащаме в крайна сметка?!?Но вероятно няма да намеря добър специалист
Цитирай

Д-р Енчева /завеждаща гинекологията на държавното АГ/ работи с касата. Телефон за записване тел. 62 51 93....на кабинет е сряда и петък след 15ч.
Цитирай

При никой, друг гинеколог не съм ходила освен при д-р Цонева.
Имам две успешни раждания при нея.  Тя ми следи бременноста, много съм доволна, това за милите думи всеки може да го каже, въпрос на характер.

Да платих си , защото аз така предпочетох, за пари  с нея и дума не е ставало.  Първото ми дете се роди през ноща и тя дойде 10 мин. след като и се обадих, беше 2.30ч.
При много доктори има смъртни случаи, но естественно само нейните се чуват, защото така е удбно на останалите.
Докато бях в болницата с големият ми син, случайно станах свидетел на това как една майка плаче защото детето й е изчезнало.
А къде е то???? Беше в смяната на едно голямо име в болницата. Но така никой и не разбра, работата се потули.

Не правя реклама не е и моя работа, просто изразявам мнение.

Успех на всички бременни при избора на гинеколог. Peace
Цитирай

zdraveite na vsi4ki az iskam da vi razkaja za d-r buzalov,toi me pregleda i mi kaza 4e imam polip i kista,sled dosta vreme prez koeto me motae6e i me znudva6e za pari re6ih 4e nqmam nervi i otidoh pri drug lekar koito otre4e napulno diagnozata na bualov,vsi4ko e bilo za pari,ujasno me napla6i 4e sam zle i moje da se naloji otstranqvane na matkata.NE SE LUJETE TOI E IZVESTEN NO ZLOUPOTREBQVA SAS POLOJENIETO SI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай

Аз искам да ви питам дали сте чували нещо за д-р Господинов. Той е работил в онкология и е добър специалист. Но незнам дали е водил бременности и раждания. Сега вече работи в Сливен и в момента ходя при него. Но незнам живот и здраве като забременея какво да правя - дали да оставам при него или да търся друг. За сега съм доволна от него - обръща ми доста внимание, обяснява ми всичко. Кажете ако някой знае нещо за него
 Hug
« Последна редакция: Съб., 16 Февр. 2008, 00:44 от mimeto_ »
Цитирай

Изключително съм доволна от д-р Иван Тодоров- тел. (042) 64 55 79 (във вторник от 15 до 19 часа и в събота от 9 до 13 часа), мобилен: 0888 93 75 48
Той е изключително внимателен, (отделя достатъчно време на всеки пациент и спокойно отговаря на всички въпроси), много позитивен- не знам от къде намира тази енергия при толкова много пациенти!
Цитирай

Изключително съм доволна от д-р Иван Тодоров- тел. (042) 64 55 79 (във вторник от 15 до 19 часа и в събота от 9 до 13 часа), мобилен: 0888 93 75 48
Той е изключително внимателен, (отделя достатъчно време на всеки пациент и спокойно отговаря на всички въпроси), много позитивен- не знам от къде намира тази енергия при толкова много пациенти!
Съгласна съм, че д-р Тодоров е много внимателен и позитивен, но той е отличен специалист, когато НЯМАШ проблеми със забременяването. Аз лично загубих една година в рутинни прегледи при него и така и не предприе нищо освен стандартната фоликулометрия. При проблемно забременяване - в СОФИЯ, не си губете времето и парите в Стара Загора, просто няма смисъл. В крайна сметка разбрах, че добрият гинеколог не трябва да е само усмихнат и позитивен, а и да е наясно какво прави.
Цитирай

Хри, много съжалявам, че си си изгубила времето. Наистина нямах проблеми, освен, че доста бавно забременях (след година опити). До колкото знам, за сериозни проблеми специалисти в Стара Загора няма изобщо. Но д-р Тодоров е повече от просто усмихнат и позитивен. Ходила съм при много негови колеги и мога да направя разликата- не искам да пълня изказването си с хвалебствия, за да не излезе като антиреклама (всичко прекалено хубаво звучи така...). Наистина трудно се навивам да хваля или оплювам някого и обикновено го правя, когато имам основателна причина според личния ми опит.
Цитирай

Тоя Тодоров големи поразии ми направи преди 10 години когато го пускаха да изражда!!!
Цитирай

Искам да попитам мамите който са ходили и раждали при д-р Иван Тодоров на кой месец е познал пола на детето им и как е преминало раждането им при него
Цитирай

Въпросният доктор Иван Тодоров работи към ВМИ и поради тази причина не изражда в АГ-то.
Аз лично съм много доволна от него.И двете бременности ми ги следи той.И двата пъти позна пола на бебетата-първият път още в края на 4-я месец,а вторият път -в края на 5-я.
Смея да твърдя,че след като 4 години не можах да забременея и ходихме къде ли не,той беше човека,който ми помогна да изкарам една спокойна бременност и ако не беше той едва ли щях да имам бебе.Приеха ме по спешност във ВМИ със съмнения,че имам кухо яйце и се налага кюретаж.Единствен той и д-р Стоянов казаха да изчакаме 2 седмици за да се види  дали се налага тази манипулация.В края на 2-та седмица се чуха сърдечни тонове.
Хри,съжалявам,че така се е получило при теб.
Цитирай

Помолих д-р Тодоров да води моето раждане, но той ми отказа- от две години не водел раждания. Мисля че в пети месец позна пола на Ники- беше категоричен (каза, че може да се хване на бас дори- и позна!).
Цитирай

На мен ми е първа бременност и съм при д-р Ния Кирчева. Ако някои е ходил или раждал при нея нека да каже мнението си, защото не чувам никакви отзиви за д-р Кирчева, а ме интересува. Благодаря!
Цитирай

Аз бях при д-р Кирчева по каса а иначе при д-р Енчева /тя изражда и сина ми/. Когато раждах все още частната клиника не беше отворена и д-р Кирчева не израждаше в държавното АГ. Като цяло съм доволна от нея...обясняваше ми ама и аз доста си питах Blush снимки, изследвания..всичко както си трябва. Аз бях доволна.
Цитирай

д-р Кирчева обърка бременността на сестрата на мъжа ми с кисти (т.е. диагнозата беше кисти, а всъщност момичето беше бременно- при това планирана и дългоочаквана бременност). Изписа й хормонални хапчета. Слава Богу, не ги пи дълго и дъщеричката й, скоро ще стане на годинка, е жива и здрава.
Иначе лични впечатления за лекарката нямам. Чувала съм и добри отзиви.
Цитирай

Аз ходих на женска консултация при д-р Кирчева. Много съм доволна. В началото се чудех дали да се запиша при нея но не съжалявам нито за миг. Тя не отделя много време за сантименталности, но като лекар е супер. Имах някой проблеми и тя се отнесе много сериозно, даже в някой моменти по-сериозно и от мен. Аз раждах в НиаМед, не знаех че тя изражда там и се бях уговорила с д-р Христов. В деня на раждането ми тя беше там заради друга родилка и дойде и на моето раждане ей така защото ме познава.
Цитирай

Благодаря за информацията. Аз от началото на бременността си ходя при д-р Кирчева и мисля да раждам при нея. Мисля, че е добър специалист, но като първа бременност бих искала да съм напълно сигурна. Smile
Цитирай

Не и при Цонева!!!!!!!!!!!
Цитирай

Не и при Цонева!!!!!!!!!!!
Защо?
Аз пък съм много доволна от нея.
Цитирай

Д-р Даков работи ли на кабинет или само в АГ-то?
Цитирай

Аз да се включа пак относно Цонева.Вярно,че е въпрос на лична преценка и на отделна ситуация-има доволни и недоволни.Но за мен Цонева предпочита да води само безпроблемни раждания, при които няма кой знае какви рискове за бебето и майката.Като й опре яйцето веднага се дърпа, става груба и се опитва по-всякакъв начин да избяга от отговорност.
Преди две седмици Цонева регистрира бременност в 4-5 седмица, беше мила и отговорна, обеща ми да е до мен. Да й се обадя, ако повръщам или прокървя.За беля прокървих!Обадих й се веднага, много бях уплашена, но каза че е заета да отида след два часа и половина в кабинета й. newsm78Когато най-накрая дойде време да ме прегледа ми каза, ами това е следи кръвта, ще  стане обилна .Така и не ми стана обилна, имах пронизващи болки не като за менструация, просто остри.Вървя ми два дни слабо и това беше.Когато й съобщих това, ми каза "ами аз друго не съм и очаквала".Просто си протоворечеше.Повече не ме прегледа, само първия път , когато прокървих.Гадеше ми се и ме боляха гърдите, но докторката каза, че имам чревна инфекция.И да правя тестове за бременност, евентуално за извънматочна.
Даде ми препоръка да си направя хормонални исзл. и да отида на другия ден да й ги покажа.Отивам, както се бяхме разбрали, чакам 3 часа, тя излиза случайно и ми казва ела довечера, сега не мога да се занимавам с формалности.Да ама мен си ме боли още, а не съм от лигавите.Не си тръгнах и като ми дойде редът влизам, тя като се развика, че й губя времето,имала много пациентки за преглед, не можела да се занимава с изследвания и болнични.Вече бях неудобна и безинтересна за нея.Бременността ми приключи!В момента, в който имах най-голяма нужда от човечно отношение тя ми разказа играта.Излязох разплакана, коремът ме болеше , а и душата.
Да вметна, опитвам се да забременея от 3 години, имам две ранно прекъснати бременности, в 4 седмица.Явно нещата при мен не са много розови и докторката не иска да се ангажира с трудни бременности.Всички ме предупреждаваха да не ходя при нея, но аз казвах-тя е мила и добра, там ще си ходя.Явно много съм грешила!
Уважавам мнението на всички, но моето е отрицателно вече.Пожелавам й успех, и да се стегне защото животът не е много розов, има и жени като мен-с проблеми, кокото и де не ми се иска.Бих желала всички бременности да са леки, пожелавам го на всички момичета и на себе си!
Извинете за дългия пост,но мисля, че трябваше да го споделя!
Така  че  Аз@ това е положението!Радвам се , че имаш положително мнение, дано никога не се разочароваш като мен.
Цитирай

tonichka81 съжалявам за това което ти се е случило.
Но на мен първата ми бременност не беше особенно цветуща. Бях с високо кръвно, от там бебето беше малко, след като се роди веднага го приведоха в интензивен сектор, но през цялото време тя и единствено тя беше до мен. И ми вдъхваше кураж, че детето ще живее, защото докторите от неонатология искаха да ни убедят, че детето е с вроден дефект. Да  ама не е. Тя ми следеше бременността всеки месец и то по два пъти на месец заради кръвното. така че не зависи от това  рискова или безпроблемна е бременността................................ Желая на всички късмет.
Цитирай

Искам да подкрепя казаното от Тоничка за д-р Цонева макар че не съм нейна пациентка.Човешко право е на всяка жена и бъдеща майка да получи компетентни и добри грижи от лекаря към който се е насочила.Божа работа е кой кога ще зачене но за тези жени и момичета при който това става по трудно необходимостта от внимание към техните проблеми  и болка е голяма.Защо в случая Тоничка не е получила нужното внимание както е трябвало от д-р Цонева се питам.С какво това момиче е било по маловажно от други на който тя е помагала и подкрепяла усърдно.Не трябва да класифицираме докторите като добри и лоши,те трябва да бъдат еднакво добри за свойте пациетки особенно щом си й плащаме.
Цитирай

Здравейте момичета!Чета редовно мненията и преди да родя и  сега и се питам какво си мислят бъдещите мамчета на които предстои раждане при д-р Цонева защото за момент и аз си задавах този въпрос след като четох всичките работи които се пишат тук.Е нека и аз ви кажа за себе си.Д-р Цонева пое моето раждане.Исках да е с епидурална упойка но за жалост кръвните ми резултати не бяха добри и се наложи да няма такава.Раждането ми мина като по вода благодарение на д-р Цонева.Родих здраво и хубаво бебче 3,500 кг 51 см без нито един шев.Мина за по малко от час.А след това повярвайте ми никой лекар не се е грижил така.По два пъти на ден докато бяхме в родилното д-р Цонева минаваше за да ни види-мен и бебка,да знае дали имаме нужда от нещо или просто да попита как се чустваме.Нямаше нищо такова че не идвала в уговореното време или да се е държала грубо-точно обратното по мил човек не съм срещала от професионална гледна точка/аз лично не я познавам/. И тук използвам мястото за да кажа още веднъж-БЛАГОДАРЯ ВИ Д-Р ЦОНЕВА още веднъж за това че помагате в най-най-хубавото нещо на този свят-Да се появява нов живот!
Цитирай

Здравейте момичета!Чета редовно мненията и преди да родя и  сега и се питам какво си мислят бъдещите мамчета на които предстои раждане при д-р Цонева защото за момент и аз си задавах този въпрос след като четох всичките работи които се пишат тук.Е нека и аз ви кажа за себе си.Д-р Цонева пое моето раждане.Исках да е с епидурална упойка но за жалост кръвните ми резултати не бяха добри и се наложи да няма такава.Раждането ми мина като по вода благодарение на д-р Цонева.Родих здраво и хубаво бебче 3,500 кг 51 см без нито един шев.Мина за по малко от час.А след това повярвайте ми никой лекар не се е грижил така.По два пъти на ден докато бяхме в родилното д-р Цонева минаваше за да ни види-мен и бебка,да знае дали имаме нужда от нещо или просто да попита как се чувстваме.Нямаше нищо такова че не идвала в уговореното време или да се е държала грубо-точно обратното по мил човек не съм срещала от професионална гледна точка/аз лично не я познавам/. И тук използвам мястото за да кажа още веднъж-БЛАГОДАРЯ ВИ Д-Р ЦОНЕВА още веднъж за това че помагате в най-най-хубавото нещо на този свят-Да се появява нов живот!
Peace напълно подкрепям разказа ти. bouquet
Цитирай

Много се интересувам за частната болница, ако някои скоро е раждал там нека да сподели мнение за условията, отношението и т.н. След 2 месеца ми е термина и мисля да раждам там и мненията на вече мамите са ми много важни!!! Smile
Цитирай

Погледни тук и тук
 Peace
Цитирай

Всеки е доволен от своя гинеколог минели всичко добре. Доволна съм от Узунова и Цонева newsm07
Цитирай

Имам приятелка доволна от Узунова...а аз немога да я дишам Twisted Evil
Цитирай

Smile МАЛКО СЕ ПРЕВЗЕМА НО Е ТОЧНА
Цитирай

Smile МАЛКО СЕ ПРЕВЗЕМА НО Е ТОЧНА
Не говоря като характер /той не ме интересува особено/...говоря като докторски умения и качества. Wink
Цитирай

като доктор също е добра аз съм доволна може и да ми обръща внимание толкова много заштото се познават със свекито от доста време
Цитирай

Какво ще кажете  за Салджийска?Споделете ако сте били при нея през бремеността?
Цитирай

Какво ще кажете  за Салджийска?Споделете ако сте били при нея през бремеността?
Тя е моята гинеколожка от 3 години,добър специалист е и много точна като жена,винаги получавам отговор за това от което съм се интересувала,тя ми води бременноста до към 6-тия месец но после родих при друга Peace......обяснява ти всичко и до толкова до колкото и позволява видеозона защото е много стар  Rolling Eyes .......сега работи в Ниа Мед и на частния си кабинет...за момента съм доволна от нея и ще продължавам да си ходя при нея.
Цитирай

Д-р Бузалов е мой гинеколог от близо 9 години, и двете ми деца са на този свят благодарение на него. Особенно съм му благодарна за всичко което направи по време на втората ми бременност, тъй като беше проблемна. Това е гинекологът от когото съм доволна и при когото ще продължавам да ходя и занапред.
Цитирай

Д-р Бузалов е мой гинеколог от близо 9 години, и двете ми деца са на този свят благодарение на него. Особенно съм му благодарна за всичко което направи по време на втората ми бременност, тъй като беше проблемна. Това е гинекологът от когото съм доволна и при когото ще продължавам да ходя и занапред.
Къде работи доктора в държаното аг ли?
Цитирай

Къде работи доктора в държаното аг ли?
Не. Има частен кабинет до магазин "Па-Па"...точно срещу новата клиника НиаМед.
Цитирай

Дайте ми съвет за д-р Кадирева и д-р Ния Кирчева
Цитирай

здравейте на всички.зачетох се във форума и реших и аз да кажа своето мнение.бях на консултации при д_р Главчев и не съм доволна никак от него , а що се отнася до Д_р Цонева абсурд.Когато раждах тя израждаше друга жена до мен и немога да ви опиша какво чудо беше добре че беше акушерката.С две ръце гласувам за Д_р Христов и за Д_р Бузалов/ няма да съжалявате/.Други наблюдения нямам.Желая на всички здраве. Smile
Цитирай

Дайте ми съвет за д-р Кадирева и д-р Ния Кирчева
И двете са много добри спесиалисти. Аз ходя при Кирчева. Много е бърза и директна и това смущава хората понякога, но е отличен специалист вече няколко пъти съм се обедила в това.
С д-р Кадирева се срещнах веднъж добре си свърши работата жената.
Цитирай

PeaceИ преди и сега най добрия гинеколог в Стара Загора е Д-Р БУЗАЛОВ.Изключителен  лекар. Peace Peace
Цитирай

По-скоро най-добър търговец.Бузалов и Цонева са един дол дренки!
Цитирай

Търговец е д-р Маринова от Здраве-М и то какъв!  Бузалов е невероятен доктор. Няма грешка! Знам го от личен опит и от негови колеги. Точно така ми казаха двама гинеколози, които в момента работят във Франция : "Стефан няма грешка!" , след като разбраха кой гинеколог наблюдава бременността ми. А за добрата работа се плаща също добре. Да, не е евтин прегледа при него, но си заслужава парите до последното левче. Това е.
Цитирай

На мен ми е първа бременност и съм при д-р Ния Кирчева. Ако някои е ходил или раждал при нея нека да каже мнението си, защото не чувам никакви отзиви за д-р Кирчева, а ме интересува. Благодаря!
здравеите  искам да ви кажа веднага да се преместите при друг лекар аз ходих при нея беше ми първа бременност и не получих нужното внимание пометнах в 5 месец два дни преди да пометна бях при нея за пореден път тя ме убеди че всичко е наред не прави моята грешка  Crying or Very sad
Цитирай

...  Бузалов е невероятен доктор. Няма грешка! ...

Peace Присъедниявам се към мнението, че за качествената работа се заплаща съответната цена. Раждах при д-р Бузалов, преди и след раждането също ме наблюдаваше и просто не мога да намеря достатъчно силни думи, за да го похваля. Невероятен специалист и човек.
Цитирай

Здравейте!
Искам да ви попитам какви са отзивите за гинеколозите в АГ клиниката Ния-Мед?
Налага ми се да прекъсна бременността и мисля да е там.Не съм от Стара Загора и незнам нищо за лекарите.В Интернет прочетох,че гинеколозите които работят там са д-р Иванов,д-р Салджийска и д-р Христов.Моля ви ако знаете нещо за тях ми пишете.И ако някой е правил аборт там нека сподели мнението си.Предварително благодаря!
Цитирай

Здарвейте!Някой знае ли къде мога да се прегледам при д-р Николай Христов освен в частната АГ клиника Ниа-Мед?
Цитирай

Д-р Христов приема само в Ниа-Мед и не работи със здравната каса.
« Последна редакция: Четв., 27 Ноем. 2008, 09:47 от zuzity »
Цитирай

Д-р Христов си е построил клиника и едва ли приема и другаде.
Цитирай

Да обаче приема приема само в Понеделник и Четвъртък от 16.00 до 19.00 часа.
Цитирай

про4етох,много внимателно отзивите на вси4ки мами за добър гинеколог в стара загора.аз от ли4ен опит мага да кажа ,4е др.Дянкова и др.Тодоров за мен не са никакви професионалисти.разочарована съм много от тях наи ве4е от ТОДОРОВ,защото все хубави неща 4увам за него,4е бил голям специалист.а като е специалист кажете ми вие мами КАК МОЖЕ ДА НЕ МЕ ВИДИ В 5 МЕСЕЦ ,ЧЕ СЪРЧИЦЕТО НА БЕБО  Е СИЛНО УВРЕДЕНО. Crying or Very sad
    всичко било наред имала съм една перфектна бременност.да бе да,аДЯНКОВА горката ме вижда чак 25 седмица.лекарите в софиа ,който ме гледаха казаха как може чак сега да те е видяла.това се виждало още 15седмица.а така се е получило ,защото 3 годишното ми моми4енце прекара варицела,но дянкова нищо не направи.каза 4е не било опастно за бебето ако не го прекарам,е аз не го прекарах но бебето в мен го е поело.
 newsm70 newsm70
     какво да кажа още незнам за тези двама така наре4ени доктори.беб4ето ми се роди преждивременно и по4ина след ден и половина,заради небрежност.
   аман от доктори ве4е. newsm45
Цитирай

За мен доктор Стоян Стоянов е най-добрият. Преди работеха в екип с доктор Бузалов. Д-р Стоянов има 2 висши - акушерство и гинекология , а по-късно и онкология. Изключително внимателен е, голям специалист. Аз съм посещавала и други гинеколози, но като цяло д-р Стоянов ми направи най-голямо впечатление и редовно при него ходя. Прекрасен човек е , безспорно според мен е най-добрият, препоръчвала съм го на колежки и приятелки и всички са му редовни пациентки. До сега не съм чула за оплакване. Дано ви помогне. Аборти прави също във военна болница, а телефонът му е 0888 866322. УСПЕХ на всички:)
Цитирай

Здравейте на всички мами,и всички бъдещи мами Smile  bouquet
Относно темата за наистина добър гинеколог в Стара Загора,нали знаете аз може да кажа едно име,но на вас да не ви помогне..Но все пак е прекрасно,че има форум ,в който може едно момиче на 20 години да се консултира преди да избере гинеколога си.Относно моето мнение,твърдо съм против д-р Бузалов.Защото така щеше да ме обърка хормонално,че после незнам колко време щях да вися по болници и тем подобни.Гадно е,защото прочетох доста добри неща за него,но уви!НО слава на бога усетих се доста навреме.Доволна съм от проф.Лазаров!!!!Ако някой от вас ходи нонстоп по гинеколози,и всеки само си прехвърля топката отидете при него,горещо го препоръчвам.Няма да си излагам историята,защото може да ви доскучее.И във връзка с моето смешно лечение затънах с куп пари и ненужни лекарства,които няма да пия никога.Но ако на някоя от вас са ви изписали същите лекарства и е сигурно ,че ще и помогнат със радост ще помогна,защото не са евтини!Ако на някоя от вас са ви изписали нещо може да ми пише лс и да се опитам да и помогна.
А и един съвет от мен,може да съм млада,но толкова дълго все ме претупваха гинеколози,че чак ми е писнало..Внимавайте мили дами с избора си и когато имате проблем,не чакайте а веднага си записвайте час,защото после може да стане късно.Желая много усмивки на всички:)
Цитирай

Здравейте на всички,
може ли някой да ми каже нещо за Д-р Бузалов от Стара Загора. Понеже съм се насочила към него за лапароскопска операция на 3.5 см. киста която я имам повече от три години.
Предварително Благодаря!!
Цитирай

Здравейте на всички мами,и всички бъдещи мами   
Относно темата за наистина добър гинеколог в Стара Загора,нали знаете аз може да кажа едно име,но на вас да не ви помогне..Но все пак е прекрасно,че има форум ,в който може едно момиче на 20 години да се консултира преди да избере гинеколога си.Относно моето мнение,твърдо съм против д-р Бузалов.Защото така щеше да ме обърка хормонално,че после незнам колко време щях да вися по болници и тем подобни.Гадно е,защото прочетох доста добри неща за него,но уви!НО слава на бога усетих се доста навреме.Доволна съм от проф.Лазаров!!!!
 Naughty Naughty #2gunfire #2gunfire #2gunfire Naughty Naughty Naughty

аз пък точно от Лазаров СЪМ КРАЙНО НЕДОВОЛНА ! Не знам как става това, когато аз публикувах мнение относно най-добрия лекар в стз - д-р Стоян Стоянов (който работеше и работи дори май с д-р Бузалов, а те с Лазаров не се харесват май, конкуренти са си) и веднага някой казва че Бузалов му е объркал хормоните, а Лазаров е едва ли не лунен човек - тук има някаква конспирация  newsm78 Thinking

ТВЪРДО ЗА Д-Р СТОЯН СТОЯНОВ СЪМ ! Hug Peace Party
Цитирай

Penelopa13 мога да ти кажа тела на д-р Стоянов , те бяха тандем с др Бузалов, най-добрите са. Аз при д-р Стоянов ходя и никъде никога не съм била по-доволна, с 2 специалности е и е адски кадърен . Тел. 0888 866322. Успех !
Цитирай

Да не те отчайвам,но за мен няма добър гинеколог в Стара Загора
Цитирай

:)Suniesz:)Няма никаква конспирация..аз дори не съм прочела какво си написала за Бузалов.Просто споделих,че  стана доста голяма обърквация,и най-вече самия той не прецени за нужно да ми обясни защо и как и въобще какво е всичко ...Ходих веднъж при него,а после когато 1 месец не спря да ми върви цикъла,той дори не си направи труда да ме приеме отново на преглед..затова потърсих помощ от другаде...Каквото и да кажа,това не е от значение,защото виждам ,че при всяка от нас е различно...
Успех ви желая на всички:)И много усмивки:)
Цитирай

Кажете нещо за д-р Иванов /НиаМед/
Цитирай

Да не те отчайвам,но за мен няма добър гинеколог в Стара Загора
[/quote

Е, чак пък толкова крайно!!!

Аз съм много доволна от д-р Тодоров! Не само като професионалист, а и от чисто човешка гледна точка! Доста се учудих от написан пост по-горе, че не е видял увреждане, на мен ми беше препоръчан от познати точно защото открива рано, ако има нещо на плода. Техниката му е хубава и най-вече знае как да борави с нея.
За Иванов и Христов няма кой знае какво да кажа въпреки, че раждах там. Общо взето гледат да вземат паричките  Wink  като професионалисти са си добри, но иначе нещо не ме кефят хич!!!
Цитирай

аз родих на 02 януари, планово секцио за 8.01, но по - рано тръгна. Оперира ме д-р Даков, какво да кажа, повече от перфектна работа. търсете Даков или Цонева, раждайте само в АГ на МБАЛ проф. Стоян Киркович, не ходете в Ниа Мед!!! Не ходете и в Иван Рилски- не знам дали е отворила вече, но там са най - некадърните - Минчев и Пиперкова, раждах при тях преди седем години 18 часа, имам много хубава "бродерия" отдолу, детето се задуши, извадиха го без тонове и после го реанимираха,  не съм им плащала нищо, не ги бях ангажирала, просто се застъпиха смените им. Отвратително отношение, просто не искам да си спомня. Раждайте в държавната болница,  може да се наложи бебето ви да бъде приведено в неонатологично отделение, там работят най - добрите неонатолози - Мумджиев, Сакарски, Чолакова. Никога не се знае какво ще се случи след раждането.
Цитирай

абе доста разнородни мнения;) явно има не повече от 1 добри гинеколози Smile но в стз за мен Стоянов е the best Smile
Цитирай

Кажете ми добър гинеколог в Стара Загора които да ми следи бременността!Да е добър специалист и с добро оборудване и добро отношение!Има ли такъв изобщо в нашият град???

Според мен има.Моята бременност я следи д-р Ина Цонева и съм много доволна от нея.Апаратурата и отношението са отлични.
Цитирай

Много съжалявам tania sp , но аз съм на противоположното мнение.
Аз съм от Казанлък, 2 седмици преди термина ми реших че ще раждам в Стара Загора. Така моята кума , която също беше бременна  и ходеше от време на време при Пиперкова ме насочи към нея. Невероятно отношение и внимание, за съжаление се оказа че въпросната докторка излиза в отпуск и ми препоръча доктор Минчев. Така макар и уж с оговорка, на 29.07.2008г. аз родих с планирано секцио при напрактика непознатия за мен д-р Минчев. От там нататък какво да кажа- невероятен човек, с огромно чувство за хумор. Не минаваше ден без да види как се възтановявам, как е детето. bouquet Доктор Пиперкова макар и в отпуск, едва ли не с багажа от морето на рамо дойде да ме успокой преди да влезна в операционата.  HugТук е мястото да изразя огромната си благодарност и към д-р Гидикова, която асистира при операцията. Въобще до ден днешен 7месеца по-късно се разплаквам от умиление като се сетя за отношението им. Чесно казано макар и токущо оперирана тази седмица, която прекарах в болницата беше прекрасна, все едно бях на екскурция. За уточнение 2месеца по-късно моята кума си роди при Пиперкова,  раждането й протекло доста трудно. Бебето с ръка на главата, тя поръскъсана и с доста шевове, ама си вика - отношението на докторката си беше отношение.
 Та това ме навежда на мисълта, че когато раждането ти е трудно просто си е такова, докторите могат да спомогнат, но не и да го променят. В такива моменти истинския лекар е този, който е и истински човек. А по повод на отношението на д-р Цонева, при която ходих няколко пъти докато бях бременна и това на д-р Даков, който беше на смяна като постъпих от уважение към професията им ще остана без коментар
« Последна редакция: Ср., 25 Февр. 2009, 16:41 от marche_kz »
Цитирай

Искам да попитам, какво е мнението ви за екипа от акушери в болница Иван Рилски-д-р Пиперкова,д-р Минчев и д-р Янев?Как са като специалисти?
Цитирай

Според мен има.Моята бременност я следи д-р Ина Цонева и съм много доволна от нея.Апаратурата и отношението са отлични.
А професионализма...липсва Crazy
Цитирай

А професионализма...липсва Crazy

Не съм съгласна с Хера Naughty Дължа живота си на нея! Но колкото лекари - толкова различни мнения, разбира се!
Цитирай

Може...не споря. Лично аз никога няма да ида при нея. А толкова отрицателни мнения съм чувала за нея, че едниственото което получих за нея просто бледнее пред останалите.
Цитирай

Не смятам, че е първото положително мнение, особено че след всяко такова ти си контра. Сигурна съм, че имаш причина за това.
По абсолютно същия начин реагирам като чуя за доц. Алексиев, невролог от Медицинска академия "Александровска".
Все пак форумът е място, където всеки може да изрази мнението си, а не да го налага, нали? Хубав ден на всички!
Цитирай

Не смятам, че е първото положително мнение, особено че след всяко такова ти си контра. Сигурна съм, че имаш причина за това.
По абсолютно същия начин реагирам като чуя за доц. Алексиев, невролог от Медицинска академия "Александровска".
Все пак форумът е място, където всеки може да изрази мнението си, а не да го налага, нали? Хубав ден на всички!
никой не казва че нямаш право да си дадеш мнението. Прочети из форума колко са доволни от нея тогава. Контра съм защото мразя мазненето и изкарването на пари по другия начин. Както и да е. Довлона си от нея...браво. Аз никога не съм ходила при нея..няма и да ида. И не защото ми е направила нещо...а защото е направила на много мои познати и приятелки...неща, които са за съд.
Цитирай

Искам да попитам, какво е мнението ви за екипа от акушери в болница Иван Рилски-д-р Пиперкова,д-р Минчев и д-р Янев?Как са като специалисти?
Прочети точно написаното  преди твоя въпрос - секциото ми го извърши Минчев лятото в държавното АГ- просто съм очарована от отношението и професионализма му наред с това на д-р Пиперкова.Благодарение на тях сега се радвам на моя малък Александър. Докато бях в болницата попаднах и на една от смените на Янев , той също ми направи добро впечатление.Горещо ти препоръчвам точно този екип!!! Hug
« Последна редакция: Четв., 26 Февр. 2009, 17:46 от marche_kz »
Цитирай

Мерси;попитах,защото болницата вече работи,а не ги познавам,a  се двоумя между Ниа Мед и Иван Рилски.
Цитирай

За нищо Wink. Не разбрах за какво точно се двуомиш- раждане или нещо друго, но ти желая успех Hug. После сподели впечатления, независимо към коя болница ще се насочиш.
Цитирай

Става вапрос за раждане;понеже за Ниа мед има добри отзиви,а за новата болница все още няма,но има време още а пък цените са едни и същи на двете болници;
Цитирай

Галя84,аз раждах в Ниа Мед преди 2 месеца,и останах с много добри впечатления следих си и бременноста там и просто нямам забележки,за новата не знам нищо.
Цитирай

Roksi77  кой лекар следеше бременността и при кой лекар роди?
Цитирай

Зузито,бях при др.Иванов и при него родих,имах много рискова и трудна бременност,позна и килограмите на  бебчовците и винаги отреагирваше много бързо и адекватно.
Цитирай

Здравейте - по въпроса за добрия гинеколог - мен ме следеше д-р Дянкова - страшна е. Освен, че е страхотен специалист, отношението й е много добро. Позна с точност колко ще тежи бебчо, определи ми точно деня на термина и въобще хиляди суперлативи мога да кажа за нея. Относно д-р. Цонева и аз никога не бих отишла при нея, защото на доста мои приятелки, докато са раждали при нея безпардонно си е искала почерпки, докато напъват.
Галя 84 - ако си решила задължително да е в частна болница - по-добре заложи на Ниа мед - все пак имат малко повече раждания там - за Иван Рилски нищо не съм чула.
Макар че аз бях в Аг-то и съм изключително очарована от поведението и обслужването Smile
Цитирай

За информацията мерси много;и аз като че ли даржа повече на Ниа Мед,но попитах,защото пък бях на екограф в Иван Рилски и не бях чувала никакви отзиви и за екипа на родилното отделение,а за Ниа Мед наистина съм чувала все хубави неща;
Цитирай

Докторите в Стара Загора са едни и същи...просто една трета останаха в държавното АГ, другата 1/3 отиде в НиаМед а третата 1/3 отиде в св.Иван Рилски. Ако ще избираш не избирай по клиника...избирай по доктор. По тази причина аз раждах в държавното АГ.
Сега ако трябва пак да раждам ще родя в СВ.Иван Рилски. Живот и здраве надявам се и това да стане.
Успех.
Цитирай

Апсолютно съм съгласна с Хера,  клиниката е без значение, специалиста си оказва думата. Ако аз сега трябваше да раждам щях да се насоча към МБАЛ Иван Рилски. Макар нова и непозната клиниката имам пълно доверие на екипа.Секциото ми го правиха в държавното АГ, ако сега работиха в Ниа Мед - там щях да отида. Насочете се към доктора, дори и да изберете държавното АГ. Заради операцията трябваше да остана там седмица, тъкмо да ни изпишат и сина ми го качиха в Неотологията, заради тежка жълтеница. Прекарах ме около 12дни там и не мога да се оплача от нищо.
Да попитам Галя 84,- теб кой ти води ЖК и не си ли доволна
Цитирай

Аз ходя при Найденова-не че не съм доволна,но тя изражда в АГ,а аз не чувам добри отзиви за там и затова реших да се насоча към частна болница;там вниманието към пациенти е по добро.
Цитирай

Аз ходих веднъж при Найденова и беше доста груба - няма да повторя. А за вниманието в АГ-то на мен ми обърнаха страхотно внимание - евала - аз не съм очаквала - държаха се наистина страхотно и много ми помогнаха Smile
Цитирай

Д-р Трифонов,разбира се.

bouquet

http://ginekolog.bg.googlepages.com/
Цитирай

Д-р Трифонов  #2gunfire #2gunfire. Ей тоя е в черния ми списък и на доста мои познати. Просто ДАЛЕЧ от него. Остави си ръцете просто на мен - заради него пишкам на криво с извинение. Докато раждах той си пушеше необезпокояван около мене. Да не говорим, че направих бъбречна криза след раждането - той дойде при мен и ми вика - Госпожа нищо ти няма - а аз бях с 40 температура. Добре, че познавах другите лекари, че да ми изпишат венозно антибиотици - иначе ако чаках на него...
Моя приятелка също е очарована от него. След като я е зашил "супер добре" след първото раждане и е направил някакъв джоб - съответно за второто раждане е трябвало да я цепят - лекарите се хванали за главата. Та случаи с Трифонов мнооого. Така че да не съм чула че е добър гинеколог.
Цитирай

Аз лично съм много доволна от него.Освен това не съм чула някоя моя приятелка да се оплаче и съм много изненадана от това което казваш.
Цитирай

Изненадана или не - нямам защо да си кривя душата за такива неща точно. Аз също мислех, че съм единичен случай при него, но в последствие се запознах с още 3 майки, които са пострадали по един или друг начин от него.
Цитирай

Съжалявам за това което ти се е случило.Май нещата наистина са на късмет при докторите в България.Аз съм много доволна от него защото мога да сравнявам между първото и второто си секцио.Второто го прави той и искам да ти кажа че нямах никакви проблеми.А за белега да не говорим-толкова е тънък че ако не знаеш какво да гледаш няма да го видиш.Първия път една прехвалена тук докторка така ме беше зашила че мислех да го крия с татуировка.Добре че не се навих иначе щеше да стане една…
Та мисълта ми беше че имах няколко дена да наблюдавам работата му в родилното,отношението към болните и резултатите-неговите и на колегите му.Не съжалявам изобщо че съм го избрала,даже коментирахме с другите жени родили при него че сме извадили голям късмет като гледахме какви ужасии се случват на родилите при някои други доктори.На едно дете бяха пукнали главата при а на Петя в моята стая и бяха пукнали ребрата и то при секцио!!!
Сега си спомням че за разкъсванията той изписваше някакви свещички които се поставят във влагалището за дезинфекция преди раждането.Изписа ми и на мен и когато го питах защо-той скъса рецептата защото ги изписваше механично и беше забравил че ще ми прави секцио.Тогава ми обясни че ако жената има някакво течение и то не се лекува преди раждането раните много трудно зараствали-може би това е причината.
Абе каквото и да си говорим-дай Боже да имаме по-рядко нужда от доктори….
Цитирай

Аз нямах никакви разкъсвания - докато той не реши, че трябва да зашие една вътрешна цепнатина, която по негови думи щяла да мине и без шев, ама за по-сигурно. И така докато решаваше с коя игла да ме шие - взе някаква по-дебела и репликата му беше - оо, как се цепи кожата само - трябваше да взема по-тънка игла. Я да опитам пак и така ме нацепи чудничко. А за шиенето после - още по-чудничко!
Както и да е. Надявам се да успешните му случаи да са повече. Да, в БЪлгария добри лекари малко трудно. КОя е прехвалената лекарка? Спомени я, поне хората, които четат да си имат едно наум за нея.
Цитирай

Това искам да ти кажа-имаш ли течение раните трудно зарастват.
Първия път ме ряза Цонева без уговорка на дежурство и се паднах.Втория път реших да не рискувам и още като забременях се записах при Трифонов.
Цитирай

Е аз пък ти казвам, че нямах никакво течение, нищо заради което раните ми да зарастват по трудно. Нямаше дори да имам рани - ако беше избрал правилната игла още първия път. Както и да е, както аз няма да те убедя, че Трифонов не става, така и ти няма да ме убедиш в обратното. Който е изпатил трудно си променя мнението. А доколкото Цонева - знам, че срещу нея има бая дела, нямам щастието да я познавам, нямам контакти с нея, затова не мога да дам мнение. Но наистина има много доволни и много недоволни от нея - защиси от почерпката май Smile
Цитирай

Права си.Всеки гледа от собствената си камбанария и според това какво му се е случило на д...На мен ми се случиха добри неща и за това съм доволна от него.
Цитирай

Аз родих при д-р Цонева с уговорка.Останах изкл. доволна.Тя следеше и цялата ми бременност.За мен беше втора бременност и родих без нито един шев благодарение на нея.И не е вярно 4е си иска пари.Много добър специалист и прекрасно отношение.Това е което аз ли4но съм видяла от нея
Цитирай

Ако не беше Ина Цонева, нямаше да съм все още бременна!Прехвалените специалисти от НиаМед ме объркаха и ако бях почакала още малко нямаше да стигна до тук.Точно заради лоши коментари към Ина не отидох отначало при нея.Сега съм нейна пациентка и съм много доволна.Заради нея ще родя и в държавното АГ.
Цитирай

Аз също ходих няколко пъти при Цонева докато бях бременна, то не беше омилкване, то не бяха комплименти. Доста се колебах дали да не раждам при нея, впоследствие се отказах и въобще не съжалявам. Докато бях в държавното АГ имаше още 2 момичета, които се бяха уговорили да раждат при нея. Те също бяха с отлични впечатления докато на едното пред очите ми не му вдигаше телефона, когато вече беше започнало да ражда и беше страхотно притеснено, а другото каза, че дошла за да й честити.
  Не знам мен дали ме е познала понеже бях ходила  само 2-3 пъти при нея, но когато минаваше на визитация след секциото ми, се държеше толкова пренебрежително и едва ли не ме обиждаше че  съм била платила за раждането си. Дали ако се бях уговорила да платя на нея щеше да е със същото отношение. newsm78
   Мила пожелавам ти лека бременност, още по-леко  раждане и  едно прекрасно бебенце. Hug Моля те пиши и впечатленията си след като родиш. Искрено и от все сърце се надявам ти да си една от тези, които са доволни от нея.
Цитирай

Цитирай

Еми до тук всеки си изреди при кой е ходил и какво е било отношението - прочети и дано си избереш - аз препоръчвам Дянкова Smile
Цитирай

Дали ако се бях уговорила да платя на нея щеше да е със същото отношение. newsm78

Определено
Цитирай

Някой нещо да ми каже за Пиперкова?
Цитирай

галя 84 аз ще ти кажа за Пиперкова на26.09.08 т.е. преди 6 месеца и малко тя ме изроди.Та раждането беше нормално стана бързо според някои  Shocked за около 5 часа бяха контракциите а иначе самото раждане не трая повече от 10 минути,ама шевовете накрая бяха ужасни.А докторката беше супер много съм и благодарна справи се страхотно.  bouquet
Цитирай

здравейте!искам да споделя мнението си за д-р Бузалов.това е един невероятен човек е специалист.при него ходя от 4 години.след един спонтанен аборт  в 4 месец при следващата ми бременност избрах него.направи ми серклаж.сега пак съм бременна и пак тои ми прави серклаж.съжалявам само че не води раждания в АГ.А  за негативните мнения за него искам да кажа ,че ако не е добър специалист тои няма да има пациенти от цяла българия.за мен тои е най добрия доктор в стара загора.и все пак да не забравяме че няма безгрешни хора и безгрешни лекари.аз съм с две ръце за него.а относно това че бил добър търговец въобще не е вярно.докато лежах в болницата нито на една от пациентките си не е поикал пари за операция.а това че работи само на часно всеки си решава дали да си плати или да отиде на преглед чрез здравната каса.лично аз предпочитам да си платя.
« Последна редакция: Четв., 23 Апр. 2009, 11:23 от gabi006 »
Цитирай

абе незнам какво мнение имате за д-р Енчева, то и аз не я познавам, веднъж съм ходила само и след това ме извика за планово секцио! Ако щете ми вярвайте но щях да умра от болка. Събудих се по време на операцията.............
абе такива болки нечовешки.
Цитирай

Като ви чета и се обърквам при кого да отида, Shocked а май и на мен ми трябва АГ в Стара загора. Crazy
Цитирай

Здравейте!
Аз искам да попитам за способен лекар, не само с апаратура, а такъв който да извършва фетална морфология. Не съм от Стара Загора, нямам наблюдения никакви.
Мерси предварително!
Цитирай

Д-р Трифонов е невероятен специалист с огромен опит и е много любезен.Мен ме оперира преди 3 месеца и бях свидетелка как го викат колежките му когато стане напечено положението.Иначе е голям майтапчия.
Цитирай

А друг освен Трифонов имали в Ст.Загора които да прави фетална морфология?
Цитирай

Бременността ми до 8-мия месец я следи Др. Бузалов, аз също съм много доволна от него, просто без забележки,
но след това ходя при Др. Минчев, защото реших да раждам при него в Св. Иван Рилски. По Здравна каса ходих при Мария Ангелова, за да си ползвам направленията за изследвания, тъй като следих антитела през бременността и се налагаше по-често изследвания, та за да не давам пари се записах тя да ми води ЖК. До последно си мислих да раждам с Бузалов, но след като и тримата ми казаха, че за моите размери бебето е много голямо, най-вече главичката и определено ще се измъча ако раждам нормално, остана само варианта за секцио. Няма лошо, но не мога да си позволя да дам 1600лв. за раждането, а отделно ако се наложи да ми слагат Анти Д-гамаглобулин още 150лв. някъде.. за съжаление не мога да си го позволя, и за това реших Др. Минчев да направи секциото ми, което е след 2 седмици. След като мине всичко, ще мога да кажа повече. За сега съм доволна много от него, не ми претупва прегледите, обяснява ми всичко за бебето сам, а не само аз да питам и да ми отговаря, което например направи Иванов, тъй като веднъж ходих при него в Ниамед, тъй като Бузалов го нямаше.
Та в общи линии моето лично мнение за добри АГ е Минчев и Бузалов, на база личните ми впечатления.. сигурно има още стойностни Д-ри в града, но не съм ги срещнала още.
Галя84, кога ти е термина? Реши ли къде и при кой Др ще раждаш?
Аз също подкрепям, че е най-важно не къде, а при кой д-р..
Цитирай

Моят термин е на 07.07.2009,но има голяма вероятност да се роди по рано;реших да раждам в Иван Рилски,но нямам предпочитания за лекаря;ходя в Трета поликлиника при Пиперкова на видеозон,а и при Янев на преглед;така,че живот и здраве до края на другият месец може да си гушкам бебока,че няма търпение да излиза,затова и сега лежа;а аз бях на при Найденова,но вече се отказах от нея,понеже  не ми отчита бременността правилно;води ме с 3 седмици назаде,а вече трима доктори потвърдиха,че не е вярно и затова според нея трябва да ми даде майнчинство другият месец,а то трябва да е другата седмица;не съм доволна от нея!
Цитирай

д-р Бузалов е най добрия
Цитирай

За Бузалов разбрах, че е най-добрия в Ст.Загора но ме интересува прави ли Фетална морфология
Цитирай

За Бузалов разбрах, че е най-добрия в Ст.Загора но ме интересува прави ли Фетална морфология

незнам но кабинета му е до м-н па-па питай там
Цитирай

Искам и аз да се вклуча,цялата ми бременност я следи д-р Христов,още от началото си бях решила да раждам в частната болница при него и той ме запомни(нали си ходех редовно).Когато отидох да раждам идваше при мен доста често да ме проверява и при самото раждане много ми помогна(ако мога така да се изразя).Та съвета ми е следния-избери си гинеколог,при който ще раждаш да ти следи бременноста.Искренно ти препоръчвам Христов,опит с други гинеколози нямам,но от приятелки знам,че Салджийска,Тодоров и Бузалов също са едни от най-добрите гинеколози в Стара Загора.Успех и леко бременеене  bouquet
Цитирай

Извинявам се,знам че темата е друга,но...някой да ми каже добра гинеколожка за първичен преглед (нередовен цикълEmbarassed Rolling Eyes

Цитирай

Извинявам се,знам че темата е друга,но...някой да ми каже добра гинеколожка за първичен преглед (нередовен цикълEmbarassed Rolling Eyes

д-р Кирчева
Цитирай

Изключително доволна съм от Д-р Ив.тодоров,разбира си човека от работата.Благодарение на него /и на съпруга си  разбира се/се радвам на една дългоочаквана,желана и спокойна бременост.Проблем е това ,че не води раждания.Чух че израждал в Ниа Мед, някой знаели нещо по въпроса.
Цитирай

д-р Кирчева
Мерси Хера,още щом си замине лелката съм там Hug
Цитирай

На Тодоров,Бузалов и Цонева трябва да им отрежат ръцете за да спрат да правят зулуми на жените.И без това тези ръце само им пречат.Имаче на сурат и сладки приказки мнооого го докарват!
Цитирай

за Д-р  ЦОНЕВА  съм съгласна   но защо и Д-рБУЗАЛОВ
Цитирай

за Д-р  ЦОНЕВА  съм съгласна   но защо и Д-рБУЗАЛОВ

И аз това се зачудих ама... сигурно защото някой няма къде да си почеше пръстите, та за това.. Не че имат опит или са се срещали с тези Д-ри, ама да си кажат хората.  #2gunfire Всеки си има право на мнение, ама чак пък такива крайни изказвания..
Цитирай

miroslinka всеки има право да изкаже мнието си,дори  да е крайно,нали? Wink
Цитирай

за  цонева знам че имаше 4 дела срещу нея
Цитирай

Ама разбира се..  Peace
Цитирай

така е но има някои доктори дето само грешки правят
Цитирай

д-р Кирчева
Мерси Хера,още щом си замине лелката съм там Hug
Хера,сега се сетих нещо Blush как е първото име на Д-р Кирчева?Ако е Ниа/я(не помня дали беше с "а" или "я") Кирчева не бих отишла пак при нея! Confused ooooh!
Цитирай

Ния Кирчева е името на докторката.
Цитирай

Ния Кирчева е името на докторката.
От нея имам лоши спомени и незнам дали ще отида пак при нея Rolling Eyes Ще си помисля,но така или иначе трябв ада отида.
Благодаря,че ми отговори толкова бързо bouquet
Цитирай

Здравейте, момичета!

Ноември месец ми предстои раждането на първото ни бебче  newsm32
Все още не съм сигурна към коя клиника да се насоча - към Ниа Мед или към Иван Рилски  newsm78
Не съм доволна от моята гинеколожка, защото ходих на преглед в началото на месец май, а следващия ми го насрочи чак за края на юни /почти след два месеца/. Да не говорим колко е многословна и как всичко обяснява, в кавички естествено. Поради тази причина реших да отида в София на преглед при Д-р Пантева - останах очарована от тази жена. Прегледа продължи половин час, най-после си видях бебчето  newsm03, показваше ми органите, като ми обясняваше всичко, докато гледаше екрана на видеозона. Обясни ми, че през тези седмици се правят най-важните измервания на плода /14-та и 15-та седмица/ и остана изумена, когато й споделих, че са ме извикали на преглед чак в края на юни... Мери една гънчица, която е признак за Даун, огледа му сърчицето, гръбначния стълб, мозъка и за огромно мое щастие всичко с нашето съкровище е наред. Малко се бях притеснила покрай предишните прегледи и това, че нищо конкретно не ми се обясняваше. Та сърдечния ритъм го видя чак в третия месец, а аз знам, че в 8-ма седмица плода вече има такъв и направо не смея да се зарадвам като хората.
Та в този ред на мисли, тя ми препоръча Д-р Пиперкова, която работи в Иван Рилски. Мисля направо да ходя при нея, за да ми следи бременността и живот и здраве през ноември да раждам там.
Молбата ми е, ако някой от вас има впечатления от Д-р Пиперкова и от клиниката, да ги сподели, за да се насоча най-накрая към свестен гинеколог  bouquet
Цитирай

bearteddy надявам се да намериш твоя лекар  Hug За д-р Пиперкова няма да пиша защото съм пристрастнна...приятелка семейна е.
Кажи името на д-рката от която не си доволна. Да се знае де.
Цитирай

Аз съм за д-р Кадирева, но както е казала Лалка :

Всеки си има критерий за добър гинеколог. Този, който за мен е добър, на теб може да не ти допадне.

А относно Цонева не мога да се произнеса положително Naughty, вярно, че е прехвалена, но вече не я допускат до АГ-то (остана и само частното кабинетче)..... на доста мои познати им изигра номер през последните 3 мес. като им обещава, че ще им води раждането и когато  настъпва момента или не си вдигала тел. или казвала, че не е в града и все пращала Саркисян-сами си правете изводите....няма доблестта да им каже, че не я пущат в АГ-то....то бива лакомия за пари, ама чак толкова Mad....                                                                                                                                                                                                          ZA TVOE SVEDENIE DOKTOR CONEVA MOJE DA SI HODI SPOKOINO V AG-BOLNICA ,PREDI EDNA SEDMICA HODIH PRI NEQ NA PREGLED V AG
Цитирай

I DRUGOTO KOETO E CE D-R CONEVA E POMOGNALA NA MNOGO JENI.TQ E NAI DOBRATA
Цитирай

Айде да не се пеним толкова, а?
Доволни и недоволни ще има, докато свят светува.
Колко е добра Цонева всеки, отишъл при нея може и сам да прецени.
Няма нужда от тропане с крак.

П.С. В нет етикета писането на маймуница не се приема добре, а пък главните букви означават крещене.
Цитирай

Айде да не се пеним толкова, а?
Доволни и недоволни ще има, докато свят светува.
Колко е добра Цонева всеки, отишъл при нея може и сам да прецени.
Няма нужда от тропане с крак.

П.С. В нет етикета писането на маймуница не се приема добре, а пък главните букви означават крещене.
smile3521
Цитирай

bearteddy, ако все още се колебаеш кой гинеколог и коя клиника да избереш, горещо ти препоръчвам д-р Пиперкова и съответно "Св. Иван Рилски"! По стечение на обстоятелствата тя следи само края на бременността ми, но още при първото посещение направи много обстоен преглед и подробно обясни всичко, което ме интересуваше (това вече го писах и в друга тема).
На 07.05 родих в "Св. Иван Рилски" и впечатленията ми от условията и персонала са изцяло положителни! Ако те интересува, пиши ми на лични и ще ти дам по-подробна информация.
Цитирай

Здравейте мами и от мен,всеки ден влизам във форума и тази вечер реших да драсна и аз някой ред.Бремена съм в 6-я месец и преди около 10 дена ходих на консултация при Мими Димитрова и тя ми каза на 10 юни пак да отида.Тази "докторка" ме плаши.Кажете ми нещо за д-р Атанас Янев,мисля да се запиша при него.Някоя мама ходила ли е при него на консултация и раждала  ли е при него!Благодаря предварително за инфото.
Цитирай

Привет на всички тук! Отдавна ви чета,но днес реших да пиша за моя проблем.От 2004 год. моя гинеколог е д-р Цонева.На 31 год. съм и не съм раждала.За вниманието и специалното отношение няма да говоря-мисля,че всеки който е бил при нея знае за какво говоря.За съжаление това никак не е достатъчно.Средата на 2007 год. ми откри кондиломи.Обгори ги и ми обясни как всичко е наред и "не трябва да се панирам".И толкова... Да кажем,че съм средно интелигентен човек,позаинтересувах се за проблема и доста зачестих профилактичните прегледи и цитонамазките.Последният ми преглед при Цонева беше края на януари 2009.Диагноза:"Всичко ти е ок,мисля,че организма ти се е преборил с ЧПВ,шийката ти е в идеално състояние"!!!
   Май месец реших да си направя изследвания при друг лекар.Избрах д-р Бузалов.Направи ми колпоскопия и не мога да ви опиша какъв шок бе  да разбера,че цялата ми шийка е покрита с папиломи и има видими изменения.Последваха цитонамазка и биопсия,резултатите от които са плоска папилома с дисплазия II и III степен ,а цитото-III Б.
 Преди 2 дена, в София, д-р Божидар Славчев ми направи конизация на шийката на матката.
На въпроса :"Възможно ли е тези изменения да се случат от януари до май" и двамата лекари категорично ми обясниха,че това е невъзможно и е процес,протичал няколко години.Не съм цитирала кой е лекуващия ми лекар през въпросните години.Не искам и да си помисля какво ме чакаше ако бях продължила прегледите си при д-р Цонева.
 Момичета,правете си редовно цитонамазки при доказани специалисти.Това наистина може да ви струва живота!Това,че нищо не усещате при взимането на проба за Цито никак не означава,че докторът ви просто е много внимателен!Може би означава,че пробата е взета некачествено!Не искам никого да стряскам-просто бъдете внимателни и се информирайте за всичко!В София имах възможността да си видя шийката на специален монитор-приплака ми се,почти няма непоразена площ!Продължавам да недоумявам как е възможно д-р Цонева да не е видяла проблема и как съм позволила да ме "успива" няколко години подред!
  Сега чакам хистологията от конизацията и едва ли е нужно да казвам колко се страхувам!Както вече споменах-не съм раждала,а толкова искам бебче.Ако Господ е рекъл-и това ще стане!
  Извинявам се за дългия и неподредения пост,но съм много развълнувана!

п.с. Ако много съм ядосала някой фанатичен фен на д-р Цонева,нека ми пише на лични.Имам една камара изследвания,доказващи некадърността и!
Цитирай

Момичета,пазете се от тази жена!!!Аз какви неща знам за нея.Никога не съм ходила при нея-няма и да отида,но колко номера прави тази жена и ако някой има претенции,че тя помага на хората нека да изчете темите във форума,колко вени са изплакали от нея,на колко бебета е навредила,кошмар!!!Лъжат ли тези жени според вас?Или за майките е достатъчно да им се подмазват за да се чувстват добре прегледани и здрави?!!lolbrandi от цялото си сърце ти желая успех,здраве и всичко най-добро,да си имаш детенце и то да те направи най-щастливата майка.Един съвет от мен,аз по-горе писах за д-р Христов,че раждах при него,следи бременноста ми и за мен той е невероятен специалист и няма да те подведе. bouquet
Цитирай

Момичета,пазете се от тази жена!!!Аз какви неща знам за нея
Да момичета пазете се наистина и аз много лоши неща знам за нея,случили се на мои познати,лично аз и бях пациентка до преди 4 год,бях бременна тогава ,и в 8-9 седмица не се чу съречен пулс,а тя ме успокои и каза да отида след 2 седмици на преглед отново Shocked,само няколко часа след прегледа направих спонтанен аборт,а представяте ли си да бях чакала 2 седмици
Ломбарди,миличка стискам палци при теб нещата при теб да се оправят и много скоро да гушкаш своятя рожбичка!Пожелавам ти го от сърце!!! Hug Hug Hug
Цитирай

Ани, много ти благодаря за съвета  bouquet

Да ви е живо и здраво бебчето, и много да ви радва  1stroller

На 17-ти юни съм на преглед при Д-р Пиперкова - миналата седмица си запазих час в 3-та поликлиника. Мисля да ходя направо при нея, за да ми следи бременността до края и живот, и здраве да раждам в Иван Рилски.

Другата седмица ще разкажа как е минало.
Цитирай

Дайте моля Ви телефона на д-р Пиперкова и ако може кога преглежда(ако е споменато някъде моля да ме извините)
Цитирай

някой знае ли нещо за доктор Мария Ангелова
Цитирай

Здравей mama dimi,

Д-р Пиперкова дава часове в 3-та поликлиника - на гърба на Св. Иван Рилски. Мога да ти дам телефона на рецепцията и да си запазиш час - 042/988 999; 042/988 998.

Предполагам, че има и частен кабинет, но аз лично си запазих час в 3-та поликлиника.
Цитирай

За д-р Цонева може да се говори много-лично аз не бих я препоръчала и на най-големия си враг.Моя приятелка миналата година отиде при нея след положителен тест за бременност на 8-мия ден от закъснението си.Тя и казала"Честито,ще ставаш мама"като и каза дори дата на термина без дори да е видяла сърдечен ритъм.Проблема е,че момичето беше вземало "Ескапеле"и и е казало,но Цонева казала че това не е никакъв проблем.Щастлива и разплакана моята приятелка реши че явно му е било писано на бебето да оцелее-да ама не-на другата сутрин направи спонтанен аборт.Лекарката,която и е направила кюртажа и е заявила,че Цонева е трябвало да и каже да направи аборт още щом е чула за приема на лекарството.
Чувала съм за още много такива и подобни случаи свързани с въпросната"докторка",но много мами още и се доверяват,което за мен си остава една загадка...
Относно добрите гинеколози,аз лично съм много доволна от Тодоров,но той не работи със ЗК и сега ЖК ми я води Пиперкова.Тя също според мен е професионалист,но напоследък има явно много пациенти и времето което им отделя е доста по-малко от преди-просто графика и е запълнен постоянно,но когато имам нужда от допълнително разяснение не ме отпраща.За раждане при нея ще мога да споделя след няколко месеца.
Цитирай

доктор Ния Кирчева е най-некадърната,тя освен да ти умори детето друго няма какво ДА НАПРАВИ,а мисля че ти няма да искаш
Цитирай

Някой може ли да ми даде координатите на д-р Дянкова? Благодаря предварително
Цитирай

И аз се чудя кой лекар да избера сега. Открай време ходя при Кирчева за контролни пргледи или ако възникне някакъв проблем.Последният път й обясних, че правим опити за бебе, до момента неуспешни. Тя ми каза, че забелязва следи от овулация и веднага след това ми препоръча лапароскопия, да съм си прегледала тръбите като ми обясни че по здравна каса не мога да мина и че от цветна снимка нямало смисъл, защото не били сполучливи. Слушам, че на други жени им правят фоликуметрия и разни други изследвания свързани с овулацията и ми се ще да открия лекар, който да ми отдели нужното внимание, някой , който е специалист по проблемно забременяване, но май само си фантазирам. Ако не е така, ще се радвам да ме опровергаете, но някак не ми се струва редно още от първия преглед да ме препращат на  скъпа процедура в София, макар да знам, че всички я хвалят много... Знам, че прегледите струват пари, но напоследък оставам с усещането, че като че ли веднага се преминава към цитирането на суми и те пращат съответно в най-дълбоките води,без да са огледани отвсякъде нещата. Confused
Цитирай

В Стара Загора няма доктор за проблемно забременяване. Д-р Киречва ми водеше бременноста..вярвам и много..но за бременност.
Цитирай

Съвсем ме отчая, Хера. Все пак благодаря за отговора.
Цитирай

Съвсем ме отчая, Хера. Все пак благодаря за отговора.
Няма място за отчаяние....важно е да намериш твоя доктор. Wink Но не търси в Стара Загора..ще си загубиш времето /съвет от приятел/
Цитирай

Значи нещата съвсем опират до клиниките за стерилитет. Само че и те не са малко  Laughing
Благодаря ти , Хера, да се надяваме, че ще успея да спестя ако не време, то поне нерви.
Цитирай

Здравейте!Да е включа и аз.Преди повече от 10г.родих секцио по ред причини при д-р Кадирева.За мен тя е човека,когато има проблемна бременност.За това я потърсих и при втората си бременност.Родих отново секцио при нея преди 3 месеца.На нея поверих живота си и живота на двете си деца!Мога да кажа само БЛАГОДАРЯ ВИ Д-Р КАДИРЕВА!
Цитирай

А има ли добър гинеколог в Ст.Загора,който да извършва фетална морфология?
Цитирай

Препоръчвам горещо д-р Бузалов!
Раждах при него преди 2 години - изключително внимателен !
Скоро бях при него на гинекологична операция - отново без забележки.
А когато в един момент се оказа , че имам проблем ( тъй като не спазвах стриктно указанията му) - той се погрижи за мен , независимо , че беше в отпуск.
Цитирай

здравейте.преди 2 месеца родих в иван рилски при доктор янев и доктор минчев.много съм доволна,защото се наложи секцио,защото бебето се роди 4040гр..те изобщо не с е поколебаха.прие ме доктор саркисян от когото също съм много доволна и накрая ме видя и доктор пиперкова.вярно че си плащаш,но това няма цена.а иначе бременността ми я следи доктор главчев,защото болницата не беше открита.
Цитирай

здравейте, майчета!
знам, че ще чуя противоречиви мнения от вас, но все пак дали някоя може да ме посъветва къде ще е по-добре да си направя фоликулометрията - при др Цонева или при Др Тодоров?
Мнения всякакви, знам - но мен ме интересува като специалист кой по добре ще разгадае моите овулации Smile дето ги няма Smile
поздрави ххх
Цитирай

Искам да попитам някой знае ли нещо за доктор Кадирева (акушер-гинеколог).

Цитат
iskam da popitam niakoi znae li ne6to za doktor Kadireva aku6er ginekolog

-------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!
« Последна редакция: Пет., 10 Юли 2009, 12:38 от Mamma »
Цитирай

с др кадирева говорих вчера за фоликулометрия, но излиза в отпуск тя.
освен това не работи с здр.каса.
тел на който се свързах с нея...625193,
а някой има ли тел на др Кирчева?
Цитирай

iskam da popitam niakoi znae li ne6to za doktor Kadireva aku6er ginekolog
Лично аз не съм и била никога пациентка но съм чувала само хубави неща за нея. Имам добри впучатления от нея от престоя си в Патологията /20 дена/
alexsb не е нужно да пишеш едни и същи неща в две теми. Писах ти в тази в Проблемното забременяване
Цитирай

Въпреки всички отрицателни мнения за д-р Цонева аз съм безкрайно доволна от нея-благодарение на нея преди девет месеца на бял свят се появи моето малко слънчице.Изключително отношение и професионализъм.А относно това кой е корумпиран и кой не е-секунди след като родих акушерката няколко пъти ми "напомни"да не забравя и нея с почерпката.В крайна сметка всеки решава сам за себе си.Успех и леко раждане на всички бъдещи мами Hug
Цитирай

Искам да попитам някой знае ли нещо за др.Начева.
Цитирай

Споделете впечатления за д-р Цонева.
Цитирай

Споделете впечатления за д-р Цонева.
Чети, чети и чети. Ако прочетеш темата ще видиш мненията за д-р Цонева
Цитирай

Аз мисля, че не сгреших като ходя на прегледи при доктор Кадирева. За сега се държи много добре. Всичко ми обяснява и мисля, че ако има нещо на бебо ще го види...все пак е завеждащ патологична бременнст.

az mislia 4e ne sgre6ih kato hodia na pregledi pri doktor Kadireva zasega se durji mnogo dobre vsi4ko mi obiasniava i mislia 4e ako ima ne6to na bebo 6te go vidi .......vse pak e zavejdfa6t patologi4na bremennost

П.П пиши на кирилица!!!
« Последна редакция: Вт., 14 Юли 2009, 14:34 от Хера »
Цитирай

Изчетох написаното за д-р Цонева... Интересно, защото Цонева ми я препоръча горещо Коновалова от София- http://www.ivf-bg.com/index.php?n=medic&id=56 - която е невероятна, и тя каза, че Цонева се учила при тях и била много добра. Коновалова ми препоръча хидротрубация, от която още ме е страх, но каза, че и  цонева може да ми я направи, за да не се разкарвам до  софия един вид. А хидротрубация май само Цонева правила...
Цитирай

kolibka, какво по-точно е това хидротрубация...  newsm78

Аз също съм чувала много негативни мнения за д-р Цонева, но познавам и жени, които са много доволни от нея. Въпроса е, че при нормална бременност всичко е ок, но то ще си е ок при всеки лекар, но ако има проблем...
Цитирай

изследване за проходимост на тръбите
Цитирай

Здравейте!
Относно д-р Цонева - преди пет дни благодарение на нея се роди моето прекрасно слънчице! Страшно съм и благодарна и много доволна от отношението, което има към мен. Някъде четох, че искала пари и други такива - аз лично родих в Иван Рилски и платих само таксите за болницата, дори я попитах какво и дължа, а тя ми отговори нищо!
Няма да разказвам за бременността си, но мога да кажа, че през цялото време когато имах трудности се обръщах към нея по всяко време на денонощието и получавах страхотно внимание и отзивчивост. Дори и сега след като мина всичко - тя пак ми се обажда и аз също за всеки въпрос който ми изникне и ми обръща същото голямо внимание.
Цитирай

Аз също съм раждала при др.Цонева и съм много доволна от отношението и към мен и не мога да се оплача от нищо , а за мненията че при проблемна бременност не ти обръща внимание не съм съгласна никой друг лекар не ми обърна толкова внимание бях 11 дена в патология и там също бях посещавана от нея ,а за доктор Кадирева не мога да дам добро мнение толкова грубо отношение към пациентите съм виждала само от др.Узунова ако не си нейна пациентка по добре да не се паднеш да раждаш при нея .Късмет на всички бъдещи майки
Цитирай

здравейте!искам да се включа към  темата.аз съм от бургас,но съм истински разочарована от гинеколозите в бургас и след като ми казаха дори че най вероятно имам рак и цитонамазката беше 3б се запътих към стара загора,където посетих д-р Янев в мц 3 поликлиника.Много съм доволна от лечението и компетентността му.изключителен специалист, благодаря от все сърце,колпоскопа му е направо бижу,а знаете ли че в бургас почти никой не разполага с такава апаратура,айде после ходи раждай в бургас........
Цитирай

Аз раждах преди 2 години и в моита стая имаше едно момиче което беше ходила 10 пъти на консултация при Цонева която и беше казала че всичко и е наред.Накрая и направи секцио а детето беше БЕЗ РЪЦЕ И БЕЗ КРАКА!!!Горката много рева и искаше да се самоубива.За мен Цонева не е никакаква специалистка,само лъже и маже,а голямата и "слава" идва от ниските цени на които работи.Ама то каквито цените-такова и качеството.
По-далеч от тази никаквица!!!
Цитирай

Spicydidka, съгласна съм с теб. Аз също ходя на консултации в трета поликлиника в Стара Загора и съм много доволна. А за апаратурата няма какво изобщо да си говорим - знам, че е най-модерната на Балканския п-в. Екипа е много добър - хората си разбират от работата и това си е. Сигурно има и недоволни, но това си е в реда на нещата - всеки си има мнение и приема нещата по свой си начин...
niki9000, чувала съм както добри, така и лоши отзиви за д-р Цонева, но чак пък бебчето да се роди без ръце и крака - това направо ме изуми  newsm78 Възможно ли е изобщо... Все пак е лекар от доста години. Да не дава Господ да се случват такива неща!
Цитирай

Здравейте!За добрите и лошите лекари може да се говори до безкрай.Относно Д-р Цонева искам да кажа,че работя с нея и е един прекрасен човек и специалист.Искрено съжалявам за жените, които са пострадали от един или друг лекар,имат правото на мнение да са ядосани и т.н.Изказвания от рода на комшийката Пенка и познатата ми Драганка,деца родени без крака и ръце(случай който аз не помня да е имало), за спонтанни аборти,на кой му пречели ръцета,че дайте да  ги отрежем,че Цонева не била допускана в аг(което не е било никога в цялата и практика)и т.н.не правят чест на никого,нямат моралното право да петнят с такива грозни думи който и да било.Желая успех на всички,дано откриете правилния лекар за Вас.
« Последна редакция: Ср., 26 Авг. 2009, 22:11 от ekaterina sz »
Цитирай

Олее, аз съм потресена от всичко което прочетох за д-р Цонева. Как може да пишете такива неща? Не само, че си работи в АГ-то, но и има опашки пред кабинета й.

Всъщност какво ли се изненадвам. Толкова злоба има в Бг. А на тези които искат да подронят авторитета й...само ще кажа, че всичко се връща в този живот...по един или друг начин. Smile
Цитирай

Олее, аз съм потресена от всичко което прочетох за д-р Цонева. Как може да пишете такива неща? Не само, че си работи в АГ-то, но и има опашки пред кабинета й.

През 2006г. тя нямаше право да влиза в родилна зала. Мога да заложа главата си за този факт. Освен в родилна зала тя няма къде другаде да работи. Това първо...и второ..няма кабинет в АГ-то Цонева.
Ако пред часния и кабинет се вият опашки...ок.....но в болницата тя няма кабинет.
Моето не е злоба а възмущение.
Цитирай

Момичета,

С две ръце мога да ви препоръчам и Д-р Иван Тодоров - във вторник бях при него на преглед, тъй като моята лекарка отсъстваше и останах много доволна от вниманието, което ни отдели. Бях чувала само добри отзиви за него и затова решихме да отидем точно там.
Знам също, че се занимава с проблемни бременности, а в чакалнята е пълно със снимки на бебчета, появили се на бял свят благодарение именно на него  bouquet
Цитирай

Може ли да ми дадете някакви координати на Д-р Гидикова и дали работи по Здравна каса?
Цитирай

Може ли да ми дадете някакви координати на Д-р Гидикова и дали работи по Здравна каса?
Пиши на mini_79....тя ще ти ги даде....Сладка хапка също мисля.
Цитирай

Искам да попитам Хера - лично ти ходила ли си някога при д-р Цонева? Не го приемай като заяждане, но не съм чела цялата тема, а виждам че имаш доста негативно мнение към нея. Имам приятелки, които се отказаха преди време да раждат при нея и сега съжаляват. На мен също доста познати ми казваха как избра Цонева, тя таково, тя онакова, но тя ми вдъхна такова спокойствие, когато отидох да раждам, че нямам думи. Що се отнася до АГ - д-р Цонева изражда във всички клиники - АГ-то, Иван Рилски и Ния мед. Да, няма кабинет в АГ, но има частен такъв и пред него винаги има опашки от хора. Лично аз съм страшно доволна от нея. Най - малкото би ли посочила лекар, който можеш да откриеш по всяко време на денонощието и той да бъде отзивчив и да ти дава отговори дори и на глупави въпроси?
Цитирай