Добър гинеколог в Стара Загора

  • 349 447
  • 748
  •   1
Отговори
# 105
Искам да попитам, какво е мнението ви за екипа от акушери в болница Иван Рилски-д-р Пиперкова,д-р Минчев и д-р Янев?Как са като специалисти?

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356

Според мен има.Моята бременност я следи д-р Ина Цонева и съм много доволна от нея.Апаратурата и отношението са отлични.
А професионализма...липсва Crazy

# 107
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452

Според мен има.Моята бременност я следи д-р Ина Цонева и съм много доволна от нея.Апаратурата и отношението са отлични.
А професионализма...липсва Crazy

Не съм съгласна с Хера Naughty Дължа живота си на нея! Но колкото лекари - толкова различни мнения, разбира се!

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Може...не споря. Лично аз никога няма да ида при нея. А толкова отрицателни мнения съм чувала за нея, че едниственото което получих за нея просто бледнее пред останалите.

# 109
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Не смятам, че е първото положително мнение, особено че след всяко такова ти си контра. Сигурна съм, че имаш причина за това.
По абсолютно същия начин реагирам като чуя за доц. Алексиев, невролог от Медицинска академия "Александровска".
Все пак форумът е място, където всеки може да изрази мнението си, а не да го налага, нали? Хубав ден на всички!

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Не смятам, че е първото положително мнение, особено че след всяко такова ти си контра. Сигурна съм, че имаш причина за това.
По абсолютно същия начин реагирам като чуя за доц. Алексиев, невролог от Медицинска академия "Александровска".
Все пак форумът е място, където всеки може да изрази мнението си, а не да го налага, нали? Хубав ден на всички!
никой не казва че нямаш право да си дадеш мнението. Прочети из форума колко са доволни от нея тогава. Контра съм защото мразя мазненето и изкарването на пари по другия начин. Както и да е. Довлона си от нея...браво. Аз никога не съм ходила при нея..няма и да ида. И не защото ми е направила нещо...а защото е направила на много мои познати и приятелки...неща, които са за съд.

# 111
  • Мнения: 22
Искам да попитам, какво е мнението ви за екипа от акушери в болница Иван Рилски-д-р Пиперкова,д-р Минчев и д-р Янев?Как са като специалисти?
Прочети точно написаното  преди твоя въпрос - секциото ми го извърши Минчев лятото в държавното АГ- просто съм очарована от отношението и професионализма му наред с това на д-р Пиперкова.Благодарение на тях сега се радвам на моя малък Александър. Докато бях в болницата попаднах и на една от смените на Янев , той също ми направи добро впечатление.Горещо ти препоръчвам точно този екип!!! Hug

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 17:46 от marche_kz

# 112
Мерси;попитах,защото болницата вече работи,а не ги познавам,a  се двоумя между Ниа Мед и Иван Рилски.

# 113
  • Мнения: 22
За нищо Wink. Не разбрах за какво точно се двуомиш- раждане или нещо друго, но ти желая успех Hug. После сподели впечатления, независимо към коя болница ще се насочиш.

# 114
Става вапрос за раждане;понеже за Ниа мед има добри отзиви,а за новата болница все още няма,но има време още а пък цените са едни и същи на двете болници;

# 115
  • Мнения: 375
Галя84,аз раждах в Ниа Мед преди 2 месеца,и останах с много добри впечатления следих си и бременноста там и просто нямам забележки,за новата не знам нищо.

# 116
  • Мнения: 34
Roksi77  кой лекар следеше бременността и при кой лекар роди?

# 117
  • Мнения: 375
Зузито,бях при др.Иванов и при него родих,имах много рискова и трудна бременност,позна и килограмите на  бебчовците и винаги отреагирваше много бързо и адекватно.

# 118
  • Мнения: 106
Здравейте - по въпроса за добрия гинеколог - мен ме следеше д-р Дянкова - страшна е. Освен, че е страхотен специалист, отношението й е много добро. Позна с точност колко ще тежи бебчо, определи ми точно деня на термина и въобще хиляди суперлативи мога да кажа за нея. Относно д-р. Цонева и аз никога не бих отишла при нея, защото на доста мои приятелки, докато са раждали при нея безпардонно си е искала почерпки, докато напъват.
Галя 84 - ако си решила задължително да е в частна болница - по-добре заложи на Ниа мед - все пак имат малко повече раждания там - за Иван Рилски нищо не съм чула.
Макар че аз бях в Аг-то и съм изключително очарована от поведението и обслужването Simple Smile

# 119
За информацията мерси много;и аз като че ли даржа повече на Ниа Мед,но попитах,защото пък бях на екограф в Иван Рилски и не бях чувала никакви отзиви и за екипа на родилното отделение,а за Ниа Мед наистина съм чувала все хубави неща;

Общи условия

Активация на акаунт