Добър гинеколог в Стара Загора

  • 349 572
  • 748
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 22
 Аз също ходих няколко пъти при Цонева докато бях бременна, то не беше омилкване, то не бяха комплименти. Доста се колебах дали да не раждам при нея, впоследствие се отказах и въобще не съжалявам. Докато бях в държавното АГ имаше още 2 момичета, които се бяха уговорили да раждат при нея. Те също бяха с отлични впечатления докато на едното пред очите ми не му вдигаше телефона, когато вече беше започнало да ражда и беше страхотно притеснено, а другото каза, че дошла за да й честити.
  Не знам мен дали ме е познала понеже бях ходила  само 2-3 пъти при нея, но когато минаваше на визитация след секциото ми, се държеше толкова пренебрежително и едва ли не ме обиждаше че  съм била платила за раждането си. Дали ако се бях уговорила да платя на нея щеше да е със същото отношение. newsm78
   Мила пожелавам ти лека бременност, още по-леко  раждане и  едно прекрасно бебенце. Hug Моля те пиши и впечатленията си след като родиш. Искрено и от все сърце се надявам ти да си една от тези, които са доволни от нея.

# 136
  • Мнения: 1
Кажете ми добър гинеколог в Стара Загора които да ми следи бременността!Да е добър специалист и с добро оборудване и добро отношение!Има ли такъв изобщо в нашият град???

# 137
  • Мнения: 106
Еми до тук всеки си изреди при кой е ходил и какво е било отношението - прочети и дано си избереш - аз препоръчвам Дянкова Simple Smile

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
  Дали ако се бях уговорила да платя на нея щеше да е със същото отношение. newsm78
   
Определено

# 139
Някой нещо да ми каже за Пиперкова?

# 140
  • Мнения: 9
галя 84 аз ще ти кажа за Пиперкова на26.09.08 т.е. преди 6 месеца и малко тя ме изроди.Та раждането беше нормално стана бързо според някои  Shocked за около 5 часа бяха контракциите а иначе самото раждане не трая повече от 10 минути,ама шевовете накрая бяха ужасни.А докторката беше супер много съм и благодарна справи се страхотно.   bouquet

# 141
  • Мнения: 2
здравейте!искам да споделя мнението си за д-р Бузалов.това е един невероятен човек е специалист.при него ходя от 4 години.след един спонтанен аборт  в 4 месец при следващата ми бременност избрах него.направи ми серклаж.сега пак съм бременна и пак тои ми прави серклаж.съжалявам само че не води раждания в АГ.А  за негативните мнения за него искам да кажа ,че ако не е добър специалист тои няма да има пациенти от цяла българия.за мен тои е най добрия доктор в стара загора.и все пак да не забравяме че няма безгрешни хора и безгрешни лекари.аз съм с две ръце за него.а относно това че бил добър търговец въобще не е вярно.докато лежах в болницата нито на една от пациентките си не е поикал пари за операция.а това че работи само на часно всеки си решава дали да си плати или да отиде на преглед чрез здравната каса.лично аз предпочитам да си платя.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 11:23 от gabi006

# 142
абе незнам какво мнение имате за д-р Енчева, то и аз не я познавам, веднъж съм ходила само и след това ме извика за планово секцио! Ако щете ми вярвайте но щях да умра от болка. Събудих се по време на операцията.............
абе такива болки нечовешки.

# 143
  • Мнения: 838
Като ви чета и се обърквам при кого да отида, Shocked а май и на мен ми трябва АГ в Стара загора. Crazy

# 144
  • Мнения: 215
Здравейте!
Аз искам да попитам за способен лекар, не само с апаратура, а такъв който да извършва фетална морфология. Не съм от Стара Загора, нямам наблюдения никакви.
Мерси предварително!

# 145
Д-р Трифонов е невероятен специалист с огромен опит и е много любезен.Мен ме оперира преди 3 месеца и бях свидетелка как го викат колежките му когато стане напечено положението.Иначе е голям майтапчия.

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
А друг освен Трифонов имали в Ст.Загора които да прави фетална морфология?

# 147
  • Мнения: 15
Бременността ми до 8-мия месец я следи Др. Бузалов, аз също съм много доволна от него, просто без забележки,
но след това ходя при Др. Минчев, защото реших да раждам при него в Св. Иван Рилски. По Здравна каса ходих при Мария Ангелова, за да си ползвам направленията за изследвания, тъй като следих антитела през бременността и се налагаше по-често изследвания, та за да не давам пари се записах тя да ми води ЖК. До последно си мислих да раждам с Бузалов, но след като и тримата ми казаха, че за моите размери бебето е много голямо, най-вече главичката и определено ще се измъча ако раждам нормално, остана само варианта за секцио. Няма лошо, но не мога да си позволя да дам 1600лв. за раждането, а отделно ако се наложи да ми слагат Анти Д-гамаглобулин още 150лв. някъде.. за съжаление не мога да си го позволя, и за това реших Др. Минчев да направи секциото ми, което е след 2 седмици. След като мине всичко, ще мога да кажа повече. За сега съм доволна много от него, не ми претупва прегледите, обяснява ми всичко за бебето сам, а не само аз да питам и да ми отговаря, което например направи Иванов, тъй като веднъж ходих при него в Ниамед, тъй като Бузалов го нямаше.
Та в общи линии моето лично мнение за добри АГ е Минчев и Бузалов, на база личните ми впечатления.. сигурно има още стойностни Д-ри в града, но не съм ги срещнала още.
Галя84, кога ти е термина? Реши ли къде и при кой Др ще раждаш?
Аз също подкрепям, че е най-важно не къде, а при кой д-р..

# 148
Моят термин е на 07.07.2009,но има голяма вероятност да се роди по рано;реших да раждам в Иван Рилски,но нямам предпочитания за лекаря;ходя в Трета поликлиника при Пиперкова на видеозон,а и при Янев на преглед;така,че живот и здраве до края на другият месец може да си гушкам бебока,че няма търпение да излиза,затова и сега лежа;а аз бях на при Найденова,но вече се отказах от нея,понеже  не ми отчита бременността правилно;води ме с 3 седмици назаде,а вече трима доктори потвърдиха,че не е вярно и затова според нея трябва да ми даде майнчинство другият месец,а то трябва да е другата седмица;не съм доволна от нея!

# 149
  • вкъщи
  • Мнения: 704
д-р Бузалов е най добрия

Общи условия

Активация на акаунт