Добър гинеколог в Стара Загора

  • 349 535
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 122
Д-р Бузалов е мой гинеколог от близо 9 години, и двете ми деца са на този свят благодарение на него. Особенно съм му благодарна за всичко което направи по време на втората ми бременност, тъй като беше проблемна. Това е гинекологът от когото съм доволна и при когото ще продължавам да ходя и занапред.

# 76
Д-р Бузалов е мой гинеколог от близо 9 години, и двете ми деца са на този свят благодарение на него. Особенно съм му благодарна за всичко което направи по време на втората ми бременност, тъй като беше проблемна. Това е гинекологът от когото съм доволна и при когото ще продължавам да ходя и занапред.
Къде работи доктора в държаното аг ли?

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Д-р Бузалов е мой гинеколог от близо 9 години, и двете ми деца са на този свят благодарение на него. Особенно съм му благодарна за всичко което направи по време на втората ми бременност, тъй като беше проблемна. Това е гинекологът от когото съм доволна и при когото ще продължавам да ходя и занапред.
Къде работи доктора в държаното аг ли?
Не. Има частен кабинет до магазин "Па-Па"...точно срещу новата клиника НиаМед.

# 78
Дайте ми съвет за д-р Кадирева и д-р Ния Кирчева

# 79
здравейте на всички.зачетох се във форума и реших и аз да кажа своето мнение.бях на консултации при д_р Главчев и не съм доволна никак от него , а що се отнася до Д_р Цонева абсурд.Когато раждах тя израждаше друга жена до мен и немога да ви опиша какво чудо беше добре че беше акушерката.С две ръце гласувам за Д_р Христов и за Д_р Бузалов/ няма да съжалявате/.Други наблюдения нямам.Желая на всички здраве. Simple Smile

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Дайте ми съвет за д-р Кадирева и д-р Ния Кирчева
И двете са много добри спесиалисти. Аз ходя при Кирчева. Много е бърза и директна и това смущава хората понякога, но е отличен специалист вече няколко пъти съм се обедила в това.
С д-р Кадирева се срещнах веднъж добре си свърши работата жената.

# 81
  • вкъщи
  • Мнения: 704
 PeaceИ преди и сега най добрия гинеколог в Стара Загора е Д-Р БУЗАЛОВ.Изключителен  лекар. Peace Peace

# 82
По-скоро най-добър търговец.Бузалов и Цонева са един дол дренки!

# 83
  • Мнения: 4
Търговец е д-р Маринова от Здраве-М и то какъв!  Бузалов е невероятен доктор. Няма грешка! Знам го от личен опит и от негови колеги. Точно така ми казаха двама гинеколози, които в момента работят във Франция : "Стефан няма грешка!" , след като разбраха кой гинеколог наблюдава бременността ми. А за добрата работа се плаща също добре. Да, не е евтин прегледа при него, но си заслужава парите до последното левче. Това е.

# 84
На мен ми е първа бременност и съм при д-р Ния Кирчева. Ако някои е ходил или раждал при нея нека да каже мнението си, защото не чувам никакви отзиви за д-р Кирчева, а ме интересува. Благодаря!
здравеите  искам да ви кажа веднага да се преместите при друг лекар аз ходих при нея беше ми първа бременност и не получих нужното внимание пометнах в 5 месец два дни преди да пометна бях при нея за пореден път тя ме убеди че всичко е наред не прави моята грешка  Cry

# 85
  • В събота
  • Мнения: 201
...  Бузалов е невероятен доктор. Няма грешка! ...

 Peace Присъедниявам се към мнението, че за качествената работа се заплаща съответната цена. Раждах при д-р Бузалов, преди и след раждането също ме наблюдаваше и просто не мога да намеря достатъчно силни думи, за да го похваля. Невероятен специалист и човек.

# 86
  • Мнения: 34
Здравейте!
Искам да ви попитам какви са отзивите за гинеколозите в АГ клиниката Ния-Мед?
Налага ми се да прекъсна бременността и мисля да е там.Не съм от Стара Загора и незнам нищо за лекарите.В Интернет прочетох,че гинеколозите които работят там са д-р Иванов,д-р Салджийска и д-р Христов.Моля ви ако знаете нещо за тях ми пишете.И ако някой е правил аборт там нека сподели мнението си.Предварително благодаря!

# 87
  • Мнения: 34
Здарвейте!Някой знае ли къде мога да се прегледам при д-р Николай Христов освен в частната АГ клиника Ниа-Мед?

# 88
  • Мнения: 34
Д-р Христов приема само в Ниа-Мед и не работи със здравната каса.

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 09:47 от zuzity

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Д-р Христов си е построил клиника и едва ли приема и другаде.

Общи условия

Активация на акаунт