За пюретата

  • 1 205
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Благодаря много  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 390
плодови - никога не съм правила
зеленчукови - правех когато започна да изяжда по едно бурканче купечко пИУре на ядене  Wink

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Купувах пюрета готови, не съм правила никога.Причината беше, че направи нитратна алергия от купени моркови и след това ми беше по-лесно да се оправдавам пред себеси.Просто с купените ми беше по-лесно.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 019
До записването на кухня-9месеца, синът ми се хранеше почти изцяло с купешки пюрета, е хапвал е и пресни намачкани плодове, както и зеленчукови пюренца мое производство, но по-рядко.

# 4
  • Мнения: 532
Аз си правя само зеленчукови пюрета.Например тиквичките си ги взимам от градината на баба ми,но другите зеленчуци си ги купувам.

# 5
  • Мнения: 5 103
Ми нищо не мисля да приготвям в нас от пюретата Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 019
плодови - никога не съм правила
зеленчукови - правех когато започна да изяжда по едно бурканче купечко пИУре на ядене  Wink
Peace

# 7
  • Мнения: 390
Не съм правила пюрета.
Малкият ядеше всичките на Ганчев и затова не съм си правила труда.

# 8
  • Мнения: 554
Аз приготвям , когато имам време. Но основно сме на Хип.

# 9
  • Мнения: 8 505
Инцидентно.И само зеленчукови.

# 10
  • София
  • Мнения: 9 847
Само захраних с готови пюрета,после ги приготвях сама вкъщи-зеленчукови и месни.Купени плодови ядяха докато почнахме със суровите плодове-значи около 8 месечна възраст.

# 11
  • Мнения: 3 042
На малкият давах само готови пюрета. Grinning

# 12
  • Мнения: 742
От начало пробвах да и правия в къщи, но тя не искаше да ги яде.Купешките много ги харесваше.А и така беше по-лесно Embarassed

# 13
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, правила съм - ние сме родени през април и лятото е много благоприятен сезон за правене на пресни пюрета  Hug

# 14
  • Мнения: 8 917
Зависи - и от двете съм давала. Като имах време - правех аз, иначе - купени Peace

Общи условия

Активация на акаунт