Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 31 авг. 2006, 10:42 ч.
  • Преглеждания  463  Мнения  7  Онлайн  1
Отговори
  • София
  • Мнения: 366
Запоянах да пия тези противозачатъчни този месец за пръв път.Започнах ги от първият ден на менструацията и вече 11 дена тя не спира.Последните 4-5 дена е по-оскъдна,но все пак ме тревожи-нормално ли е това?

Реклама
# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 977
на мен лично не ми се е случавало, но ако не спре - посъветвай се с лекар.

# 2
  • най-хубавото място
  • Мнения: 1 353
на мен лично не ми се е случавало, но ако не спре - посъветвай се с лекар.
Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 227
Запоянах да пия тези противозачатъчни този месец за пръв път.Започнах ги от първият ден на менструацията и вече 11 дена тя не спира.Последните 4-5 дена е по-оскъдна,но все пак ме тревожи-нормално ли е това?
Няма какво да чакаш повече ами се посъветвай с док, защото все пак говорим за хормонален продукт.
Успех   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 3 559
Ако кръвотечението не е силно е напълно нормално, на мен не ми спря 20 дни, но беше по-скоро зацапващо кървене. Ходих при лекарката ми, тя ми изписа Ясмин след съответните изследвания, раждала съм при нея, личен гинеколог ми е от 12 години (просто да ти изясня, че става въпрос за специалист), тя ми каза, че това е нормално, обикновено при втората опаковка нещата се нормализират. Имала съм същият проблем и на десетата опаковка и пак нищо притеснително-даже правихме цитонамазка за по-сигурно. Ясмин е хормонално лекарство, което е много ниско дозирано и си е въпрос на организъм. Ако все пак се притесняваш и кървенето продължи си направи консултация с гинеколога си. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 623
Случвало ми се е, когато за пръв път започнах противозачатъчни таблетки. В месеца, в който ги почнах ми продължи над 2 седмици. След това нещата се нормализираха. Не мисля, че имаш повод за притеснение, но ако се тревожиш, най-добре се консултирай с гинеколога си Peace

# 6
  • Дания
  • Мнения: 379
И аз пиех Ясмин и имах същия праблем.Причината е в ниско дозирания хормон.Ако се чувстваш дискомфортно ги смени с други противозачатъчни. Wink

# 7
  • гр.София
  • Мнения: 361
При мен беше автентично с buni.При първото ми приемане цикъла ми продължи 18 дена;обадих се на докторката, след консултация ми сподели, че е от хормоните и е нормално.За твое оспокоение обади се на докторката и сподели притесненията си.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт