Кажете кой е най - евтиния магазин за мабели в София, който сте посещавали :)

  • 3 064
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 250
Сещам се за едно магазинче в Люлин-зад МакДоналдс, до кухните на Гореня. От там взехме нашето скринче-беше около 100 лева, но и маше и по-евтини!!!!
Успех в избора!!!! Party

# 16
  • Мнения: 479
Допреди две седмици обърнах цяла София, за да си намеря точно определени шкафчета за антре, нали живеем в няк`ви тъпи панелки, та в коридора двама човека не могат да се разминат....

Та след като обиколих случайно минах през Нов Дом Симеонов или беше Наш Дом... Няма значение, той е в сградата на ХИТ Люлин, от дясно на вхо за Хита. Цените бяха доста прилични, да не кажа, че за моето антре минах страшно тънко. Питах продавачите и те ми казаха, че мебелите им са румънски, обаче ми зглеждаха доста по-надеждни от тъпите полски боклуци...

Отиди там, за повечето неща цените са конкурентни на Ломското... А там точно с/у ул. Сашо Михов, малко преди Халите на Надежда има един по-голям магазин, пада се горе-долу с/у Еником. Можеш да пробваш и там, те правят по поръчка.

Между другото и Еником са полски мебели, но определено бият цените на Аико, Арон и темподобни...

Стискам палци с търсенето. Аз обикалях сигурно поне три седмици за тъпото антре #Cussing out Sick #Crazy

Мерси за идеята. Там скоро не съм ходила Simple Smile
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт