Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
искам да ви попитам, начи направих си руси кичури на косата/трябваше да са сини ама фризьорката оплеска сичко:/ и сего искам да ги махна, но незнам как Sad немога да ги отрежа защото са по цялата коса. да знаете някакъв начин да се отмият с някакъв препарат, да се разтвори боята, дали ако отида в някой фризьорски салон там ще могат да ги махнат...
Цитирай

София

Няма махане за съжаление. Боядисваш се цялата в близък до твоя цвят коса и готово.
Чудя се дали има осъден фризьор в България Thinking
Цитирай

Толбухин

Няма махане,отиди на друг фризьор да оправи нещата.
Цитирай

гетото

На мен,като ми омръзнат ги плескам с различни цветове шампоан-оцветители.
Цитирай

Велико Търново

То и да се боядисваш отгоре с друга боя тя няма да се задържа дълго и винаги,където е обезцветената коса първо там лъсва и пада боята,кичурите имат  няколко кусура този е единия,а другия е като почнат да израстват корените,ако са ти омръзнали примерно трябва да ги чакаш да си израстат,ако пък косата е като моята почти до кръста има да чакааааме,колко пъти съм ги боядисвала и на 2 седмица тук-там боя,тук там рус кичур се показал полуотмит,полубоядисан..ми кофти.
Цитирай

Само боя отгоре ще оправи нещата!Може и шампоан-оцветител,но трябва много често да го ползваш,защото бързо се отмива!
Цитирай

London, Sofia

Дори и да успееш с оцветяването, ще е за кратко, защото косата отдолу вече е изрусена - просто трябва по-често да ги боядисваш в сравнение с останалата коса
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

ОООХ и аз искам да махна вече тия гадни кичури-още повече че днес една некадърна фризьорка ми направи косата на нищо newsm45 newsm45 newsm45Направо ми иде да я убия #2gunfire #2gunfire
Цитирай

София

Иди да ги матират де, толкова ли е зле?
Цитирай

Springfield, VA

Какъв е точно проблемът? Защо не ги искаш?
Цитирай
ми не ги искам защото нито ми отиват на стила на обличане, нито пък ги харесвам. тя фризьорката ми каза че няма да станат сини, но ще ги матира и ще имат син отенак ма са си руси. явно единствения начин е да се пострижа мн късо Sad тя и без тва косата ми е къса, нема да има осбена разлика
Цитирай

Plovdiv

може ли да питам и аз нещо по темата:
понеже съм с кичури и аз и с времето /2мес/  цвета е станал... като с побеляла коса съм. та се чудя дали ще ми хване шампоан-оцветител в/у тях. а какъв /каква марка/ беихте ми препоръчали? щото има и доста боклуци на пазара
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.