Nail art 3

  • 26 149
  • 496
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 302
БейбИту, сразена съм... мнооооооого си задобряла, искам да ме нарисуваш  Praynig Praynig Praynig

# 16
  • Мнения: 5 299
БейбИту, сразена съм... мнооооооого си задобряла, искам да ме нарисуваш  Praynig Praynig Praynig
И аз искам Grinning. Седя си тука, и мацам по разни изкуствени нокътчета. Няма кой да лакирвам  Истината е, че само седя и измислям нови модели, а всъщност не тренирам хич.Confused Grinning Като намина през Софийско ще се съберете всички желаещи Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 10 302
БейбИту, сразена съм... мнооооооого си задобряла, искам да ме нарисуваш  Praynig Praynig Praynig
И аз искам Grinning. Седя си тука, и мацам по разни изкуствени нокътчета. Няма кой да лакирвам  Истината е, че само седя и измислям нови модели, а всъщност не тренирам хич.Confused Grinning Като намина през Софийско ще се съберете всички желаещи Grinning
Повярвай... мнооооого са  Mr. Green
Да вземе да те поканим на гости, специално за ноктосесия  Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 5 299
Aми няма лошо Wink Аз ще понатрупам опит - вие ще кокетничите Grinning

# 19
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Aми няма лошо Wink Аз ще понатрупам опит - вие ще кокетничите Grinning

Да не стане само като една моя позната, играх си да я рисувам сума ти време, вложих всичко то себе си, стана страхотна и накрая каза: ми не се сърди ама не ми харесва и не ми отива и се изтри......... направо ми се ревеше!!!
Cry Cry Cry

# 20
  • Мнения: 5 299
Aми няма лошо Wink Аз ще понатрупам опит - вие ще кокетничите Grinning

Да не стане само като една моя позната, играх си да я рисувам сума ти време, вложих всичко то себе си, стана страхотна и накрая каза: ми не се сърди ама не ми харесва и не ми отива и се изтри......... направо ми се ревеше!!!
Cry Cry Cry
Aуууу, верно ли? Confused Аз за това питам всяка подробност, която правя. Още докато лакирвам, за да няма после такива изцепки Rolling Eyes МНого неприятно.

# 21
  • Мнения: 690
Цитат
Искам да си купя инструмента за точки на Стар Нейлс - някой има ли впечатления за него???
Аз си купих инструмента за точки на Стар Нейлс и съм много доволна и клиентките са доволни. Ето и моите последни произведения http://www.snimka.bg/album.php?album_id=22236&photo=103

# 22
  • Мнения: 5 299
Цитат
Искам да си купя инструмента за точки на Стар Нейлс - някой има ли впечатления за него???
Аз си купих инструмента за точки на Стар Нейлс и съм много доволна и клиентките са доволни. Ето и моите последни произведения http://www.snimka.bg/album.php?album_id=22236&photo=103
Bibi, много хубави неща Grinning Майсторка си Heart Eyes Благодаря за инфото - ще си поръчам тези дни инструмента, и ще правя точки на воля. Grinning Mr. Green

# 23
  • Мнения: 622
Тъкмо да отговоря за инструмента за точки, а са ме преварили...  Mr. Green И аз го имам и уж ми изглеждаше супер лесно като гледах маникюристката ми как ги прави... Пробвах се вкъщи камичка, получи се горе- долу добре, но самите точки бяха направо слонски, в сравнение с нейните нежни точици. newsm78 При положение, че правих с по- малката приставка точките... Thinking

# 24
  • Мнения: 1 798
Момичета , напосредък само се радвам на вашите произведения, аз съм без нокти.Мажа се усилено от около 10 дни с балсама на Биотрейд-Макси, уж за здрави нокти.Ами пак ми се белят, цепят...Само кожичките станаха огромни Shocked, растат страшно.
Не искам да отварям нова тема, ще предъвквам други такива, няма смисъл, кажете вие с какво  мажете ноктите си.Не съм се лакирала от 10 дни, срам ме е !! Tired

# 25
  • Мнения: 5 299
Тъкмо да отговоря за инструмента за точки, а са ме преварили...  Mr. Green И аз го имам и уж ми изглеждаше супер лесно като гледах маникюристката ми как ги прави... Пробвах се вкъщи камичка, получи се горе- долу добре, но самите точки бяха направо слонски, в сравнение с нейните нежни точици. newsm78 При положение, че правих с по- малката приставка точките... Thinking
Ама то и приставки ли имало?  newsm78Имаш ли възможност да снимаш, и да пуснеш снимките тук? Party

Мини, май е най-добре да си вземеш витамини да пиеш. За друго не се сещам. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 690
minie mouse аз ти предлагам да отидеш в най-близката аптека и да си купиш МАСЛО ЗА НОКТИ НА ИКАРОВ струва към 1.70лв. Моите нокти бяха адски меки и се люспеха до половината нокътна плочка, купих си това масло и най-редовно се мазах с него и резултата не закъсня. В момента ноктите ми са много твърди, не се люспат и цепят, а и кожичките станаха по-малки. Вътре има листче с упътване прочети го. Не ти пречи и да се лакираш след като се намажеш с него и престоиш 15-20 мин. В упътването е обяснено. Препоръчвам го и на клиентките ми с проблемни нокти. Относно балсама зо нокти и аз го имам, но нямам впечатления от него.
 
 

# 27
  • Мнения: 622
Тъкмо да отговоря за инструмента за точки, а са ме преварили...  Mr. Green И аз го имам и уж ми изглеждаше супер лесно като гледах маникюристката ми как ги прави... Пробвах се вкъщи камичка, получи се горе- долу добре, но самите точки бяха направо слонски, в сравнение с нейните нежни точици. newsm78 При положение, че правих с по- малката приставка точките... Thinking
Ама то и приставки ли имало?  newsm78Имаш ли възможност да снимаш, и да пуснеш снимките тук? Party



Всъщност аз така си ги наричам. Май не съм се изразила правилно. hahaha newsm78 Нали има два края- единият за по- големи точки, а другият за по- малки. Ще го снимам утре.  Hug

# 28
  • Мнения: 690
lubopitko пак ще те изпреваря  Wink ето как изглежда


 

 

# 29
  • Мнения: 5 299
lubopitko пак ще те изпреваря  Wink ето как изглежда


 

 

Az всъщност знам как изглежда, но като каза преставки, и ме замисли дали няма и други джаджи. Благодаря ви все пак Grinning

Общи условия

Активация на акаунт