Говорите ли си понякога сами

  • 3 611
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 804
Случвало  ми се е !

# 46
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Няма нищо ненормално в това, човек да си говори сам. Обаче започне ли и да си отговаря....на лошо отиват нещата.... Crazy Wink
Точно това смятах да пиша по темата, Тонита, но ти си ме изпреварила. Simple Smile Понякога и аз си говоря сама.

# 47
  • Мнения: 1 526
Редовно! И аз се вписвам в групичката разговарящи със събеседник от класа  Laughing...

# 48
  • Мнения: 96
Напоследък ми се случва доста често

# 49
  • Варна
  • Мнения: 443
Да! По принцип монолога се оформя, когато чистя, уча (разказвам си на глас  Joy) или си мързелувам. А още по-често си пея! Само в банята не, че там акустиката е  #Crazy и сестра му на мъжа ми ще се побърка от смях ако и тя е в банята (живеят над нас  Mr. Green)

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
О, да! Аз си давам най-добрите съвети Crazy

# 51
  • Мнения: 321
Охо и още как. И все пак когато си говоря сама знам , че разговарям с едно умно същество, което винаги е съгласно с мен и никога не ми противоречи.  Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 656
Редовно! И аз се вписвам в групичката разговарящи със събеседник от класа  Laughing...
И аз Peace

# 53
  • Мнения: 1 187
Случва ми се.

# 54
  • Мнения: 1 488
На глас рядко, да не кажа никога. По-често разсъждавам на ум сама със себе си и си мисля как е трябвало да постъпя в дадена ситуация, какво е би могло да кажа или пък как би протекъл даден разговор, в конкретна ситуация, в която се очаква да попадна  Grinning

съ6тото се отнася и за мен, много си говоря на ум за сега  Laughing

# 55
  • Мнения: 11 818
Откакто се е родила дъщеря ми не спирам да й говоря.. а отстрани погледнато това е сигурно равнозначно на това да си говориш сам, особено в първите месеци! Все пак аз съм сигурна, че е било полезно, сега тя е по-голяма бърборана от мен! Simple Smile А и вече монологът ми постепенно започва да се превръща в диалог.

# 56
Случва ми се дори понякога, когато съм сама в къщи си повишавам тон, ами така де като не слушам Laughing

# 57
  • Мнения: 15 619
Говоря си, разбира се. Действа ми успокояващо. Смешно става, когато някой ме чуе.
Навик ми е също така да вървя и тихичко да си пея.

# 58
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Има такива моменти smile3537

# 59
  • UK
  • Мнения: 3 959
Обикновено когато си говоря, най често употребявам "мамка му", в смисъл, избягвам да псувам пред хора, само пред мене си. "Мамка му" е нещо, което не върви да си викам на ум, то трябва да се изговори. Wink

Общи условия

Активация на акаунт