Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 авг. 2006, 17:29 ч.

Фликсотид 50 инхалер за деца

• 2 390
  • 5
  •   1
Отговори
  • Дива Индия
НЗОК утвърди процедура по разрешаване предписване, отпускане и заплащане на лекарствения продукт Фликсотид 50 инхалер за деца на възраст от една до четири години включително, който не е включен в позитивния лекарствен списък, влизащ в сила от 01 септември 2006г.
   За повече информация родителите на децата, ползващи лекарствения продукт Фликсотид 50 инхалер могат да се обърнат към Районната здравноосигурителна каса по местоживеене. Мога да я дам и аз, ако има интерес.

# 1
  • sofia
Дъщеря ми е на 5г. и 8м. и ползваме фликсотид 50 инхалер. Извини ме, но би ли ми обяснила какво значи това.Ще го взимаме ли пак безплатно от касата или не. И това че тя е над 4г.....значи ли нещо? Ох...май нищо не съм разбрала...извинявай!!!!

# 2
  • Дива Индия
Явно няма да можете да го вземате безплатно ЗА СЕГА. . Ще се отпуска само за деца до 4г. включително, т.е навършилите 5г. няма да имат това право.

# 3
  • in the boulevard of broken dreams
Баси смотаната държава!!!
Аз не го ползвам, просто се възмъщавам за пореден път от разни деления...

# 4
  • София
Има ли в интернет публикуван списък с лекарствата които влизат или отпадат?

# 5
Моят син е на 1 год. и 7 месеца и преди седмица започнахме лечение с Фликсотид 50 инхалер. Много ще съм ти благодарна за информация относно това каква е процедурата по заплащането на това лекарство от НЗОК. Нашата педиатърка каза, че това е сложна процедура и че не всички, които имат нужда биват удобрени от НЗОК, като не се знае какви са критериите за това. Благодаря предварително за информацията!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт