Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора
Момичета с проблемни свекърви,
кажете моля ви как се справяте с тях. Мойта свекърва е много властна жена. Четиричленното и семейство се състои от 3-ма мъже и тя самата. Значи не можете да си представите как манипулира и промива мозъците на всички ,без изобщо мъжете да се усетят. Виждам, че и мъжа ми изобщо не се усеща. Не искам да се карам  най-малко с него или със семейството му, особено с майка му, но понякога вътрешно издивявам и кипя. Тъй като ние сме доста далеч от тях, се налага на мъжа ми да пътува често по командировки, когато е града на техните, си спи в тях от време на време. И направо не се побирам в кожата си, като си представя , че му промива мозъка. Не го казвам с някаква злоба, напротив, аз нямам нищо против нея , но манипулацията  и е направо за Гинес. Направо се възхищавам по някога на такива жени. Какво и как да постъпвам , за да няма скандали и караници, защото от тази мисъл и идея съм много далеч.
Цитирай

Varna

Ами истината е 4е яма смисъл да се хабиш сьс нея. Така 4е свиркай си толкова. Важното е вие да си се разбирате  bouquet
Цитирай

Ех,тези свекърви! Laughing
Цитирай
Ние се разбираме с него много, до момента, в който не ми каже нещо или направи нещо, което знам , че изобщо не е в негов стил. Тогава вече си личи намеса. Не се караме иначе, просто оставям и така, но това определено не ми допада.
Цитирай

Стига де  Embarassed, знам го. Знам и, че с тези теми е адски досадно, но все пак да си питам   Rolling Eyes
Цитирай

София

Моята свеки е същата Wink.Не сме имали обаче проблеми с мъжа ми заради нея,оставих го сам до "прозре"истината като никога не съм му казвала "майка ти е такава,онакава".Все пак тя му е майка.Но пък винаги му казвах какво ми е казвала или направила,без да коментирам.И той се усети за доста неща.Истината е,че преди два месеца свеки замина за чужбина и сега много ,много не ми липсва Whistling.
Цитирай

Varna

Ако мислиш 4е  ще има ефект защо не поговориш с него по този въпрос.
Цитирай

През девет форума в десети

А, защо, много си падам по такива теми!  smile3508 smile3521
Не съм имала твоя проблем, при нас беше обратното, мъжът ми се беше конфронтирал с властната си майка, в резултат на което беше изцяло обезнаследен, но за сметка на това пък и не сме имали никакви ангажименти към тях. Е, сега ходим да им наглеждаме гробовете, защото тези, които получиха всичко не се сещат, но това го правим по собствено желание, а не по задължение.
Само това мога да ти кажа - щом живеете надалече, приеми, че когато мъжът ти преспива там, това е времето, в което една майка се радва на детето си. Повярвай ми, детето винаги си остава дете за родителите, независимо на колко години е и колко собствени деца е създало. Не се конфронтирай с жената, някой ден и ти ще изпаднеш в нейното положение - децата ти да са далече от тебе.
А ако вследствие на това имате някакви проблеми, резултат на "промиване на мозъка", то проблемът не е в манипулатора, а в този, който е позволил да бъде манипулиран.

ПП Ще се обърна към всички жени с подобни проблеми: Ама вие, когато се женихте, къде гледахте? newsm78 Мъже ли избирахте или мамини синчета? Гласувайте малко повече доверие на тези свои мъже, бе, дайте им право и на собствено мнение! Егаси, все едно всички сте женени за някакви марионетки, за които се бият 2 жени - коя по-успешно да си играе с нея!  ooooh!
Цитирай

Мислила съм да говоря с него за това, но не искам да си помисли, че говоря лошо за нея, защото тогава според мен ще си развалим отношенията.
Цитирай

Varna

Мислила съм да говоря с него за това, но не искам да си помисли, че говоря лошо за нея, защото тогава според мен ще си развалим отношенията.
Ема ти пък няма да я нападаш пред него /за това си има приятелки - на тях да се оплакваш 4е да ти олекне/. С него по спокойно и да знаеш 4е каквато и да е тя - истината е 4е му е майка и винаги ще си остане такава каквото и да става и каквото и да прави .Затова мисля 4е ще е най добре да направиш компромис Sick  Mr. Green
Цитирай

София

ПП Ще се обърна към всички жени с подобни проблеми: Ама вие, когато се женихте, къде гледахте? newsm78 Мъже ли избирахте или мамини синчета? Гласувайте малко повече доверие на тези свои мъже, бе, дайте им право и на собствено мнение! Егаси, все едно всички сте женени за някакви марионетки, за които се бият 2 жени - коя по-успешно да си играе с нея!  ooooh!

ТОва много ми хареса!!! Браво!
Цитирай

Северна България

Мацки ,който си го няма такова "животно" вкъщи не може да разбере за какво става на въпрос  #Crazy . Снощи бе последния ни скандал с въпросното същество ,ама огън светка  #Cussing out . Тя жената си е с едни разбирания и понеже е свикнала цял живот да бъде нейната си мисли ,4е ще продължава ве4но,  налага ни контрол,в колко ядем ( ама то е станало 22.00 4аса и вие ще ядете , пък като идете някъде и незнаете да се приберете -става въпрос за 2 4аса ,и все такива едни изказвания дето много дразнят ,най ве4е сина и . Аз не им се мешам ама той я оправя  #Cussing out  #2gunfire ,и лошото е 4е пак не възприема  #Crazy  #Cussing out . Не се издържа ве4е ,приятеля ми се е изнервил до крайна степен заради нея и тя не го усъзнава ми продължава  Sad . Снощтния скандал бе много сериозен оттогава не сме се виждали,тъй като цял ден бяхме по зада4и . Оффффф,тия свекита не можаха да се нау4ат 4е света не се върти около тях  Tired
Цитирай

ВАРНА

Това ми звучи като сюжет от сериала "всички обичат Реймънд"- властна майка и съпруга=твоята свекърва 35
Знам, че на теб не ти е до смях, но пък нали живеете далеч от тях... Само си помисли, ами ако живеехте наблизо Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Само по спокойно Hug
Цитирай
Мога да кажа, че ги разбирам до една степен. Все пак това си и е дете. Всичко може би идва от ревността и от двете страни, незнам дали съм права по принцип. Но по някога като се поставя на нейно място , я разбирам. Но все пак човек трябва да свикне, че детето му гради собствено семейство и все пак оттук на татък, живота вече за него е съвсем друг.
Цитирай

Sofia

Ако мислиш 4е  ще има ефект защо не поговориш с него по този въпрос.
Кажи му какво мислиш и какво искаш от него, не си трупай на душата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора