Нуждая се от помощ при избора на часовник

  • 2 500
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Нали знаете,че цената на часовниковите механизми е еднаква- по няколко долара. /изключвам ръчно правените модели/.Оттам нататък цената я прави марката, материалите,камъните евентуално и т.н.
Прецени кое  повече би я накефило на 19 години-дизайнерски или марков/часовникараска марка/. Мисля си,че за 300 лева дизайна на едно Тисо или едно Candino не би я впечатлил.Като че ли  Swatch  е най-добрият избор засега.

# 16
  • Мнения: 2 257
Swatch си купих в самолет на Air France преди няколко години - нямах и си купих в самолета, трябваше ми спешно. Две години му стопих лагерите от ползване, не слезе от ръката ми, къпах се, мих се, в океана влизах с него, какво ли не правих, удрях го, блъсках го - единствения часовник, от който бях доволна, ноооо когато спря - спря завинаги. Изгубих интерес към марката.


П.С. Ей го, Irony и той бил.....

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 09:32 от G&J

# 17
  • Мнения: 4 053
вече 8 години ползвам моделите на Tissot и мисля,че това е марката(а и не са скъпи),
имах един да Rado,но за 2 години два пъти го нося на ремонт и последно стъклото му се пукна и ми искаха 180 лв за смяна Shockedи така пак се върнах на Tisso Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 1 425
Аз препоръчвам Swatch. Много хубави модели има и изобщо не са скъпи. А иначе механизма на всички ел. часовници е един и същ - дали ще е Келвин Клайн или Тиссо няма значение. Гледай дизайна и материала. Аз имам  и CK. Swatch-а си го изпуснах един път и ми се счупи джаджата, която държи верижката. Занесох го на поправка и те ми го смениха за нов и вече четири години не е мръднал.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз няма да ти дам съвет относно марката, че то другите бяха доста изчерпателни в идейте си, ама само да ти напомня, че нож и часовник на близък човек не се подаряват / ще се скарате /. Е, това ако вярваш на такива неща, но все пак ако си решила твърдо да й купиш часовник то тогава като й го подариш тя трябва да ти даде желязна пара. И така всичко става О.К. Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
Дизел имат модели за около 300 лева. Отиди в Галдини. Там има дизайнерски часовници на Черути, Донна Карън,Дизел ,Esprit и др.  на цени от 150-350 лева.
Другото,за което се сещам са Тисо/Tissot/- от магазин Julliany.

Отиди в Галдини - има ОГРОМЕН избор, но от мъжа ми знам че часовниците Суоч не са много сполучливи newsm53

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Подкрепям monda за Galdini! Освен че имат DKNY, Diesel и са официални представители на Fossil  са много любезни и отзивчиви като персонал . Има огромно разнообразие на съвсем поносими цени. Fossil, които се водят американския еквивалент на Swatch имат много симпатични модели.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 481
За тази цена според мен е най-подходящо да вземеш Swatch. Не съм най-голям фен на марката, но наистина са много здрави и имат хубави модели  Peace

# 23
  • Мнения: 339
Магазин на Гюлиян има и на Раковска-след Операта.Има много голям избор на най-различни марки и цени, както и много любезни и компетентни продавачи. Съветвам те задължително да го посетиш този магазин smile3521

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
По отношение на марките - Tissot.
За избора на порадък - и аз знам, че часовник се подарява много рядко - почти само на юбилей.

# 25
  • Мнения: 4 202
Подкрепям monda за Galdini! Освен че имат DKNY, Diesel и са официални представители на Fossil  са много любезни и отзивчиви като персонал . Има огромно разнообразие на съвсем поносими цени. Fossil, които се водят американския еквивалент на Swatch имат много симпатични модели.


Абсолютно подкрепям, мисля, че е по-добре да търсиш някаква младежка марка и изброените по-горе са много подходящи, все пак говорим за 19 годишно момиче, а и ти самата си споменала, че търсиш нещо младежко. Според мен Тисо е малко скучна марка, вярно може да е качествена, може да имат стилни и класически модели, но не е особено подходяща за млад човек, това разбира се е лично мое мнение. Можеш да погледнеш и в магазините на Мега Трейд, има ги в МОЛ-а , също техен е и големият магазин на Алабин за часовници и очила.
Аз лично съм влюбена в часовниците на Alfex  Heart Eyes

Но ти трябва да избереш часовник според стила на момичето и разбира се според парите, които можеш да отделиш   Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 546
Аз от 2 месеца съм влюбена в един Fossil, търсих го из нета да ви го покажа обаче тц...та, горе-долу беше много закачлив, с една прочута черна котка на циферблата от едно кабаре, Chat Noire май се казваше кабарето...ох,ама и аз обяснявам,най-добре да продължа да търся Embarassed

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм  фен на Swatch. Особено за момиче на 19 години. Има много елегантни, а същевременно младежки модели.
http://www.swatch.com/
И аз съм фен.
Имат и по-евтини модели, които ще ви изкарат няколко години, но пластмасата им започва да се рони.
Скъпите са качествени и издържат на всичко. Проверила съм.  Laughing

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

И аз харесвам ALFEX и много си се кефя, че нося такъв на ръката си! Peace

Общи условия

Активация на акаунт