как да си избера прахосмукачка?

  • 14 488
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 334
моята е Elektrolux 1600 W със сменяща се торбичка,не я намерих в сайта на Техномаркет за да я покажа,но съм супер доволна.Струваше преди 3 години 150лв.

# 31
  • Мнения: 649
В крайна сметка не ми стана ясно от прочетеното до тук хепа филтър и пластмасовия контейнер след всяко почистване ли се мият?

# 32
  • Мнения: 22 867
Моята е такъв САМСУНГ, вече не помня от кога я имам, не е от най-мощните, но върши чудесна работа. Доволна съм от нея.

# 33
  • Мнения: 22 867
А някой има ли Ровус Аква Пауър и доволен ли е от нея?

# 34
  • Мнения: 19 482
Моята е тази http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=ДОМАКИНСКИ%20УРЕДИ&cat=ПРАХОСМУКАЧКА&product_id=1056. Имам я от една година, има приставка за сухо и почистване с воден филтър. Върши ми добра работа - доволна съм. Има една "предимство". Като я напълня, докато не изчистя цялата къща не спирам - така де, действа ми дисциплиниращо Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 455
Да допълня и аз-гледай да е лека.Аз само това не направих и взех голяма,тежка и въпреки многото пари които дадох изобщо ми е много неудобна.

# 36
  • Мнения: 126
antich_e ,ако все още не си купила прахосмукачка бих те посъветвала да прецениш колко голямо ти е жилището и колко често ползваш уреда.Ние имаме гарсониера,в която поддържаме чисто и не ползваме прахи често.Затова си купихме LG turbo която е малка,лека и удобна.
Но същата прахосмукачка,в тристайния апартамент на майка ми,където има и куче,пускащо шепи косми и където 4 човека правят мърсотия нон-стоп - ела да видиш.Торбичката на прахи се сменя точно но 2 чистения,защото иначе не смуче.
Като цяло  LG turbo и малки прахосмукачки ги препоръчвам за малки жилища,където не се цапа много!!! Peace

# 37
  • Мнения: 198
Какво ще кажете за ZELMER 619.5AQUATRIO с воден филтър?

# 38
  • Мнения: 1 455
Какво ще кажете за ZELMER 619.5AQUATRIO с воден филтър?
Не е ли много голяма? newsm78 Питам защото моята е Zelmer,иначе съм доволна,но ми е тежка и поради което рядко я ползвам.

# 39
  • Мнения: 465
Аз също ползвам прахосмукачка SAMSUNG и съм доволна от нея, защото е лека и компактна Peace

# 40
  • Мнения: 22 842
В крайна сметка не ми стана ясно от прочетеното до тук хепа филтър и пластмасовия контейнер след всяко почистване ли се мият?
Моя филтър се пере 2 пъти в годината според инструкциите.А контейнера го почиствам всеки път,макар да не е задължително.Но аз предпочитам да изхвърля праха в кофата,отколкото да го държа зад вратата отново.Изплаквам контейнера само с вода и оставям да изсъхне.

Общи условия

Активация на акаунт