Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 31 авг. 2006, 21:43 ч.
  • Преглеждания  286  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
  • София,Младост1
  • Мнения: 422
Ние сме на 4 месеца и малко.От месец пищи по време на ядене като го взема, през останалото време е спокоен и доста активен.По думите на пед имаме възпалени уши и гърло, изписа Оспамокс 2 пъти по 4мл на ден.
Ходихме на УНГ оба4е и 4овека каза 4е нямаме нищо такова, а рани4ки в гърлото.
Ве4е 4 дена го пием тоя оспамокс,никакъв ефект, писъците си продължават.Лекаря каза 4е няма как да се спре антибиотик при по4нат курс на ле4ение, добре 4е имаме още само 1 ден.
Може ли нещо да навреди ако ни е грешно предписан.По4на да му се появява синкаво окло устата и нослето, това какво зна4и?

Реклама
# 1
  • Казанлък
  • Мнения: 468
По принцип това е признак на слаба оксигенация на кръвта /синьото около устата/, тоест насищането с кислород на кръвта е по - слабо от нормалното, за причинита нищо не мога да кажа. Аз бих потърсила кадърен педиатър /дано не са свършили!/, вярвам, че мамите от София ще се включат с предложения.

Последна редакция: чт, 31 авг 2006, 22:27 от aneta lolova

# 2
  • Somewhere I Belong
  • Мнения: 1 116
Нищо няма да му стане , освен че може да се удриска малко.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт