Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

на път...

Ние не сме излизали от 10 дни и направо отка4аме(и двете).А тази сутрин каква буря се изви,майко мила!Дайе снимах,4е и аз такова 4удо за пръв път виждам! #Crazy Днес е топли4ко-дават го 1 градус,но с този вятър сигурно е минус 10. Shocked Ох,дано събота и неделя е по-добре,та поне с колата малко да се разходим!А вие в къщи ли си стоите?
Цитирай

REGION OF PEEL, CANADA преди ВАРНА

В пове4ето време си стоя в къщи, найстина е много студено. Когато оба4е ми се свие душата в кащи, вземам колата и отивам някаде да се разходя с Раян. Обикновенно отивам в близкия търговски центер където има детски кът с разли4ни забавления за децата.
В4ера оба4е го изкарах за малко на терасата /добре обле4ен разбира се/ и след 2 мин. взе да трепери cold
Цитирай

Montreal

Abe xora to si e liato dnes be niama sniag pone tyk slanse gree zashto ne izvedete desata na parzalka nali sa kanadsi  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

p.p.dori oshte xodia s maratonki  Embarassed  Embarassed  Embarassed zimata oshte ne e doshla pone spored men Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай

Ottawa, Canada

Аз извеждах Изабела ВСЕКИ БОЖИ ДЕН независимо от времето от раждането и докато проходи. Разхождах я поне по 1 час в количката. Може би е редно да спомена, че моята количка бе по-различна от стандартните в наши дни - малко от типа на старите български колички - което ми позволяваше да я предпазя наистина отлично от студа и вятъра. Аз самата съм о.к., защото съм свикнала на студ.
Сега излизаме също всеки ден, но за по-кратко и обикновено следобяд. В събота и неделя караме шейна и ски из двора и стоим малко по-дълго - някъде около час. Говоря за извеждане на въздух. Иначе през седмицата обикновено ходим някъде семейно - в магазина на покупки; в библиотеката (там има детски кът, където децата могат да играят и да разглеждат книжки). Събота и неделя изобщо не ни търси вкъщи!
От моя скромен опит - на по-големите дечица (над 1 годинка) препоръчвам ходене в библиотеката. Наистина им е интересно а и създава отлични навици; освен това по квартали има плейгрупс, където се събират деца от 0м до 6г и играят заедно. Ние също много обичаме да ходим по музеи (Биодома в Монреал; Музея на науката в Торонто; дори в РОМ има кът за деца).
Цитирай

Ottawa, Canada

Цитат на: mariane
Abe xora to si e liato dnes be niama sniag pone tyk slanse gree zashto ne izvedete desata na parzalka nali sa kanadsi  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

p.p.dori oshte xodia s maratonki  Embarassed  Embarassed  Embarassed zimata oshte ne e doshla pone spored men Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Хи, хи, хи, хи, какви маратонки, аз ходя с високи ботуши за сняг и пак затъвам. При мен зимата отдавна е пристигнала......

Цитирай
Мале Лаура колко много сняг....
То май тази година като гледам снега ще прескочи и Б-я.
Говорих вчера с майчето и каза, че градусите били около 6-7 (положителни). То за там май по-добре така, че иначе люти сметки за отопление хвърлят Embarassed  Sad
Цитирай

REGION OF PEEL, CANADA преди ВАРНА

WOW...то при вас доста се е заснежило...лелеее, 4е е красиво, а в Торонто като се е извил един вятер, само 4увам ...фиуууууу...и все4ките ми мисли за разходка се изпаряват. cold
Цитирай

сред цветята

Лаура, много е хубаво при вас. Колко много сняг имате! Решихме да прекараме Нова година и няколко дни след това в швейцария, така че се надявам и аz да мога да се пораzходя в хубав бял сняг. Wink
Цитирай
Цитат на: rosa
Лаура, много е хубаво при вас. Колко много сняг имате! Решихме да прекараме Нова година и няколко дни след това в швейцария, така че се надявам и аz да мога да се пораzходя в хубав бял сняг. Wink

И да ни представиш снимков материял
Цитирай

сред цветята

Цитат на: Honda
И да ни представиш снимков материял

Стига да не ме хване мърzела.. Embarassed , иначе няма проблем Wink
Цитирай

Montreal

Цитат на: Laura

Хи, хи, хи, хи, какви маратонки, аз ходя с високи ботуши за сняг и пак затъвам. При мен зимата отдавна е пристигнала......

A tyk e liato po kanadskite razbiania Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

4ak ne e zaviarvane  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

pratete malko sniag pls
Цитирай

Canada

Ние се опитваме да излизаме поне 2 пъти - 3 седмично. На 3 месеца и половина сме. Гледам да го извеждам най-вече като няма вятър - нещо, което тук не е много често явление Wink
Всъщност с кола не е толкова страшно , но то пък тогава какво излизане е .... Абе, изобщо проблем си е ...Но трябва да свиква на студа  -  ако не, после може да стане още по-голям проблем.
Цитирай

A tyk e liato po kanadskite razbiania Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

4ak ne e zaviarvane  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

pratete malko sniag pls

И в Торонто няма сняг.
Днес беше сравнително топло и слънчево.
На мен ми се иска да завали за Коледа.
Цитирай

Много е хубаво!
Цитирай

Цитат на: Krassy
WOW...то при вас доста се е заснежило...лелеее, 4е е красиво, а в Торонто като се е извил един вятер, само 4увам ...фиуууууу...и все4ките ми мисли за разходка се изпаряват. cold

Very Happy
И аз съм като теб, но заради малката излизам.
Мен, ако ме пита човек мога да не си покажа носа цяла зима навън. Вечно ми е студено. cold
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора