Омръзнахте ли си?

  • 4 672
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 026
 Омръзнахте ли си след сключихте брак или заживяхте заедно? Тази тема ме вълнува и се питам: дали като се обичаме сега толкова ще дойде и момент на непоносимост? Или се свиква с другият и всичко е компромис?  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 672
първо реагирах така  Shocked като прочетох темата, но после  Joy

# 2
  • Мнения: 239
Ето - ти си права и ме наведе на мисълта да споделя с всички вас каква е истината. Все пак някои тук са с пресни бракове и още живеят в друг свят. Най-тежкото омръзване е когато половинката ви омръзне като човек. Това е много лош показател и означава сериозни проблеми. Моята жена например не ми омръзва и това е. От 9ти клас сме заедно. Помага и това, че имам бая командировки, но все пак сме си приятели.

Сексуалното омръзване е неизбежно. Няма мъж, който да предпочита да клати една и съща жена (която и да е тя!) повече от 2-3 години. 'Писна ми на кура' е вулгарна фраза, но понякога гениалните неща са прости. Нека позволим на култирното ни наследство да открие вратите на вековният български опит. Все пак трябва да разбираме от туй - онуй. Във вените ни тече предимно турска, гръцка, славянска, монголска и руска кръв и ...момент, заплетох се. Исках да кажа, че сексуалното омръзване само тежките семейни дразнители го правят голям проблем защото е нещо в реда на нещата. Ако някой не вярва да каже - имам доказателство.

# 3
  • Мнения: 2 672
Исках да кажа, че сексуалното омръзване само тежките семейни дразнители го правят голям проблем защото е нещо в реда на нещата. Ако някой не вярва да каже - имам доказателство.

я ме светни кога настъпва - " сексуалното омръзване " - да знам , да съм подготвена.
Давай доказателствата Grinning вярваме само на тях Wink

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
С времето се добива навик, приятен, с леки временни проблясъци на чувства. Сексуалното желание зависи от потребностите и съответствията между  двамата, много е различно.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 01:34 от ljuboznatelna

# 5
  • Мнения: 1 896
А, ние си бяхме омръзнали, ама нещо ни стана и сега пак се влюбихме това лято. И в секса така - като си бяхме омръзнали хич го нямаше, ама напоследък ни се случиха невероятни неща, изненадваме се взаимно с нови идеи, не съм предполагала че такива неща стават в брака.
Чакам всеки момент "да изгърмим" с някое второ бебе и пак отначало  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 2 530
След 14 год. смея да твърдя, че не сме си омръзнали, а напротив. Преоткриваме се. Щом все още се изненадваме един  друг- в добрия смисъл... Може би помага и факта, че детето ни е малко и покрай него гледаме света със съвсем други очи. Може би просто сме се намерили. А колкото до секса, става все по- добър. Просто се усъвършенства.

# 7
  • Мнения: 2 657
Категори4но-НЕ PeaceНапоследък се преоткриваме Grinning

# 8
  • Мнения: 2 495
чак пък да сме си омръзнали.. newsm78, не, просто бих казала че онази тръпка, която изпитвахме в началото, просто е прерастнала в нещо по-голямо-уважение, доверие, компромиси и т.н.А за секса...сега е по-добър от всякога Peace

# 9
  • Мнения: 4 621
Категорично Не  Naughty Е не сме както бяхме в началото на връзката си, но това е съвсем в реда на нещата. А що се отнася до секса - все така добър Grinning

# 10
  • Мнения: 7 474
Мисля, че всичко си зависи от хората.  Thinking

# 11
  • Мнения: 239
Исках да кажа, че сексуалното омръзване само тежките семейни дразнители го правят голям проблем защото е нещо в реда на нещата. Ако някой не вярва да каже - имам доказателство.

я ме светни кога настъпва - " сексуалното омръзване " - да знам , да съм подготвена.
Давай доказателствата Grinning вярваме само на тях Wink

Купи си малък дневник. Почвай да си записваш колко често те желае мъжът ти. Не ти когато го желаеш ами той когато директно си те полази. Води си също така статистика относно колко лесно свършва и колко често му се случва. Всичкото това го сравни с първите 6 месеца от връзката ви и ще откриеш топлата вода. Предлагам ти да не следиш мъжа си - при нас, мъжете, сексът се случва за разнообразие и чувства няма. Не се притеснявай.

# 12
  • Мнения: 8 917
Със сигурност нещата са се променили, но това не значи, че са се влошили, още по-малко омръзнали  Hug

# 13
  • Мнения: 631
Да ви припомня една стара фраза : "Апетита идва с яденето "

# 14
  • Мнения: 1 517
Имахме такъв момент, но слава Богу отмина. Напоследък сме ПОЧТИ като в началото на връзката ни. А секса само се подобрява. Естествено е с годините огънят да намалее  и да останат уважението, навика и компромисите. Важното е да умеем от жарта да разпалим нов огън...който в един момент и той ще започне да тлее  Peace

Общи условия

Активация на акаунт