За честото акане

  • 924
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Моля ви пак съм притеснена, този път за Мели.
От 5-6 дни ака доста често по 3-4 пъти на ден. Не е разтройство, не е и повече на количество, дори понякога е съвсем малко, но много често. преди акаше един , два пъти на ден.

Педито ни е от понеделник на работа и тогава ще я заведа да дадем материал за изследване.

Дали е притеснително? Чудя се и друго
Доскоро бяхме на Фрисопеп, после захраних С Милумил ХА, а след това с Милумил. Не е дала досега обрив. Това се появи 2-3 седмици след захранването. Може ли да е проява на алергия?
Появи се на морето и за това съм притеснена, да не е нещо бактериално!

Каката е с бактериална инфекция по кожата пак от морето

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Според мен нямаш повод за притеснение.Моето дете си ака всеки ден по 2 или 3 пъти.Млеката на Милупа действат по-разхлабително от някои други марки.Моето дете от НАН се запичаше, но с Аптамила няма този проблем.Щом не е разстройство не би трябвало да се притесняваш.Така му олеква на коремчето.

# 2
  • Мнения: 8 917
И аз като Биляна, мисля, че няма за какво да се притесняваш - нормално е. Виж, ако вече е рядко, то тогава е добре да я прегледа педито и да пусне някакви изследвания Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 2 100
Абе тя по принцип си ака кашаво, но сега не се е променила консистенцията, но има май слуз
Може би е от алергията. Ако и днес е така спирам млякото
Нощес не спа много спокойно, сигурно я боли коремче Cry

# 4
  • Мнения: 8 917
Абе тя по принцип си ака кашаво, но сега не се е променила консистенцията, но има май слуз
Може би е от алергията. Ако и днес е така спирам млякото
Нощес не спа много спокойно, сигурно я боли коремче Cry
Вероятно и алергията е причина. Или от някаква по-особена храна. Така от един грах, Гери беше започнала да изкарва и изпражненията и слуз и автоматично го спрях - оправи се Peace

# 5
  • Мнения: 1 058
И ние  започнахме да акаме по 3-4 пъти на ден. С мляко го захраних преди 2м. а ака по-често някъде от месец. Когато ходихме при Маринова/това беше след пълното захранване с мляко/ тя каза, че добре го приема ,а сега  направо като чета се притесних. Аз мислех, че всико просто е от топлото време.

# 6
  • Мнения: 248
И ние от месец акаме по 3, 4 пъти дневно. Един път нормално, един път кашаво. Отдавам го на зъбките. До сега ни пробиха 4, 2 от които кучешки.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 100
ох и аз да ви кажа съм си се притеснила. Детето видимо е добре има апетит, но вече е акъла 3или4 пъти, а до довечера не знам,уж не е разтройство но веднъж жълто веднъж зелено, малко слузесто, абе ужас!

# 8
  • Мнения: 468
Сега разбрах, че ти си писала в "Алергии" на дир-а. Моите деца също са с АБКМ, баткото вече е добре де, но положението описано от теб ми е до болка познато и при нас винаги е значело непоносимост. Колко време изкарахте само на ХА? - вероятно е трябвало да задържите по - дълго време. Баткото ми беше само на Фризопеп до 4 г. и 3 м., просто не се получаваше и това е. Сега с Вяра сме на етап 3 м. л. ХА, това ни е 3 опит за захранване и няма да бързам за да не се връщам повече назад.
Желая ти успех и дано не се окаже реакция към млякото!

Общи условия

Активация на акаунт