Бекъмови чакат четвърто дете.

  • 2 735
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 495
и аз мисля, 4е дърпат дявола! абе, как ражда тази кокона, нормално или секцио? ако е секцио ще й последно с екстракция  на мамините органи!мене така ме заплашиха, моля ви се!
и аз това се чудя  Crazy
ама какво значи изобщо тази дума "екстракция"  newsm78

# 46
  • Мнения: 994
и аз мисля, 4е дърпат дявола! абе, как ражда тази кокона, нормално или секцио? ако е секцио ще й последно с екстракция  на мамините органи!мене така ме заплашиха, моля ви се!

? нещо не можах да разбера? ужасно гадно изказване!!!!!
какво значение има как ражда и как изглежда?
всяко ново дете е богатство.
Да им е честито!

Макар че си мисля, че е спекулация. Съсвем наскоро я гледах снимана във Франция, никак не изглеждаше бременна и не носеше "широки ризи", както твърдят в Бг публикацията. Ще се разбере след 3-4 месеца, макар че какво значение има?

# 47
  • Мнения: 532
Честито на семейството!
Някои имат повече от две деца и по други причини, не само, за да се сдобият с чедо от другия пол Simple Smile
 Защо, обаче, в статията е написано: "ТОЙ отглежда..."

Meryt , екстракция - изваждане, в случая.

# 48
  • Мнения: 495
wright , ти си майка-героиня   bouquet
 

# 49
  • Мнения: 1 187
Брех,тез хора за извличане на хромозоми на са ли чували? newsm78 Щом си падат по естествените неща-дано да е момиче наистина.

п.п.Карчева,и моя ме заплашва че ще караме до мъжко. Crazy Има две момичета...досега. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 239
Човекът работи за собствен футболен отбор,
с резерви, вратар и треньор  Laughing!
Да са живи и здрави и аз ако можех да си го позволя бих родила още 1-2, ама не...

И аз така мисля  Joy Тъкмо като се пенсионира като футболист, за да не му е скучно, ще стане треньор на собствения си отбор от сладки дечурлига  Laughing Какво по- хубаво от това? Наистина, дано завалиите да се сдобият с момиченце, че иначе сигурно ще продължават със състезанието до победа  Grinning Много им се радвам!

Само се чудя, то от толкова бебеправене, как му останаха време и сили на Дейвид Бекам да изневери на жена си преди време  #Crazy

# 51
  • Мнения: 1 813
И аз до скоро се чудех как ги ражда нормално или секцио.Една моя приятелка,голяма фенка на г-жа Бекъм ми каза,че винаги е с операция и именно за това лекарите я предупреждавали и това май е последен опит  Rolling Eyes

# 52
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
И ние май искаме да пробваме за момиче отново...ако ми стиска  Crazy
И аз обичам големи семейства, по-весело е...пари и нерви човек да има  Wink
А Бекъмови няма какво да гои мислим. Като ги питат какво хоби имат, казват : "Правим бебета"  Grinning

# 53
  • Мнения: 3 611
Теz` не умаляха  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 13 512
Само се чудя, то от толкова бебеправене, как му останаха време и сили на Дейвид Бекам да изневери на жена си преди време  #Crazy
Ами просто е имал нужда човекът от малко секс за кеф, не само за оплождане! Joy Joy

# 55
  • Linz
  • Мнения: 11 619
4-то секцио? Shocked На мен ми казаха в АГ-то, че може до 3.

# 56
  • Мнения: 11 818
Браво! Ние си мечатем за 3..

# 57
  • Мнения: 3 777
Първото дете е родено нормално.
Не ги мислете, ще се оправят и с 5то секцио дори.

# 58
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами за тези дето не са в 4ас, след 4 секцио, което е пове4е от рисково,( аз съм с три и познайте какво каза докторът за ципа  и торбата и проблемите ми около тези операции- няма да коментирам!) се маха матката, ако не се налага по-пълно по4истване, ако иска някой термини да си ги потърси в нета! и никак не е гадно, много меки4ко е даже изказването ми! можех да ти кажа директно какво може да се о4аква пък и снимков материал, и налагането на последващото ле4ение! мерси , пробвай, госте, яко ти д.. е!не е за всеки!

? нещо не можах да разбера? ужасно гадно изказване!!!!!
какво значение има как ражда и как изглежда?
всяко ново дете е богатство.
Да им е честито

но ако е за децата , ти колко си ги имаш?, ако е едно дай да си говорим след третото, моля!

# 59
  • Мнения: 1 165
Този Бекъм-нека затегне малко кранчето Laughing

Общи условия

Активация на акаунт