Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 165 отговора

Вчера случайно попаднах на течен шоколад в тубичка/не бях яла такъв от години/,взех си и докадо го хапвах се почувствах като на 10г  Wink Има ли храна,която да ви напомня за детството?
Цитирай

Белгия/София

Обикновени бисквити  Peace
Цитирай

Чай, захар, масло, сирене и хляб.  Повдига ми се само при миризмата.
Цитирай

Шопия

Циганска баница.  chef
Цитирай

Свищов

Да - от детската градина помня разкошната доматена супа с парченца сиренце в нея и крем-супа с препечени кубчета хляб (как точно се наричаха)? Помня и една течна дъвка в тубичка, която татко с връзки купуваше от корекома, както и шоколадите тоблерон, шоколадовите яйца с играчки и други хубавинки, които в детството ми не се продаваха свободно в магазините...
Цитирай

Белгия/София

Чай, захар, масло, сирене и хляб.  Повдига ми се само при миризмата.

Попара?  Sick
Цитирай

Варна

Баба ми на село правеше овче сирене,много го обичах още меко и безсолно. Често ми теква слюнка като се сетя.
Цитирай

Захарни петлета и халва  ...Шоколадът в тубичка за мен също е приятен спомен  , сигурно защото не ми позволяваха да ям сладко много често... , мразех храната в градината , особено супата и кремчетата Smile
Цитирай

The road i'm on

Оризон, оризови ядки, жокеи  Laughing, едни рула тип 'мини' имаше ( с кайсиев мармалад ), 'свежест' май се звяха ... още много.
Цитирай

на село

Сладолед "Ескимо"  Very Happy, можех да ям в неограничени количества.
Сега вече не обичам толкова сладолед, много рядко хапвам по мъничко,
че получавам киселини Blush.
Цитирай

София

Имаше едни плодови сладоледи от машина- обожавах оранжавия, който се водеше кайсиев. Сега не вкусвам плодов сладолед, но този още ми е в главата.
Цитирай

бял грис,шоколади "Кан Кан" и бухтите на мама
Цитирай

Карамелизирана захар в лъжичка....за близане
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Прясно мляко с какао, сладолед "Ескимо", шоколадово яйце и "Марс". Продължавам да си ги хапвам често и съм много доволна, че яйца и "Марс" вече можеш да си купуваш ей така, всеки ден, от всеки магазин.  Very Happy
Фруктов сладолед от машина страшно много обичах, но вече няма такъв.
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Имаше едни плодови сладоледи от машина- обожавах оранжавия, който се водеше кайсиев. Сега не вкусвам плодов сладолед, но този още ми е в главата.
Точно този е!  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 165 отговора