Любима храна от детството?

  • 25 676
  • 165
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Вчера случайно попаднах на течен шоколад в тубичка/не бях яла такъв от години/,взех си и докадо го хапвах се почувствах като на 10г  Wink Има ли храна,която да ви напомня за детството?

# 1
  • Мнения: 27 524
Обикновени бисквити  Peace

# 2
  • Мнения: 1 462
Чай, захар, масло, сирене и хляб.  Повдига ми се само при миризмата.

# 3
  • Мнения: 7 109
Циганска баница.  chef

# 4
  • Мнения: 1 616
Да - от детската градина помня разкошната доматена супа с парченца сиренце в нея и крем-супа с препечени кубчета хляб (как точно се наричаха)? Помня и една течна дъвка в тубичка, която татко с връзки купуваше от корекома, както и шоколадите тоблерон, шоколадовите яйца с играчки и други хубавинки, които в детството ми не се продаваха свободно в магазините...

# 5
  • Мнения: 27 524
Чай, захар, масло, сирене и хляб.  Повдига ми се само при миризмата.

Попара?  Sick

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Баба ми на село правеше овче сирене,много го обичах още меко и безсолно. Често ми теква слюнка като се сетя.

# 7
  • Мнения: 765
 Захарни петлета и халва  ...Шоколадът в тубичка за мен също е приятен спомен  , сигурно защото не ми позволяваха да ям сладко много често... , мразех храната в градината , особено супата и кремчетата Simple Smile

# 8
  • Мнения: 805
Оризон, оризови ядки, жокеи  Laughing, едни рула тип 'мини' имаше ( с кайсиев мармалад ), 'свежест' май се звяха ... още много.

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 898
Сладолед "Ескимо"  Grinning, можех да ям в неограничени количества.
Сега вече не обичам толкова сладолед, много рядко хапвам по мъничко,
че получавам киселини Blush.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 020
Имаше едни плодови сладоледи от машина- обожавах оранжавия, който се водеше кайсиев. Сега не вкусвам плодов сладолед, но този още ми е в главата.

# 11
  • Мнения: 142
бял грис,шоколади "Кан Кан" и бухтите на мама

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Карамелизирана захар в лъжичка....за близане

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Прясно мляко с какао, сладолед "Ескимо", шоколадово яйце и "Марс". Продължавам да си ги хапвам често и съм много доволна, че яйца и "Марс" вече можеш да си купуваш ей така, всеки ден, от всеки магазин.  Grinning
Фруктов сладолед от машина страшно много обичах, но вече няма такъв.

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имаше едни плодови сладоледи от машина- обожавах оранжавия, който се водеше кайсиев. Сега не вкусвам плодов сладолед, но този още ми е в главата.
Точно този е!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт