къде хвърлихте пъпчето

  • 1 995
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 223
А нащето пъпче го сложихме в кабинета на собственика на една голяма банка,та дано е умен,находчив,креативен и финансово стабилен! Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 8 276
никъде.
Мъж ми каза няма да му даваме път в живота, той да си избере Simple Smile

# 32
  • Мнения: 115
И ние не сме хвърлили пъпчетата и на двамата. Мислим по въпроса. Thinking

# 33
  • Мнения: 2 952
У нас  си е в сейфа Rolling Eyes Ще  видя къде , в някоя банка  Joy

# 34
  • Мнения: 5 026
 Още не сме го хвърлили.

# 35
На голямата й го хвърлихме в Маями Peace

# 36
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Никъде не сме го хвърлили,стои си в къщи,за да е винаги край нас детето. Peace

# 37
  • софия
  • Мнения: 555
на баткото го хвърлих при статуята на малката русалка в копенхаген, защото името Никола е свързано с морето
а на близнаците ... някъде съм ги скрила на скришно място да ги паза и немога да ги намеря. инак тях мислех да хвърля - на Пешко във Ватикана - базиликата на св. петър, а на Влади в Москва на червения площад. Идеята ми е да в винаги нещо свързано с името.

# 38
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
На каката мъжа ми го остави в Министерството на финансите, а на бебка седи в сейфа у дома.Не сме решили все още къде да го хвърлим Simple Smile

# 39
  • Мнения: 992
още не сме го хвърлили, но със сигурност ще го хвърлим някъде в бг, а не в чужбинско

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Още не сме го изхвърлили

# 41
  • Мнения: 193
Мъжът ми беше много ентусиазиран по темата за хвърлянето на пъпа, така че му дадох поле за изява Simple Smile
Към края на 2 месец го хвърли в университета, да станел учен човек...де да видим Simple Smile

# 42
  • в стаята
  • Мнения: 469
Не съм го хвърлила, то остана в болницата. Нямаше ток и сменяха памперсите на тъмно то явно е останало там. Ще става лекарка Grinning

# 43
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
У нас си е, в една кутийка за бижута. Не съм мислила къде да го хвърлям. Суеверие или не, но майка ми е запазила моя пъп (вкъщи е) и ето че и аз съм си у дома.

# 44
  • Мнения: 321
  Пъпчето на малката, нашият татко го хвърли в училището. Да бъде учена  Wink

Общи условия

Активация на акаунт