Къде държите негладените дрехи?

  • 4 754
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 494
Където сваря там ги слагам и като не остане празно място , чак тогава се сещам да ги прибирам .Ей сега точно туй ще правя. Laughing

# 61
  • София
  • Мнения: 6 743
На една маса в детската и май чакам да се не вижда масата и тогава гладя  Blush
Това ми е най-омразното домакинско задължение  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 3 932
В едно панерче в гардероба (вграден е ), иначе нищо не изгладено не сгъвам и не прибирам, стои си в гардероба-нали не се вижда и не събира прах Embarassed

# 63
  • Мнения: 2 274
   Ненавиждам тази дейност и за това гладя само ако се налага!
   Намразих гладенето още като малка, когато майка ми ме караше да го правя! Явно и тя го е недолюбвала и само е чакала да пораснем със сестра ми та да ни го прехвърли  Twisted Evil! Вкъщи се гладеше всичко до последната дрешка  Tired!

# 64
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В плетен голям панер (от онези, за домашни любимци). Вътре са част от плюшените играчки на детето и сгънатите дрехи за гладене. Побира много.

# 65
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
   Ненавиждам тази дейност и за това гладя само ако се налага!
   Намразих гладенето още като малка, когато майка ми ме караше да го правя! Явно и тя го е недолюбвала и само е чакала да пораснем със сестра ми та да ни го прехвърли  Twisted Evil! Вкъщи се гладеше всичко до последната дрешка  Tired!
Ъ-ъ-ъ, дългокосият гол мъж на снимката ти ужасно прилича на първия ми съпруг.  Laughing

# 66
  • Мнения: 5 877
В плетен голям панер (от онези, за домашни любимци). Вътре са част от плюшените играчки на детето и сгънатите дрехи за гладене. Побира много.
E добре, предавам се. Дотук издържах да не си купя такъв панер, но повече не мога. Казвай колко струва.

# 67
  • Мнения: 5 178
на дивана ги държа докато не ги изгладя не прибирам, че после като вземем да търсим какво да обличаме се виждаме в чудо..

# 68
  • Мнения: 2 274
   Ненавиждам тази дейност и за това гладя само ако се налага!
   Намразих гладенето още като малка, когато майка ми ме караше да го правя! Явно и тя го е недолюбвала и само е чакала да пораснем със сестра ми та да ни го прехвърли  Twisted Evil! Вкъщи се гладеше всичко до последната дрешка  Tired!
Ъ-ъ-ъ, дългокосият гол мъж на снимката ти ужасно прилича на първия ми съпруг.  Laughing
    Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Добре че моя го взех прекалено млад /22/, та не е имал време да се сдобие със съпруга, че и да се разведе  Wink! А и гаджета бяхме преди да се вземем  Mr. Green ! Иначе щях да се позамисля  Joy!
    Сори за спама  Twisted Evil!

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 23:50 от benighted

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
В тардероба. Гладя само това,което е необходимо за момента, или за следващия ден.

# 70
  • Мнения: 603
ами почти веднага ги гладя,но ако не ми остане време остават на фотьойла за другия ден да ги  1ironing

# 71
  • Мнения: 1 364
Сгъвам ги в гардероба и ги гладя когата ми потрябват.

# 72
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
На едно кресло зад вратата на спалнята. Като почнат да падат, грабвам ютията. Обаче аз гладя памучното бельо... И калъфките за възглавници гладя. И пижамите си гладя (любовното обяснение не ползва Simple Smile)

# 73
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
Върху дъската за гладене - но никога не свършват ... Mr. Green

# 74
  • Мнения: 79
В един гардероб съм си заделила местенце за негладените дрехи. Всичко, което се свали от простора и трябва да се глади - трупам там. Ако имам време и нерви даден ден  Simple Smile взимам повечко неща на веднъж и гладя. Ако не - в последния момент, преди да се излезе мятам на дъската  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт