Пантофи?

  • 1 659
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 797
 Трябва да купя пантофки за яслата и в събота ще обикалям, трябват ми за понеделник. Някой скоро да е купувал/гледал? Къде има избор? Търся момчешки модели (№23-24). Някой скоро да е ходил до Илиенци, Пиротска? Имаше и един магазин на "Дондуков" само за пантофи, но не го знам точно къде е?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Днес купих №24 за 10лв " Релакс". Според мен са хубави и удобни, от м-н на " Булдозер".

# 2
  • Мнения: 651
На пазара в дружба има два магазина детски обувки-основно на Капчица продават-миналата година имаше много мосели пантофи и ми направи впечатление че не бяха от онези с полар вутре където крачето на детето става на компот ами бяха с тънка подплата. Аз оттам ще купувам на малкия тази есен...

# 3
  • Мнения: 2 125
Миналата година купих (и тази ще взема) от магазинчето за детски обувки на Патриарха, малко по-надолу (посока Попа) от Френската гимтазия. Много качествени излязоха, с твърд форт и доста удобни.

# 4
  • Мнения: 25
spored men po dobre e da se kupjt po tanki pantovki tip gumenka,modge i dup4eni.V D.Gradina e mnogo toplo i im se zapotjvat krakata.

# 5
  • Мнения: 870
Аз взех за малкия пантофки на Беко, племеника го изгледаха с такива. Не са дебели и не спарват крачето  Peace

# 6
  • Мнения: 2 534
На много места още няма пантофи, щели да им докарат в средата на септември , така казват , така че известно време ще сме на гуменки

# 7
  • Мнения: 1 187
Аз гледах на Беко и ми харесаха и такива май ще взема, щом казвате че са качествени.

# 8
  • София
  • Мнения: 797
Пантофите на "Беко" и аз ги харесвам, но не мога да ги намеря. А в кварталното магазинче няма нашият номер. Вие къде сте ги виждали?

# 9
  • Мнения: 1 756
в Метро имахе много хубави и удобни за около 9 лв,не на Денди

# 10
  • Мнения: 870
Пантофите на "Беко" и аз ги харесвам, но не мога да ги намеря. А в кварталното магазинче няма нашият номер. Вие къде сте ги виждали?

Аз ги взех от едно магазинче в Студентски град, но сигурно ти е далече ако искаш повече инфо кажи.

# 11
  • Мнения: 1 037
Моделите на Беко нещо на са удобни на Ицо. Два пъти купувам и не иска да ги носи. Преди да купите, пробвайте дали детето ще ги хареса. На Денди също сме купували и те не излязоха сполучливи. Само от моделите на Колев и Колев сме доволни.

# 12
  • София
  • Мнения: 797
 В крайна сметка купих два чифта пантофи на "Колев и Колев" по 9.90лв. Обиколих Илиенци, Пиротска, Дондуков. КК имат и едни много хубави моделчета по 14.50лв., малко тип гуменка, но нямаше нашия номер.

# 13
  • Мнения: 1 014
А ние пробвахме на К&К и се оказаха доста тясни. Крачето на Ники изобщо не можа да влезне в пантофката. Сега чакаме ново зареждане.

# 14
  • София
  • Мнения: 250
В крайна сметка купих два чифта пантофи на "Колев и Колев" по 9.90лв. Обиколих Илиенци, Пиротска, Дондуков. КК имат и едни много хубави моделчета по 14.50лв., малко тип гуменка, но нямаше нашия номер.
Ние имаме от тези и съм много доволна-много здрави и удобни!!!!!!!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт