Къмене и антицелулитен крем?

  • 633
  • 8
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 1 745
Здравейте,мамита Hug!
Имам следното притеснение,намазах се преди малко с антицелулитен крем(даже се опаковах и с фолио,съвсем да се задуша) и после се сетих,че може да има проблем след като кърмя ooooh!.Възможно ли е да повлияе на бебка по някакъв начин.Извинявам се ако въпроса ми е глупав,но понеже имам един крем за вече образували се стрий,а на него изрично пише да не се употребява от бременни и кърмачки.Та за това се чудя дали се "нааках" с желанието ми да влизам във форма?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Ами противопоказни са:)
Изчакай...да спреш кърменето и тогава.
Аз все още не съм се осмелила да се намажа.
Но в най-скоро време ще го направя! Laughingмалко остана...

Поправи си заглавието на темата...

# 2
  • София
  • Мнения: 35 811
Противопоказни са.
Кожата има голяма абсорбираща способност, много внимавай с какво се мажеш.
Кърми си бебето и не мисли за целулита - маха се с диета и спорт, от мазилата едва ли ще се повлияе / по-скоро от масажа при нанасянето/

# 3
  • София
  • Мнения: 3 359
О, не, не се занимавай с това, докато кърмиш. Когато спрях да кърмя малката, целулита ми изчвзна за не повече от месец, даже се бях приготвила за масажи и т.н., но масажистката ме спря Simple Smile)

# 4
  • Мнения: 2 019
това за първи път 4увам,за6то не може?

# 5
  • Мнения: 992
Противопоказни са.
Кожата има голяма абсорбираща способност, много внимавай с какво се мажеш.
Кърми си бебето и не мисли за целулита - маха се с диета и спорт, от мазилата едва ли ще се повлияе / по-скоро от масажа при нанасянето/

 Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
Не пишеше ми на опаковката че НЕ ТРЯБА ДА СЕ ПОЛЗВА ОТ КЪРМЕЩИ?
На моя пише, не че го използвах, но съм го чела Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 897
Повечето,да не кажа почти всички такива продукти са противопоказни при бременност и кърмене,за това внимавай с какво се мажеш,особено докато кърмиш ,и бебето зависи от теб :peace
това за първи път 4увам,за6то не може?

Ами ето ти пример:съдържат кофеин,който през кожата преминава в лимфата,в кръвта,в плацентата,а оттам се храни бебо Simple Smileаналогично е за преминаването в кърмата...

# 8
  • Мнения: 2 019
зна4и трябва да спра да кърмя за да запо4на да се разкрасявам Tired

Общи условия

Активация на акаунт