какъв термус или кутия използвате?

  • 1 453
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
интересуваме такъв , който максимално дълго да задържа температурата за разходки навън.

какво мислите за кутиите на  Авент?

# 1
  • софия
  • Мнения: 555
аз използвам най-обикновен термус - made in china. не съм ползвала точно кутиите на avent, но всичко друго тяхно което съм ползвала е страхотно - помпа и магични чаши

# 2
  • Мнения: 324
Аз съм пък съм с най-обикновена кутия от стериопор, облечена отвън, на Canpol baby е, струваше 6-7лв. и съм си доволна Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 505
Термусът ми излезе много сполучлив- от Метро, "Метеор" е. Имаше различни размери, моят е 500мл. (но хваща повече). Ползвала съм го от първата разходка на бебето и досега (значи има 1 година стаж поне). Много е удачен, защото е метален, отвътре няма стъкло и ако вземеш да го изтървеш не се чупи. Държеше ми водата гореща почти 24 часа. Цената му е около 11лв. Иначе тия без стъкла вървят по 37-40лв. Термобокс не ми е трябвал.

# 4
  • Мнения: 10 491
Термусът ми излезе много сполучлив- от Метро, "Метеор" е. Имаше различни размери, моят е 500мл. (но хваща повече). Ползвала съм го от първата разходка на бебето и досега (значи има 1 година стаж поне). Много е удачен, защото е метален, отвътре няма стъкло и ако вземеш да го изтървеш не се чупи. Държеше ми водата гореща почти 24 часа. Цената му е около 11лв. Иначе тия без стъкла вървят по 37-40лв. Термобокс не ми е трябвал.
И ние имаме такъв, ползвахме го миналото лято и скоро открихме, че е ръждясъл отвътре. Явно такъв ни бил късмета! Sad

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз ползвах термобокса на Авент. Ама и той е стеропор, облечен с шаренка мушама, да не мислите че като е маса пари е по-различен от другите. Иначе върши работа. Зимата издържа около 2-3 часа, а лятото не пропуска топлина около 5-6 часа. Имам двойния и сега като порасна слагам вътре и бутилка с мин.вода, и разни сокчета се събират. Предимсво пред другите е, че е по-широк.

# 6
  • Мнения: 282
Аз бях взела термос на Chico-много съм доволна,задържа температурата на водата около 7-8 часа.Много е удобен,вярно по-скъп е,но определено си заслужава парите. Peace

# 7
  • Den Haag
  • Мнения: 1 837
Аз бях взела термос на Chico-много съм доволна,задържа температурата на водата около 7-8 часа.Много е удобен,вярно по-скъп е,но определено си заслужава парите. Peace
А колко вода събира?

# 8
  • Мнения: 3 089
имам някакъв термобокс, но така и не съм го ползвала. петра беше изцяло кърмено бебе, вода и сокове отказа, така че си виси  на склад. все пак термообоксът събираше 2 шишета х 260 мл. със сигурност. струва 8 кинта в щъркел.

# 9
# 10
  • Мнения: 2
Ако имаш възможност отиди до Ramstor - Западен парк - от там си купих за 10 лв 750 мл, изцяло метален държи точно 24 часа

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 380
аз съм с чико didkec събира ок.900 мл., но удобството му най-вече е в 2та  пластмасови контейнера който побира вътре-върши ми страхотна работа за по-дълги пътувания

# 12
  • Мнения: 3 457
аз имах някога термобокси бях май доволна -сега се чудя какво да взема newsm78

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Кутия не съм ползвала.
Ползвах малък термос на Самсунг, много бях доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт