Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 225 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

препоръчайте магазин в София- търся маса за хранене- разтегателна и 6 стожла и холна масичка.
Трябва ми и гардероб, примерно с плъзгащи врати, вероятно ще се наложи да се направи по поръчка.
Помагайте!
Цитирай

софия

гардероби с плъзгащи врати имаше в Бриколажа в Люлин
Цитирай

София

Аико  Peace
Цитирай

софия

там няма нищо свястно, да не говорим, че може да купиш само товау което виждаш на практика- за друг цвят, друг размер или лека промяна- дума не може да става Sad
Цитирай

В най - голямото село

там няма нищо свястно, да не говорим, че може да купиш само товау което виждаш на практика- за друг цвят, друг размер или лека промяна- дума не може да става Sad
Добре защо говориш така? Винаги можеш да си избереш цвят. За размерите също има по няколко вида, никога не е само един цвят и размер / с поръчка разбира се........
Цитирай

София

Виж в www.need.bg (ключова дума мебели и за населено място - София). Излизат доста фирми. Аз си пазарувах от Аико, а сестра ми от "мебели Димчев" - и двете сме доволни.
Цитирай

софия

Добре защо говориш така? Винаги можеш да си избереш цвят. За размерите също има по няколко вида, никога не е само един цвят и размер / с поръчка разбира се........
ми щото е така- как да разбирам репликата- Мога да ви покажа каталаг, ноот него не може да поръчате Shocked
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.