Има ли храни след които ви е гадно да пушите ?

  • 1 884
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 2 623
Само аз ли съм или има и други ?
Например на мен ми е много кофти да пуша след като съм дъвчила ментова дъвка, а преди малко установих, че е кофти да се пуши и след като съм яла суров морков. Цигарата ми се стори ужасно горчива  Sick

# 1
  • Мнения: 5 140
А пък аз винаги съм се чудила на мъж ми как му е приятно да запали след като си е похапнал. Кажете какво е чувството, какво се усеща, изпитва.
Винаги ми е било странно.

# 2
  • Мнения: 6 155
Не съм установила такива храни  Thinking

Само дето ме подсети и отивам да  smile3546

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
А пък аз винаги съм се чудила на мъж ми как му е приятно да запали след като си е похапнал. Кажете какво е чувството, какво се усеща, изпитва.
Винаги ми е било странно.

Ааааа това е друго даже, много е сладко и  си има и поговорка Simple Smile Извинете ме за грешнописа, но го пиша както го чувам:
"Па закону Архимеду, после вкуснава абеду,  ест ли хочеш жит, нада закурит !" Знаещите руски ще го разберат.

# 4
  • Мнения: 5 140
Това питам, кое му е сладкото, не ти ли се разваля вкуса от хубавото хапване например.

# 5
  • Мнения: 7 837
Не се сещам  newsm78

Обаче, като прекаля с пиенето и ми е гадно да пуша, имам чувството че цигарите допълнително замъгляват съзнанието ми  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 759
     Нямам такива храни. Понякога ми се случва да повръщам (извинете) и пак веднага запалвам.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
След всякакво ядене пуша. А руската поговорка не я бях чувала, но е точно на място.
Отивам да запаля, че така и така ме подсети.

# 8
  • Мнения: 2 849
Не се сещам за такава храна . newsm78Само знам  ,че и една чаша вино да изпия ,много цигари отиват . Crazy

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На мен след всякаква сладка храна или напитка ми е гадно,но понеже съм пристрастена хапвам нещо солено и запалвам цигарка.

# 10
  • Мнения: 5 299
Няма ниакви варианти да ми е гадна цигарата Blush Дори и като съм болна - пак пуша. Случва се само когато ПРЕпуша...да ми е гадно, ама пак пуша. Embarassed

# 11
  • Мнения: 5 140
Няма ниакви варианти да ми е гадна цигарата Blush Дори и като съм болна - пак пуша. Случва се само когато ПРЕпуша...да ми е гадно, ама пак пуша. Embarassed

И мъж ми е като тебе.

# 12
  • Мнения: 205
А пък аз винаги съм се чудила на мъж ми как му е приятно да запали след като си е похапнал. Кажете какво е чувството, какво се усеща, изпитва.
Винаги ми е било странно.

Ааааа това е друго даже, много е сладко и  си има и поговорка Simple Smile Извинете ме за грешнописа, но го пиша както го чувам:
"Па закону Архимеду, после вкуснава абеду,  ест ли хочеш жит, нада закурит !" Знаещите руски ще го разберат.

поет bowuu

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
После хорошего обеда, если хочешъ житъ, надо закуритъ Simple Smile

Това е останало от аристократичните времена, когато след обилна вечеря са поднасяли кафе, а джентълмените отивали в друга зала и пиели отлежал коняк и пушели пури Simple Smile

А е руска поговорката, може би защото руснаците едно време не са имали кой знае какво да ядат и после с цигара си притъпявали останалия глад...

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Определено има храни след които като запаля и ми е гадно,ато например плодово кисело мляко,другите в момента не ги помня.
На мен също най-ми е сладка цигарката след ядене,може би затова,че съм сита и това прави впечатление,че все едно скоро не съм пушила.Абе незнам някой дали ме разбра кво казах,ама тва неможе да се обясни с думи май.

Джулиана що си яла суров картоф? newsm78

# 15
  • Мнения: 2 792
 Аз го знам:
 После хорошего обеда, по закону Архимеда, надо закурить.

 Аз не мога да пуша след като съм яла лук, ама аз го ям доста хард, с един сандвич си изяждам цяла глава лук, след тази комбинация не ми се пуши и ми е гадно ако запаля цигара.

# 16
  • Мнения: 6 155

Джулиана що си яла суров картоф? newsm78

 Joy Joy Joy
Морков, не картоф  hahaha

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Ауу верно,че е морков,сори.Май виното ми дойде в повече. hahaha Joy

# 18
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз го знам:
 После хорошего обеда, по закону Архимеда, надо закурить.

 Аз не мога да пуша след като съм яла лук, ама аз го ям доста хард, с един сандвич си изяждам цяла глава лук, след тази комбинация не ми се пуши и ми е гадно ако запаля цигара.


Готова си ми да те разцелувам, ама заедно ще го рупаме този каба лук Simple Smile И през Ябланица ще минем да си купим един-два венеца Simple Smile

Права си за поговорката  Peace

# 19
  • Мнения: 240
на мен цигарите не са ми вкусни след нещо чесново, ама пак си пуша.

# 20
  • Мнения: 108
Не сам забелязала след какви храни не ми се пуши,но е често преди ядене. Peace

# 21
  • Мнения: 2 792

Готова си ми да те разцелувам, ама заедно ще го рупаме този каба лук Simple Smile И през Ябланица ще минем да си купим един-два венеца Simple Smile


  Оооо аз си имам плитки с лук вкъщи, нема да ходим до Ябланица, виж колко бързо се рабрахме, между впрочем ти на срещата, когато й да е тя, няма ли да дойдеш  Laughing, да се подготвя аз, да се закичя с някоя връзка и да рупаме, рупаме, рупаме.... ще ни пишат после  у форУма, ароматно чувствителните люде:mrgreen:

# 22
  • Мнения: 4 390
Няма такива храни! Grinning

Ако, обаче, не съм се разминала с алкохолния делириум и
вследствие на това се чувствам неразположена, ми е леееко гадна първата цигара.

# 23
  • Мнения: 348
А пък аз винаги съм се чудила на мъж ми как му е приятно да запали след като си е похапнал. Кажете какво е чувството, какво се усеща, изпитва.
Винаги ми е било странно.

Е това се казва душевен оргазъм. Мммммм
Но вече не пуша    Mr. Green

Иначе много ми беше гадно да пуша след дъвка, паста за зъби и май след всичко останало не ми беше гадно

# 24
  • Мнения: 348

Джулиана що си яла суров картоф? newsm78

 Joy Joy Joy
Морков, не картоф  hahaha

 smile3532

# 25
  • София
  • Мнения: 2 623

И аз се смях като тиква на това  Joy

# 26
  • Мнения: 1 312
След пиене на прясно мляко,ядене на сладолед и най-вече на солена риба Sick

# 27
  • Мнения: 5 103
Не съм установила такива храни  Thinking

Само дето ме подсети и отивам да  smile3546

И аз така Sunglasses

# 28
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
       След сладолед! Laughing

# 29
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Цигарите не са ми приятни след като съм яла краставица. Не знам защо, но след това винаги ми остава вкус на трева в устата.

# 30
  • Sf
  • Мнения: 808

Готова си ми да те разцелувам, ама заедно ще го рупаме този каба лук Simple Smile И през Ябланица ще минем да си купим един-два венеца Simple Smile


  Оооо аз си имам плитки с лук вкъщи, нема да ходим до Ябланица, виж колко бързо се рабрахме, между впрочем ти на срещата, когато й да е тя, няма ли да дойдеш  Laughing, да се подготвя аз, да се закичя с някоя връзка и да рупаме, рупаме, рупаме.... ще ни пишат после  у форУма, ароматно чувствителните люде:mrgreen:
Ще дойда, разбира се на срещата Simple Smile Гласувала съм даже, разбрах се с момичетата, които са ми съседки Simple Smile Значи ще се надушим Wink Нъл сме от една порода Simple Smile  Heart Eyes

Иначе по темата - колко много сме пушели...

# 31
  • Мнения: 2 495
След като ям дюнер

# 32
  • Мнения: 1 416
И на мен не са ми вкусни цигарите само след мента - дъвка, пастна за зъби...  Confused

# 33
  • Мнения: 368
портокал Sick

# 34
  • Мнения: 272
Цигара с Coca Cola. Е това за мен е ужасно гадно. Sick

# 35
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Цигара с Coca Cola. Е това за мен е ужасно гадно. Sick
Че кво му е? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт