Лекува ли се рецидивиращ бронхит с хомеопатични средства?

  • 1 076
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Моля ви, ако някой от вас е успял да излекува с хомеопатични средства детето си от бронхит, нека  ми изпрати координатите на хомеопата си, стига да е от София. И двете ми деца са с тотално сринат имунитет и боледуват непрекъснато, основно от бронхити. Единственото, което все още не съм направила, е да се консултирам с хомеопат (опасявам се, че има много шарлатани) и да им изследвам имунитета (знам, че се правят такива изследвания, но не знам къде).

Ще ви бъда благодарна за всякакви съвети!

# 1
  • Мнения: 4 414
при дъщеря ми боледуването протича така: почва с хрема, която става задна... започва се кашлица и на 4 ден ЛЛ казва "бронхит".когато направи този номер 2 пъти през 1 седмица, реших, че не мога да я тъпча с антибиотици и я заведох на хомеопат. аз, лично, останах доволна. детето не е боледувало от май месец. ходи на ясла. сега го простудихме на връщане от морето...ще видим как ще се справи...
пращам ти телефон на лични.

# 2
  • Мнения: 158
при дъщеря ми боледуването протича така: почва с хрема, която става задна... започва се кашлица и на 4 ден ЛЛ казва "бронхит".когато направи този номер 2 пъти през 1 седмица, реших, че не мога да я тъпча с антибиотици и я заведох на хомеопат. аз, лично, останах доволна. детето не е боледувало от май месец. ходи на ясла. сега го простудихме на връщане от морето...ще видим как ще се справи...
пращам ти телефон на лични.

Аз пък вече си казвах, че явно не си гледам децата както трябва и само моите непрестанно боледуват. Изглежда просто някои деца не могат да изкарат и най-леката хрема без усложнения. Слаб имунитет ли, кой ти казва... Благодаря ти за телефона, ще пробваме и това, пък дано помогне!

# 3
  • Мнения: 549
моля кажете и на мен как да помогна на сина ми.Тои е по същия начин, както казва мамата по горе.

Общи условия

Активация на акаунт