Имате ли си любима песен с мъжа до Вас?

  • 1 390
  • 31
  •   1
Отговори
Момичета, имате ли си любима песен с мъжа до Вас. Такава песен, която да си е "само ваша" и която си слушате двамата и си танцувате страстно. Или пък си я пускате когато сте самички и Ви става едно такова хубаво и малко тъжно, ако сте самички.
Нашата песен е "If I Close My Eyes Forever" на Lita Ford и Ozzy Osbourne
Хайде, момичета, споделяйте

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нямаме любима песън. Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 8 917
 smile3521 Имаме си няколко Peace

# 3
  • Мнения: 4 473
Нямаме си любима песен. Харесваме много едни и същи парчета, но чак и на двама ни да е любимо - нямаме нито едно.

# 4
  • Мнения: 472
Момичета, имате ли си любима песен с мъжа до Вас. Такава песен, която да си е "само ваша" и която си слушате двамата и си танцувате страстно. Или пък си я пускате когато сте самички и Ви става едно такова хубаво и малко тъжно, ако сте самички.
Нашата песен е "If I Close My Eyes Forever" на Lita Ford и Ozzy Osbourne
Хайде, момичета, споделяйте
  PeaceТази е една от любимите песни на мьжа ми ,но на мен вече нещо взе да ми омръзва (от честото слушане).

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
"Nothing Else Matters" - Metallica  Wink
Иначе с кеф си слушаме АС/DC , Scorpions....и други рок музики, щото сме на една вълна  Wink
Но за първата си я танцуваме с кеф и дори си ми е тъжно , ако я слушам и него го няма  Sad

# 6
  • Мнения: 435
"Nothing Else Matters" - Metallica   Peace
Тази песен ни "запозна" и свърза, надявам се за цял живот. Обичаме да си я слушаме и танцуваме, особено на годишнини. Така звъни и GSM-a на моя любим съпруг, когато аз му се обаждам.

# 7
  • Мнения: 2 784
С мъжо- не. Много песни харесват и на двама ни, но да имаме "наша песен"- не. Първият ни сватбен танц беше на "Огън от любов" на Силвия Кацарова и Васил Найденов и ни напомня за сватбата ни, но не я избирахме ние- диджея я предложи и ние се съгласихме, защото ни хареса.
Имам песни, които ми напомнят за определени периоди в живота ми: Can't let you go на Whitesnake от нея ми става мъчно за студентската ми компания, много я слушахме по хижи и купони, Bed of roses Bon  на Jovi ми напомня за ученическата ми любов, Не искам, не мога на Мания( май не се казваше така тая песен, ама така съм я запомнила) за едно бившо гадже от студентските години, всеки път като пуснат Take that се сещам за приятелките ми от училище и т.н.
Извинете ме, ако имам грешки в правописа, съвсем забравих англиЦкия Confused Embarassed

Последна редакция: нд, 03 сеп 2006, 00:01 от Жълтият Ламтурник

# 8
  • Мнения: 5 622
Имаме- Бари уайт- My everyting

# 9
  • Мнения: 1 671
"Бели ружи" - стара градска песен. Пеем я заедно и после  Heart Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 6 999
"Sway" - Peter Cincotti - В последно време е доста популярна, но с друг аранжимент и я пее някой друг.

# 11
  • Мнения: 2 759
    Мда, имаме си. А с предишния си имахме филмово парче.

# 12
  • Мнения: 2 253
Момичета, имате ли си любима песен с мъжа до Вас. Такава песен, която да си е "само ваша" и която си слушате двамата и си танцувате страстно. Или пък си я пускате когато сте самички и Ви става едно такова хубаво и малко тъжно, ако сте самички.
Нашата песен е "If I Close My Eyes Forever" на Lita Ford и Ozzy Osbourne
Хайде, момичета, споделяйте
хахаха и нашата Peace Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 1 416
С Георги имаме много общи любими парчета. Но си нямаме лично наша песен...
Имах такава с един мъж... "Обсебен" на Стенли - беше си нашата песен и адски ни пасваше... 

# 14
  • София
  • Мнения: 4 884
Никога не съм била музикален запалянко, но ме впечатляват нежните и чувствени балади. В тая връзка искам да попитам съвсем не в унисон с темата (за което се извинявам), къде мога да намеря такива балади..?!
Пък кой знае..може да си харесаме някоя "наша си" песен...

Общи условия

Активация на акаунт