За зъбките

  • 2 919
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 026
 На бебе ще му избиват зъбки и получих следния съвет:"Махни ги тия гелчета за обезболяване! Смеси мед и сода и мажи венците!"  ooooh! Ококорих се ей така  Shocked Първо съм чела, че меда при бебетата води до ботулизъм. Ами содата? Кой дава сода на бебе?  Close А дали наистина не обезболява?   Crossing Arms   Mr. Green
 Май трябва да се направи подфорум за даване на тъпи съвети или поне една класацийка. Да взема да пусна една такава темичка  Wink  newsm78

# 1
  • Мнения: 6 155
Не си прави експерименти с детето  Stop
Ползвай си гелчетата и да ти е мирна главата  Wink

# 2
  • Мнения: 1 448
Да бе да, мед и сода  Crossing Arms Те хората са го измислили  - гелчета и гушкане  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 860
 Как мед и сода на такова малко бебе? Ракия му е майката, ама трябва да се жабури само.   Crossing ArmsMr. Green

 (Вярно някой хора си носят главите само за разновесие  ooooh!)

# 4
  • Мнения: 1 800
Подобни съвети могат само да те разсмиват от време на време, ще чуеш какви ли не безумия ooooh!

# 5
  • Мнения: 8 917
Как мед и сода на такова малко бебе? Ракия му е майката, ама трябва да се жабури само.   Crossing ArmsMr. Green

 (Вярно някой хора си носят главите само за разновесие  ooooh!)


 Joy
Действай с гелчетата, а от такива съвети - надалеч Wink

# 6
  • Мнения: 368
Момичета от кога започнахте да миете зьбките на децата си с четка и паста за зъби?

# 7
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Моята зъболекарка каза, че още като излязат първите, трябва да се мият с кислородна вода - разтвор 1:1, и марличка след ядене или поне само вечер. Не съм го провила още. Някой практикува ли го?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 457
Подобна тема има вече започната точно до твоята  Wink
Прочети я и ще получиш много отговори на въпроса си   bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124373.0

# 9
  • Мнения: 643
Как мед и сода на такова малко бебе? Ракия му е майката, ама трябва да се жабури само.   Crossing ArmsMr. Green

 

 Joy Joy Joy Това е яко!
 

# 10
  • Мнения: 3 042
Не си прави експерименти с детето  Stop
Ползвай си гелчетата и да ти е мирна главата  Wink

 Peace

# 11
  • Мнения: 135
ние сме на гел друго не ,но и аз съм чувала за содата -но само сода,аз несмея за такива експерименти Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 39 718
Такива бабешки съвети бол, доста ще чуеш. Аз имах пълно доверие на педито на Дияна, само нея слушах Simple Smile

# 13
искам да разбера симптомите на тези зъбчета.малкия е на 4месеца нормално ли е да имаме признаци за избиване на зъб?вечер се будим по няколко пъти и съня му не е спокоен.

# 14
  • Мнения: 6 164
Възможно е, ама то и Крис така се държи напоследък, ама зъби не виждам Confused - нито венци подути, нито лиги като лиги... Wink

Общи условия

Активация на акаунт