Самотно ли ви е без любимия

  • 3 095
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 057
Самотно... не особено. Мъжът ми доста често пътува извън България за седмица, две, понякога месец. Когато има възможност си чатим на кю-то, когато няма, използваме e-mail. Рядко се чуваме по телефона. Покрай грижите за детето, времето минава бързо...
Но те хората са го казали "Няма нищо по-хубаво от това, мъжът ти да носи достатъчно пари в къщи и вечно да го няма" Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 83
Самотно ми е но какво да се прави ,аз съм свикнала  той отдавна пътува  но 4есно казано ми е доста тъпо без него особено и сега с малкия  Sad

# 47
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
С малкия бяхме два месеца в Асеновград, за да взема шофьорска клижка и без мъжа ми ми беше тъжно, въпреки всички приятели и постоянните събирания, на който сина ми се оля от лиготии Laughing През целия ден си пишехме на МСН или на Яху, а следобяд-на Скайп. Сега е обратно, той замина в командировка в Букурещ, ние сме си вкъщи. Фъркат смс и като стане 12-1 часа довечера, пак ще снова между терасата и спалнята и ще се блещя пред телевизора да чакам да си дойде Добре, че имаме интернет, та да си чатя с приятелите.
Отначало като пътуваше, направо изпадах в депресии първите дни, бях сама постоянно,сега вече се занимавам с Даме, в Скопие имам две приятелки да излизаме.
Самотното както и да е, ама като го чакам да пристигне от път, направо откачам.

# 48
  • Мнения: 6 039
понякога е до мен, и пак ми липсва

# 49
  • София
  • Мнения: 4 966
Не мога да си представя...
Липсва ми ,когато е на работа.Винаги с нетърпение чакам края на работния му ден. Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 1 512
Преди няколко месеца моят мъж започна нова работа и се започнаха едни командировки..... Идва си за събота и неделя или само в неделя, това ще е до края на септември. През деня как да е - имам си и грижи, и развлечения заедно с малката, чуваме се по телефона, но вечер, когато тя заспи... Хич не ми се ляга сама  на голямото легло... А и на Криси й липсва баща й, тя откача от кеф, когато той се прибере Grinning Аз също, де Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 1 416
понякога е до мен, и пак ми липсва
Същото...

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Ако отсъства за повече от ден ще ми липсва ,но не се е случвало . Винаги се прибира вечер

# 53
  • Мнения: 235
Изобщо не ми е самотно , много ми е хубаво даже , котката я няма мишките празнуват:)))

# 54
  • Мнения: 3 360
Да си кажа честно за 9 години и .....не сме се разделяли за повече от 9 дена! LaughingНе мога и да си представя да го няма с месеци-та аз ще лудна Crazy

# 55
  • Мнения: 686
Винаги ми липсва, когато пътува извън града. Не знам как ще издържа, ако отсъства няколко седмици или месеци.

# 56
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами самотно ми е донякъде, но с времето се научих да се забавлявам и без него. А и с дете вече нямам време да страдам Laughing И все пак с него си ми е по-хубаво Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 959
Изобщо не ми е самотно , много ми е хубаво даже , котката я няма мишките празнуват:)))
Peace Party

# 58
  • Мнения: 1 353
 Преди да родя ми беше много мъчно когато не сме заедно, но като родих нещата се промениха. Тогава вече мисля за съвсем други неща и се грижа за едно малко същество. Та в този дух на мисли дори не се сещам за него, но знам че вечер се прибира при нас и съм спокойна.

# 59
  • Мнения: 3 248
На мен ми е самотно като го няма или като мен ме няма за седмица, а какво остава за повече?! Rolling Eyes Липсва ми ... Confused

Общи условия

Активация на акаунт